Ana Menü

Haber1903 Metris'e gitti

Başlatan NoPasaran, Ağustos 04, 2011, 17:15:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Uzun süren uğraşlardan sonra Serdal Adalı, Tayfur Havutçu, ve Ahmet Ateş'i ziyaret edebilmek için gerekli izinleri aldık.

Kendileriyle görüşmemiz bir camın ardından telefonla gerçekleşti. Serdal Adalı'yı rahatsızlığından dolayı göremediğimiz görüşmede, Tayfur hoca ve Ahmet Ateş'in kendilerinden emin tavırları gözümüzden kaçmadı. Ziyaretimiz sırasında Beşiktaş futbol takımı teknik ekibinden, Fikret Hoca, Ömer hoca ve Zafer hocada Tayfur hocayı ziyaret edip, takımla ilgili son durumu kendisine bildirdiler.

Tayfur Havutcu'nun bizlere ''Buradan dışarda olup bitenler hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz, doğrular bir şekilde ortaya çıkacak. Bazı gazetelerde okudum, ben suçsuzum bunu herkes böyle bilsin, görevimden de istifa etmeyi kesinlikle düşünmüyorum, bu arada bizden desteklerini esirgemeyen, suçsuzluğumuza inanan, mektuplarla bizlere moral veren herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Ahmet Ateş ise ''Ben hala niye burdayız anlamış değilim. Tayfur hoca İbrahim Akın'ı sezon ortasından beri takip ediyormuş, ne zaman ki Galatasaray da devreye girmiş Serdal abiye 'Elimizi çabuk tutalım Galatasaray'a kaptırmayalım'' demiş. Galatasaray'ın İbrahim Akın ile ilgilendiği o dönemde gazetelerin manşetlerinde yer almıştı. Serdal Abi de bana ''İbrahim Akın'ın menajerini tanıyormusun'' diye sordu, ben de tanımadığımı ancak futbolculardan bulabileceğimi söyledim. Daha sonra telefonunu buldum. Serdal abi de benden menajeriyle randevu ayarlamamı istedi, ben de aradım ve randevu talep ettim, buluşma günü menajerine adresi tarif ettim. Sonra kendimizi burada bulduk.'' açıklamasını yaptı.

Serdal Adalı'nın bazı kişilere küskün olduğu ve özellikle kupanın federasyona teslim edilmesinden dolayı burukluk yaşadıklarını öğrendik.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Suçsuz yere resmen insanların özgürlüklerine gasp ediliyor ..

Varsa birşey ne futbolcumuzun baldırına sarılırız, ne maske takar thisört giyeriz ne de adliyenin önünde büyük başkan naraları atarız..

Ama yok kardeşim yok işte, ortada en ufak bir delil, belge veya başka birşey yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~