Ana Menü

Cardozo için 60 milyon !

Başlatan El Maestro, Ağustos 07, 2011, 16:11:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaşımızın transfer listesinde yer alan Benficalı golcü Oscar Cardozo için dudak uçuklatan bir bonservis bedeli talep edildi.

Beşiktaş'ın bir ara gündemine gelen, teknik direktör Carlos Carvalhal'ın da takımında görmekten memnuniyet duyacağını açıkladığı Oscar Cardozo'nun fiyatının 60 milyon Euro olduğu ortaya çıktı.

Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus, siyah-beyazlı takım ile bir süre önce tecrübeli orta saha oyuncusu için görüştüklerini belirterek, "Cardozo için 15 milyon Euro+Hugo Almeida teklifi üzerine bir süre görüşme oldu ancak anlaşma sağlanamadı. Cardozo'nun bizimle 2014 yılına kadar sözleşmesi devam ediyor ve bonservis bedeli de 60 milyon Euro" diye konuştu.

Kaynak: Sabah

Bunlar şaşırmış ya Snejider'i Fabregas'ı falan alıyoruz sanki ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Zaytung vari bir haber yapayım:

"Barcelona, Benfica'ya Oscar Cordozo'ya karşılık Messi + 2 m € verdi. Benfica'nın ise Messi + 10 m €'da direttiği gelen bilgiler arasında."

CR7

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki en önemli isim olarak ön plana çıkan Oscar Cardozo ile ilgili son durumu Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira Cardozo değerlendirdi.

İşte Kartalbakisi.com'a konuşan Vieira'nın açıklamaları;

'CARDOZO'NUN ASIL DEĞERİ 60 MİLYON EURO'

'Oscar Cardozo'yu alırken büyük para ödedik. Newell's Old Boys takımına o tarihte ödediğimiz para 11.665.000 EURO seviyesinde rekor bir bonservis ücretiydi. Cardozo umutlarımızı boşa çıkarmadı ve bu yatırımın karşılığını verdi. Bonservis belgelerinde belirlenmiş fiyatı 60.000.000 EURO'dur. Öncelikle onun yerini dolduracak bir isim bulmadan bizim bir tasarrufta bulunmamız mümkün değil. Benfica'nın golcüsüz kalması düşünülemez.'

'TOP MENAJERLERDE'

'Almeida ise elbette Portekiz Milli Takımının golcüsü ve çok değerli bir isim. İşte bu nedenle bu takas fikri bize cazip gelebilir. Bu şekilde hem oyuncu daha yüksek maaş bulabilir, hem biz yabancı kontenjanını azaltabiliriz. Ancak söylediğim gibi biz Cardozo için çok para verdik ve daha yeni 15 milyonluk teklifi reddettik. Çünkü sadece para için satmamız mümkün değil. Beşiktaş'ın cazip tarafı ellerinde Almeida'nın olması. Oyuncunun menajeri Türk, Beşiktaş'ın menajeri Portekizli, bir ihtimal var ise aralarında anlaşıp bana ve Sayın Demirören'e bir teklif sunsunlar.'

'ALMEIDA'YA, BEŞİKTAŞ'TA ALDIĞI PARAYI VEREMEYİZ'

'Hugo Almeida çok iyi bir golcü. Menajeri Aytekin Erayabakan bizden onun İstanbul'da kazandığı parayı talep ediyor. Benfica'nın maaş politikasında üst limiti belli. Bu da Beşiktaş'ta oynayan Portekizlilerin aldığı ücret seviyesinde değil elbette.'

Kartalbakışı özel haberidir
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Turk rakisi carpmis bu adami ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Bu haberi gördükten sonra benim değerimin 10 milyon olduğuna inanmaya başladım artık :D

NoPasaran

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 08, 2011, 22:56:42
Bu haberi gördükten sonra benim değerimin 10 milyon olduğuna inanmaya başladım artık :D

Ersin resme göre 15 veririz sana  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 08, 2011, 23:00:43
Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 08, 2011, 22:56:42
Ersin resme göre 15 veririz sana  ;D

Abi videoya göre 20 olur mu :ahaha 3.lige tranferim söz konusu,menajerim olursun artık :)

SingahLi (ED)

:D

#ED İyi ki Varsın Futbol II :)

Guti Görünümlü Çakma Q7  :lol

NoPasaran

Süper ya

Koptum  ;D

Bence Asıl çakmalar Q7 ve Guti  ;D

* Konunun içinde geyik var ama cidden bu başlıkta ciddi konuşmak imkansızdı  :hehe
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Cardozo 60 milyon yazısını görünce direk küfür ettim Allah Affetsin :D :D
Sanki Falcao yu istiyoruz ya :)

CR7

halısaha topçusu değil ki cardozo dediğiniz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 09, 2011, 01:09:39
Evet
Ama 60 milyonluk oyuncuda değil :)

ERHUN

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 09, 2011, 01:10:42
Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 09, 2011, 01:09:39
Evet
Ama 60 milyonluk oyuncuda değil :)

Sergio Kun Agüero 45 m €. Oscar Cardozo 60 m €?