Ana Menü

Marmara'da 5.2 büyüklüğünde deprem.

Başlatan ERHUN, Temmuz 25, 2011, 21:04:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 26, 2011, 12:33:38
Türkiye'de alınacak önlem yok .. Oturduğun konut tam anlamıyla sağlam değilse istediğin önlemi alsan ne farkedecek ? Hangi ev gerçekten sağlam diyebilirsiniz ?

Japonyada millete evden çıkmayın uyarısı yapılıyor evler dışarıdan daha güvenli .. Ama bizim ülkemizde böyle bir durum yok, apartmanları yaparken nerden malzeme çalsak diye bakılırsa önlemde hiç bir işe yaramaz başka birşeyde ..

İnsanların paniğide bir nevi bu yüzden .

Önlemleri alın diyorum da benimde aldığım bir önlem yok. Basbas bağırıyorlar evlerinizdeki kütüphaneleri falan duvara sabitleyin diye, sağlam bir deprem olsa ben uyurken yatağın üstüne kütüphane düşecek bina yıkılmasa bile onların kafama çarpmasından öleceğim :). Dün deprem olurken pes oynamaya devam ettim bir kaç dakika sonrada kapayıp foruma girdim. Bina yıkılsa bilgisayar başında öleceğiz. Gerçi bu deprem olsun Kütahya depremi olsun fazla şiddetli değildi ondan böyle panik olmadım ama büyük bir deprem olsa ister istemez panik yapar insan.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 26, 2011, 12:33:38
Türkiye'de alınacak önlem yok .. Oturduğun konut tam anlamıyla sağlam değilse istediğin önlemi alsan ne farkedecek ? Hangi ev gerçekten sağlam diyebilirsiniz ?

Japonyada millete evden çıkmayın uyarısı yapılıyor evler dışarıdan daha güvenli .. Ama bizim ülkemizde böyle bir durum yok, apartmanları yaparken nerden malzeme çalsak diye bakılırsa önlemde hiç bir işe yaramaz başka birşeyde ..

İnsanların paniğide bir nevi bu yüzden .

benim gbi inşaat mühendisleri başa gelince herşey düzelecek sabır gençler ;D

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 26, 2011, 15:38:07
tek çare resul!

:rock birkere evler 2 katı geçmicek .. heryere villa yapıcam ama orta halli adam da alabilecek villaları onun villa da yaşamaya hakkı yok mu var!

ingiltere sistemini getiricem sonra rca özgünlüğüyle harmanlayıp ortaya RKS getiricem resulcan'lı konut sistemi :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Alıntı yapılan: Resulbjk - Temmuz 26, 2011, 15:50:59
Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 26, 2011, 15:38:07
tek çare resul!

:rock birkere evler 2 katı geçmicek .. heryere villa yapıcam ama orta halli adam da alabilecek villaları onun villa da yaşamaya hakkı yok mu var!

ingiltere sistemini getiricem sonra rca özgünlüğüyle harmanlayıp ortaya RKS getiricem resulcan'lı konut sistemi :D

Aklıma Cem başgan geldi :D

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

ben resule güveniyorum projeler gerçekleşicek dediyse yapar  :ok

bjklilere %50 indirim istiyoz :ahaha

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Simurg

Forum kuralları dahilinde resimler paylaşalım :)

BEŞİKTAŞK

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Cem Uzanın dedikleri çıkıyor dalga geçmeyin bence  :D

HER VAADİ TEK TEK UYGULANIYOR  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net