Ana Menü

Lizbon tribünleri "Quaresma" diye haykırdı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 01, 2011, 13:39:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sporting Lizbon, Valencia'ya 3-0 yenildi, 48 bin taraftarı, "Quaresma" diye tempo tuttu. Bunun üzerine yöneticilerin, Menajer Mendes ile temasa geçtiği, ancak Mendes'in, Beşiktaş'ın Q7'yi bırakmak istemediğini söylediği vurgulandı.

Beşiktaş'a geldiğinden bu yana tavan yapan ve yine çok iyi olduğunu kanıtlayan Quaresma'ya Sporting Lizbon'da kurtarıcı gözüyle bakılmaya başlandı.

Her şey, Portekiz ekibinin Valencia ile oynadığı hazırlık maçıyla başladı. İspanyol takımını konuk eden Sporting, kötü bir performans ortaya koyarak 3-0 yenildi. Bu skor ve futbol, taraftarın isyan etmesine yetti.

Lizbon'da, Jose Alvalade de Lisboa Stadı'nı dolduran 48 bin Sporting Lizbon taraftarı, hep bir ağızdan "Quaresma" diye haykırarak, yönetimden Q7'nin transfer edilmesini istedi. Taraftarlar, Beşiktaşlı futbolcunun Sporting'in önemli bir gol silahı olacağını savundular.

Quaresma suskun

Portekiz basını da, Sporting Lizbon Yönetimi'nin bu tepki üzerine Quaresma'nın menajeri ile bir toplantı yaptığını iddia etti. Mendes'in, Beşiktaş'ın bu futbolcuyu bırakmaya niyeti olmadığını yönetime ilettiğini yazan gazeteler, bu cevaba rağmen Sporting'in siyah-beyazlı oyuncuda ısrarlı olduğunu belirttiler. Quaresma'nın ise bu gelişmeler karşılığında sessizliğini koruyarak, basına açıklama yapmaktan kaçındığı belirtiliyor.

Haber Kaynağı: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Giderse UZULMEM, bu ULKEYE QUaresma degil, NArtalloyu getirecen.

Baskan al Portekizden bir takim, adini Besiktas koy, onu destekleyelim. !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Şu şike olayları yüzünden her futbolcu gidecekmiş gibi geliyor nedense, çünkü sürekli basında haberler çıkıyor .. Adamlarda soğumuştur illaki futboldan . Buda insanı şüpheye düşürüyor ..

Umarım gitmez demekten başka yapacak birşey yok .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Var bişeyler belli..

Valla gidersede bişey demem artık..

Hiç alakmız olmadığı şike işlerinde bizide sokanlara gereken desteği vermedikten sonra bu takımda bütünlük olmaduığını çok daha iyi anlıyorum..

q7 de gider yani.

arkasına bakmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Karar çıkacaksa çıksın artık gerçekten kabak tadı verdi .. Hiç olmazsa küme düşülürse ona göre yol izlenir, birşeyler yapılır .. Düşme durumu olmaz ise ona göre hoca getirilir, konsantrasyon sağlanır .

Türk Futbolu bölümüne bi bakın sanki Hukuk Bölümü falan sanarsınız .. O gözaltında, şu tahliye olacak, 21 kişi mahkemeye sevkedildi falan filan .. Futbolla ilgili konulara artık kimse yorum yapmaz oldu çünkü milleti o kadar soğuttular ki yorum bile yapmıyor kimse .. Transfer dedikoduları topicine günlerdir kendi kendime yazıp duruyorum millet çünkü çıkacak kararın, ne olup ne biteceğin derdinde .

Valla bu işten en çok ne Aziz Yıldırım, ne Serdar Adalı nede bir başkası etkilendi.. Bu işten en çok çıkarsız, gönülden seven taraftarlar etkilendi ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Valla soğudum futboldan. Kombinede alamadım bu sene, forza Italya forza Tv8.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

lizbon sen de bi dur ya zaten derdimiz başımızdan aşkın

KeePSaKe

Valla öyle birde bunlar çıktı başımıza.

Alsınlar Guti'yi :D
Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.