Ana Menü

Pazartesi Barbaros'da(mı)yız?

Başlatan ERHUN, Temmuz 24, 2011, 20:27:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş'ta, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan yönetici Serdar Adalı, teknik direktör Tayfur Havutçu ve protokol müdürü Ahmet Ateş için imza kampanyası düzenlenecek.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Avukat Ali Rıza Dizdar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Serdar Adalı, Tayfur Havutçu Ahmet Ateş'e Özgürlük" adı altında bir imza kampanyası gerçekleştireceklerini belirtirken, etkinliğin Beşiktaş İskelesi önündeki Barbaros Hayrettin Paşa Anıtı önünde 25 Temmuz Pazartesi günü saat 12.00'de başlayıp, 26 Temmuz Salı günü yine saat 12.00'de sona ereceğini aktardı.

Şikeyi lanetlediklerini ve futboldaki şiddeti de kınadıklarını aktaran Ali Rıza Dizdar, "Ancak bunları hak etmeyen arkadaşlarımıza da özgürlük istiyoruz. Bu insanların suçları olmadığı için, aklanmaları da söz konusu değil. Onlar esir, tutsak olduklarına inanıyoruz ve özgürlük talep ediyoruz. Kampanyamızı da bunun için yapacağız" diye konuştu.

Dizdar, Adalı, Havutçu ve Ateş'e desteklerini hissettirmek istediklerini de kaydederken, "Deliller, tutuklamayı icap ettirmiyordu. Bu delillerle tutuklanmaları hukuk adına üzücü bir şey" ifadelerini kullandı.

--------------------------------------------------------

Bu haberi herkes görmüştür, konusu nasıl açılmadı şaşırdım. Kralkartal olarak ne düşünüyorsunuz bu organizasyon hakkında. Açıkcası ben ikilemde kaldım ama gitmekte fenerlilerden farkımızın kalmaması gibi geliyor. Kuzen çok baskı yapıyor, onlar 10'dan fazla kişi anlaşmış sanırım toplu gideceğiz diyordu. Bilemiyorum ama pek niyetli değilim.

KK üyeleri ne düşünüyor?

Cem Goren

gidilmemeli. böyle birşey yapılmamalı. açık ve net

*şahsi görüşümdür.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

maskeleri takmayı ve tişörtleri giymeyi de unutmayalım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Gidecegim..

Uzun durmayacagim..

Gec bile kalindi..

Sahip cikilmali bu adamlara..

Serdal baskana

Tayfur hocaya..

Maske satarlarsa onuda takariz, tshirt verirlerse onuda giyeriz

Tayfur hoca ve serdal baskandan ben utanmiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Tayfur'a yapılanı vallahi kendime yapılmış gibi hissediyorum ya herkes yapar ama Tayfur yapmazz!! Bunu yapmıcak sayılı adam vardır bunlardan biride Tayfur.. Umarım hissettiğim gibi Tayfur'un suçsuzluğu kanıtlanır..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

Fenerli'ler gibi cahilce davranılıp ona buna küfür edilecekse  hiç yapılmasın daha iyi.
Ama yakıp yıkmadan suçsuzluklarına inandığımıza dair bir kaç konuşma yapılırsa çok iyi olacağı düşüncesindeyim.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan