Ana Menü

Dört'lü Turnuva teklifi

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 30, 2011, 23:47:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Bugün basında çıkan dört büyüklerin katılacağı turnuva hakkında Beşiktaşlı yöneticilerin bilgisine başvurduk.

Yöneticiler HABER1903'e yaptıkları açıklamada;

" Türkiye Futbol Federasyonu'nun dört büyük kulüpten böyle bir talebi var. Ağustos ayının 11 ile 13'ü arasında yurt dışında yapılması planlanıyor. Henüz net bir karar vermedik. Turnuva hakkında bilgiler netleşince kamuoyuna fikrimiz hakkında gerekli açıklamayı yapacağız." dediler.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

bi seyler yapsinlar artik cunku turk futbolundan acayip sogumaya basladim..bu nasil bi izdirap böyle.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Saçma .

Trabzonla Fener maç yapabilirmi şu an ya ? O maçın tamamlanacağını sanmıyorum ..

Lig Tv'ye moral verir bu turnuva sadece ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Grocbenn

Bu turnuva yapılmamalı ve suanda yapılması da imkansız gibi..

Almanya-Avusturya-Hollanda'da bir yerde yapmak istiyorlarmış ama bu ülkelerin hiçbirisinin polisi onay vermemiş.

Çok saçma bir düşünce..

IL Capitano

Futbol oynamis ve hala amatör duzeyde oynamaya calisan biri olarak söyle söyliyim. 25-26 hazirandan beri antreman yapip ve sezon acilisi 9 eylule ertelenen bir ligi dusunursek, kesinlikle bir Besiktas futbolcusu olmak istemezdim.
Antreman , antreman nereye kadar. Bir futbolcu mac yaparak form tutar. Böyle bir turnuva olmasa bile su 5-6 haftalik surece en az 6 hazirlik maci sigdirmamiz lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Eskiden tsyd vardı kaldırdılar..

böyle bir olay güzel olurdu ancak önümüzdeki pisliğin temizlenmesi lazım..

Kimse sessiz kalmamalı. Daha yeni gelmiş federasyon başkanınaa bırakılmış bomba var meydanda..

Nerede bu Spor BAkanı anlamıyorum..

Artık derhal lige dönülsün..

Düşecekse düşsün
Düşmeyecekse düşmesişn

ciddi anlamda midemiz bulanıyor..

Soğuttualr futboldan..

Futbolcularda soğumuştur doğal olarak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

futbol oynamak gunahtir belki...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi