Ana Menü

Havutçu ve Adalı Serbest ! Adalı İstifa etti..

Başlatan [KralKartal], Temmuz 12, 2011, 13:29:26

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

hiç bir belge yokken tutuklu yargılama yapılması zaten çok saçma yurt dışı yasağı koy olsun bitsin üzücü yapılan haksızlık sen bunu yapmış olabilirsin demek insan haklarına aykırı birşey o zaman banka soygunu olursa ordan geçmeyelim yapmış olabiliriz felan Allah korusun kim yapıyo ne yapıyo bu haksızlığı bilemem ama ben bir BEŞİKTAŞlı olarak hakkımı helal etmiyorum!
FEDA

NoPasaran

Cumhuriyetten bir yazarı dinledim şimdi..

1 ay içinde olgun peker ve bülent uygun dışındaki herkes çıkar dedi..

Kimsede küme düşmez dedi  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Temmuz 26, 2011, 23:50:59
Cumhuriyetten bir yazarı dinledim şimdi..

1 ay içinde olgun peker ve bülent uygun dışındaki herkes çıkar dedi..

Kimsede küme düşmez dedi  ;D

Aralık'ta ilk mahkeme. Mahkemeye çıkmadan tahliye olma gibi bir durum yok diye biliyorum?

NoPasaran

Niyeki 1 ay içinde mahkemeye çıkmak zorunda değillermi ?

Daha mahkeme olmadı sanırım..

Olduysa da iddaların aksi çıkarsa serbest kalabilirler mantıken.

Ayrıca adama sormak lazım  ben bilmem  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Nasıl seçim öncesi pusular kurup MHP ile ilgili türlü kaset ortaya çıkarttılarsa aynı yöntemlerle de Türk futbolunu köşeye sıkıştırmak istemedikleri adamları piyasadan silmek istiyorlar.

Tekrar tekrar söyleyim medya, güdümlü emniyet, güdümlü yargı kafasına göre paslaşıp insanların namusuyla, onuruyla oynuyor ..

Bu adamların tarzı sevmedikleri kişileri ne olursa olsun içeri atmak ya da susturmak. Ergenekon davalarında da cok gorduk bunu. Kendi derin devletlerini yaratarak herşeyi kendi kontrollerinde olmasını istiyorlar.

Suc işleyen kişileri suc anlarında değil canları istedikleri zaman hapse atıyorlar. Teşvik ve şikenin 3. iktidar donemlerinde hatırlanması gibi ..

Hani emniyete göre 19 maçta şike vardı?

Her maçta 1 oyuncu şike yapsa en kötü içerde 19 oyuncu olması lazım. Oyuncu yok. Hadi diyelim bu işi 19 maçta teknik direktörler yaptı diyelim ortada sadece 1 teknik direktör var. Bu 19 maçta şikeyi hakemler yaptı diyelim ortada hakem yok.

Devletin içine çöreklenmiş cemaatçi kadro kafasına göre at oynatsın bakalım. Nereye kadar oynatacaklar.

Milletimiz zaten nasıl işine geliyorsa öyle inanıyor. Bugün biz yanarız başka bir zaman başka birileri.

Yazıklar olsun ...
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Emniyetin yaptıuğı psikolojik baskı toplumda..

Sen kimsin ya şike hakkında yorum yapıyorsun..

Ve bu soruşturmayı açan savcılara polislere neden kimse soruşturma açmıyor

Adam suç işliyor, ve sen suç üstü yapmıyorsun..

Varmı böyle bir durum..

Ligin kaderini etkiliyor birileri ama sen müdahele etmiyorsun

Allah allah...

Ben birilerini öldürüyorum ve en tepeye ulaşmak için kimse dur demiyor..

Vallahi billahi bir garibiz..

Ve bu takibin başladı dönemlerde böyle bir yasa da yok..

Yani Polisi alakadar eden, savcıları bu kadar deshşete düşürecek olayda yok..

