Ana Menü

Keçeli'den İlginç Öneri !

Başlatan El Maestro, Temmuz 25, 2011, 13:32:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Yaşanan son gelişmelerin ardından İkinci Başkanımız Metin Keçeli'nin, yönetime ilginç bir öneri sunduğu ortaya çıktı.
  Yaşanan son gelişmelerin ardından İkinci Başkanımız Metin Keçeli'nin, yönetime ilginç bir öneri sunduğu ortaya çıktı.

Keçeli'nin, "Çok iyi bir ekibimiz var. Her bölgede neredeyse iki oyuncuya sahibiz. Bu takımın başına, 90'lı yıllarda efsane olan kadromuzdan bir teknik ekip kuralım. Samet Aybaba, Metin Tekin, Gökhan Keskin ve Feyyaz Uçar gibi isimleri aynı anda göreve getirelim. Hatta Sergen Yalçın da menacer olsun. Bu isimler aynı çatı altında büyük başarılara imza attılar. Bu kez hoca ve menacer olarak aynı ipi göğüslesinler. Ben hepsine kefilim" dedi. Başkan Yıldırım Demirören'in ise bu konuda henüz net bir karar vermediği belirtildi.

Kaynak: Fanatik
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Sergen ismini düşünüyordum ama telafuz edemiyordum pek sevilmediğinden dolayı ama gerçekten bu olmalı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Sergen'i ben Tayfur hoca gelmeden öncede istiyordum gelebilir bencede takıma hatta Guti çıktıktan sonra 15-20 dakika oyuna girsin asistleri yeter ;D
Since 1903

El Maestro

Sergen biriyle/birileriyle birlikte gelirse sorun çıkacağı kesin ..

Ayrıca Sergen'in td olarak ne yapacağıda aşikar ve menajerliğe getirilirsede herşeye karışacak sürekli sıkıntı.. Bunları kestirebiliyorum .

Risk alacak zaman değil .. Sergen şu an bence yorumculuğa devam etsin.  ;) 
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Grocbenn

Samet Aybaba-Sergen Yalçın-Feyyaz uçar

Bunların 3'üde zor adamlar..O takımda kan gövdeyi götürür..Saçmalamış resmen Keçeli..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Metin Keçeli'den Açıklama
25.07.2011 11:56

İkinci Başkanımız Metin Keçeli, bazı gazetelerde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.
Bazı gazetelerde "Efsaneler göreve" başlığı altında tarafıma atfedilerek çıkan haberler tamamen gerçek dışıdır. Teknik Direktörümüz Tayfur Havutçu görevinin başındadır ve hocamızın böyle kritik bir gününde tüm desteğimiz onun arkasındadır.

Spor kamuoyunun ve camiamızın dikkatine saygılarımla sunarım.

Metin Keçeli
Beşiktaş JK İkinci Başkanı
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)