Ana Menü

Voleybolcu kıza İETT otobüsünde kısa şort dayağı

Başlatan erdibatmaz, Ağustos 09, 2011, 11:55:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Beşiktaş kadın voleybol takımı alt yapı oyuncusu 19 yaşındaki Nurcan İbrahimoğlu, 28 Temmuz akşamı antrenmandan çıkarak Bahçeköy- 4. Levent otobüsüne bindi.

Üzerinde basketbol sporcularının giydiği bir şort bulunan genç kız, bacaklarını önündeki boşluğa doğru uzattı. Erkek yolculardan biri İbrahimoğlu'nun yanından geçerken önce uzattığı ayaklarına vurdu, ardından da otobüste birçok boş yer varken genç kızın yanına oturdu.

"ÇIPLAK BACAKLARLA OTURAMAZSIN"
Ayağına vuran adama kendisinden özür dilemesi gerektiğini söyleyen İbrahimoğlu, aldığı cevap karşısında şok oldu. Genç kızdan özür dilemeyen adam "Bu otobüste çıplak bacaklarını uzatarak oturamazsın. Terbiyesiz" diye bağırdı.

GENÇ KIZIN DUDAĞI PATLADI
Neye uğradığını şaşıran genç kız "Asıl terbiyesiz sizsiniz" dedi. Bu sözler üzerine iyice sinirlenen adam, genç kıza bir yumruk salladı. Dudağı patlayan İbrahimoğlu'nu saldırganın elinden yolcular aldı.

KARAKOLDA İLGİLENMEDİLER
İbrahimoğlu olayın ertesi günü Ayazağa'daki polis merkezine gitti, ancak karakolda kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti.

Ardından Şişli Adliyesi Adli Tabibliği'ne giden İbrahimoğlu, dudağındaki patlağa rağmen kendisine darp raporu verilmediğini iddia etti, genç kız, yaşadıklarına isyan etti.

lan oğlum niye bana denk gelmiyorsunuz ulan niye????
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

IL Capitano

Modern Cumhuriyet Turkiyesinin haline bakin. Yavas yavas tipik orta dogu ulkesine dönuyoruz. Son 8-9 yildir aldigimiz yol bizi nereye göturdugunu göruyoruz. Ama elestirdigimiz zaman saygisizlik oluyor. Insanlar korku icinde yasamaya mahkum ediliyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Daha 1 hafta once samsunda gozumun onunde parkta sevgilisinin kucagina ytmis kiza 3 tane pitbull lu serseri neler neler dedi..

Birde sevgilisine atilan yumruk

Sok olmustum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

birşey dediğimiz zaman azınlığız ya suçlu oluyoruz..böyle cumhuriyet yok başka hiç bir yerde..böyle demokratik ülke yok!...

paü de de uzun saçlı bir arkadaşım vardı(erkek) uzun saçlı olduğu için dövmüşlerdi.. değişik durumlar..ama artık alışmaya başladığımız durumlar...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

ya bana denk gelmiyorlar ki bunlar! bu zihniyette olan insan(!) çok. sadece örgütlenmeyi bekliyorlar. yakında o da olur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

geçenlerde gazetede okumuştum..kavga etmiş kadınlar karakolluk olmuşlar işte.açık giyinen kadınlara diğer grup siz azınlıksınız defolun gidin bu ülkeden diye laf atmışlar.bunlar sadece gazetelere tvlere yansıyanlar...
www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Lafa gelince muhafazakar sag. Yok adetlerimize , kulturumuze sahip cikiyoruz. Haha der her yerimle gulerim. Yakinda seriat gelir bazi kirsal alanlara. Sonrada buyuk sehirlere.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Yavşak herif sinirlerim bozuldu.
Ancak bayana güçsüz bulduklarına saldırırlar bunun gibiler.
Allah belanı versin.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

anlamadığım diğer bir hususta,

o belediye otobusunde sırf bu 2si mi var anlamıyorum? Hiç kimse yok mu dur diyecek yada herifi alıp camdan atacak filan?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Bu haberdeki adama ve onun zihniyetindekilere insan diyenleri kınıyorum. Hayvan diyenleri 2 kat kınıyorum. Olsa olsa yaratık olur öyleleri. Oksijenimizi gasp eden boş boş ortada dolaşıp millete özellikle kadınlara salça olan yaratıklar. Hee unutmadan bu yaratıklar çok namuslu(!) olurlar, namus bekçiliği yaparlar, ellerinde imkan olsa 4 kadının namusunu korumak için 4 kadınla evlenirler.

Cem Goren

Böyle bir şey olamaz arkadaş ya. Lan hangi devirde yaşıyoruz şort giydi diye bunlar yapılırmı ya. Nasıl bir ülke olduk arkadaş biz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Makyaj yaptın, dar giyindin dayağı,
Erkek çocukta küpe dayağı,
Sevgililerin el ele dolaşmasına tepki dayağı,
Protestoya polis dayağı,

Tüm Türkiye'nin 2023'te çarşaf giymesinin beklenmesi gerektiğinin haberidir. Müslüman Türk halkının yarısının demokrasiden beklentisi başımızda bir diktatörün olduğunu istemesidir heralde .

Bu eleştiri bile yarın falaka nedeni olacak bu ülkede..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 09, 2011, 17:36:29
Makyaj yaptın, dar giyindin dayağı,
Erkek çocukta küpe dayağı,
Sevgililerin el ele dolaşmasına tepki dayağı,
Protestoya polis dayağı,

Tüm Türkiye'nin 2023'te çarşaf giymesinin beklenmesi gerektiğinin haberidir. Müslüman Türk halkının yarısının demokrasiden beklentisi başımızda bir diktatörün olduğunu istemesidir heralde .

Bu eleştiri bile yarın falaka nedeni olacak bu ülkede..

o kadar uzun sürmez şu internetede el attıklarında hepimiz daha rahat fişlenicez..

ben bugün iş için mülakatlara gittiğimde bile fişlendiğimi çok rahat anlayabiliyorum veya onlardan olmadığımı..!
www.erdemeksi.com