Hepsi servis edilmiş işler..

Bunu ilk gün söyledim, bana Fenerli dediler..

Bugünde söylüyorum isterse duble Fenerli desinler..

Beşiktaş olaylarına çok girmiyorum, çünkü bu olay tamamen fenere yandaş arama politikası..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

herkese tavsiyem;
buraya yorum yazmadan önce febe konusuna ne yazdiginiza bi bakin isterseniz
celiskiye düsmemis olursunuz
febeye yapilinca dogru,besiktasa yapilirsa yanlis
askere yapilirsa yanlis,x partiye yapilirsa dogru
sana yapilirsa yanlis,bana yapilirsa dogru
kendimiz cok adaletli oldugumuz icin,ADLI MERCILERIMIZDE cok adaletli
kendimiz tarafsiz oldugundan tüm kurumlarimizda tarafsiz demi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Demokrasi mi var ? Tek parti önderliginde hicbir ülkede DEMOKRASI olmaz,
DIKTATORLUK olur.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Metris Cezaevinde Adalı, Havutçu ve Ateş'i ziyaret eden Yemen Ekşioğlu izlenimlerini Kartalbakisi.com'a anlattı.

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve spor yazarı Yemen Ekşioğlu Metris izlenimlerini Kartalbakisi.com'a anlattı.

Cezaevinde şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, teknik direktör Tayfur Havutçu Protokol Müdürü Ahmet Ateş'i ziyaret eden Ekşioğlu çok büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

İşte Ekşioğlu'nun izlenimleri;

'Öncelikle ziyaretin beni çok etkilediğini söylemeliyim. Gerçekten suçsuz yere içerde yatan bu üç isim için çok üzülüyor. Onları o halde görmek insanı derinden yaralıyor. Havutçu, Adalı ve Ateş ile görüştüm. Moralleri çok bozuk. Mental olarak tam anlamıyla bir çöküş yaşıyorlar. Haksız yere içerde olmak onları çok üzmüş.'

'ÇOK KİLO VERMİŞLER'

'Neden tutuklu olduklarını bilmiyorlar ve bu duruma anlam veremiyorlar. Güçlü olmaya çalışıyorlar ve adaletin er geç yerine geleceğine inançları tam. Özellikle Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu'nun bu süreçten fiziksel olarak olumsuz etkilendiklerini söyleyebilirim. İkisi de çok kilo vermiş.'

'DÖRT KİŞİLİK, TELEVİZYONLU KOĞUŞTA KALIYORLAR'

'Serdal Adalı, Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş 4 kişilik bir koğuşta kalıyorlarmış. Neyseki koğuş şartları ile ilgili bir sıkıntıları yok. Koğuş içerisinde televizyonları varmış. Ayrıca günlük gazeteleri takip etme imkanları da var. Ancak bana televizyon izlemeyi istemediklerini gazete de okumadıklarını söylediler. Sanıyorum kendileri ile ilgili yapılan asılsız haberleri görmek onları olumsuz etkiliyor. Bu konulardan uzaklaşmaya çalışıyorlar.'

'GERÇEKLER ORTAYA ÇIKACAKTIR'

'Ziyaret sırasında kendilerine moral vermeye çalıştık. Tabii dava ile ilgili herhangi bir konu konuşmadık. Ama şunu söylemeliyim ki onlar da bu tutukluluğa anlam veremiyorlar. Umuyorum kısa süre içinde gerçekler ortaya çıkar ve onları aramızda görürüz.'

Kartalbakisi.com
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

melankolizm

forzada görüyorum da hala fenere ne olcak, düşürmezlerse fena olur filan inan anlamıyorum ya sanki Beşiktaş şu durumda güllük-gülistanlıkta fenere sataşmaların...

inanıyorum bazıları Beşiktaş sevgisini, fenerden nefret etmek sanıyorlar. sinirleniyorum.