Ana Menü

Teksas'tan Çarşı'ya "Özür dileyin, kavga bitsin"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2011, 01:52:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

küfür olarak görmeyin bunu ama tutamicam ve diyorum.

ebeninki texas!
ebenin corabi gibi yani.. ;)

[KralKartal]

Sefada Besktas tribunundendi ve para Fb de olunca
İste orada lider oldu herhalde!

Bir cok tribun lideri eskiden Besiktasli veya sempatisi var
Tatangalar, teksas, Gfb..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bence iki tarafta özür dileyip bu iş kapanmalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

sen son bilmiyorum belki 7 yildir her ortamda, her macta Besiktasa kufur et sonra biz özur diliyelim.. ???
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Cem baba , Bursanın küme düşürülmesinde Bursaspor haksız mı yani ?

Beşiktaş sebattan 4 yiyecek takım mı Allah aşkına..

Elimizi vicdanımıza koyalım..

O dönem Beşiktaş soyunma odasının Peker ve Adamları tarafından basıldığını TÜMER VE SERGEN kendileri söyledi !

Ayrıca daha bbir sene olmadı Sinan Engin TV8 de

"Sinan Abi iyiki sen yoktun Rizede, büyük olaylar çıkardı" dediğini hepimiz bilmiyormuyuz..

Ancak olan olmuş..

Biten bitmiş..

Bir araya gelip dostluk adına her iki tarafta ettşiği kavga ve küfürler için özür dilensin ve bitsin..

Unutmadan

7 senedir küfür yiyoruz dediğimiz takıma karşı geçen sene son maçta oynadığımız futbol yüz kızartıcıdır, buda ayrı bir konu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Tümer ve Sergen zaten Pekerin adamları neden bahsediyorlar masal anlatmasınlar kimseye.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

simdi sergen ve tumer yuzunden neden koskoca Besiktas camiasi ve taraftrari kufur yiyor ben onu anlamiyorum. simdi akin ve iskender yuzunden biz her mac ibb ye kufur mu edelim. yöneticisi yapar anlarim fenerin bu sIke olayinda oldugu gibi. ben camia ve taraftar olarak kimseden  özur dilememizi istemiyorum. ayrica bu bursa olaylari bir sebat maci olayini coktan asti..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Bunlar küme düşme olayını gram düşünüyorlarsa ben hiç bir şey bilmiyorum.
Adamların tek istedikleri gündemde olmak bak işte BEŞİKTAŞ'a atar yapıyoruz heyyo inanın tek dertleri bu.
Küme düşmeymiş yok şöyle olmuş böyle olmuş hepsi hikaye.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Ya beyler bize ne karı var bu kavganın

Yada Onlara..

Kan davası gibi..

Konuşulur ve çözülür..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Temmuz 17, 2011, 13:08:20
Cem baba , Bursanın küme düşürülmesinde Bursaspor haksız mı yani ?

Beşiktaş sebattan 4 yiyecek takım mı Allah aşkına..

Elimizi vicdanımıza koyalım..

O dönem Beşiktaş soyunma odasının Peker ve Adamları tarafından basıldığını TÜMER VE SERGEN kendileri söyledi !

Ayrıca daha bbir sene olmadı Sinan Engin TV8 de

"Sinan Abi iyiki sen yoktun Rizede, büyük olaylar çıkardı" dediğini hepimiz bilmiyormuyuz..

Ancak olan olmuş..

Biten bitmiş..

Bir araya gelip dostluk adına her iki tarafta ettşiği kavga ve küfürler için özür dilensin ve bitsin..

Unutmadan

7 senedir küfür yiyoruz dediğimiz takıma karşı geçen sene son maçta oynadığımız futbol yüz kızartıcıdır, buda ayrı bir konu..
volkan seninle cok fazla ayni fikirde olmuyoruz biliyorsun :)
ama bu konuda sana tamamen katiliyorum
arti olarakta sunu yazmak istiyorum
sergen kendi memleketi olan rizeye karsi parali olarak degil ama gönül olarak kendini sikmadi,bunuda sanirim bi kac yerde söylemis,o dönemde bunlar konusulmustu
yazacagim diger örnekte ankaragücü
biz nasil unutamiyoruz 20 seneye yaklasmis ankara-gese macini?sonucta orada bi kaleci yamuk yapti ama biz tüm ankaraya kin besliyoruz
türkiyede kin tutmalari cok görüyoruz,hepimiz bunun yanlis olmasini bilmemize ragmen
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Bunu yapan Carsi mi? Hepsi bunlarin nam pesinde
sayemizde sampiyon oldular o zaman sussunlar
Iki odun beyinlinin aciklamasini ciddiye almak onlara prim vermektir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi