Ana Menü

Erman Toroğlundan gaflar +18

Başlatan Lord Of The Mumy, Kasım 23, 2006, 19:08:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Pastırma muhabbeti çok sağlam bi de futbolcunun buyuk haceti olayı war çok makara en kısa zamanda foruma koyarım ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

dejembeji

many[kufur otomatik editlenmistir] bu adam yaa

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: Smyrnian LucA - Kasım 24, 2006, 14:24:00
Ben canLı seretmiştim yarım saat doğruLamadım qüLmekten. Çok komedi bi adam ya. Yazıda cimbomun sitesinden aLıntı qaLiba ? "Bu sefer aralarındaki konu şu -> Galatasaray - Diyarbakır maçında(1-0
yendik) seyircimiz "I LOVE YOU ŞENOL" diye bağırmıştı ... "

hayır kendi uğraşımla bir şey ararken bir arama motorunun paylaşımında genel bir yazarın yazıları toplayıp yorum yaptığı bir yazı oradan almadım
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

burak_bjk

Alıntı yapılan: siyahbeyaz1903 - Kasım 24, 2006, 00:55:57
Alıntı YapErman : Şansalcım sen formanın önüne gelip de "yiyecekseniz ahmet'in
hıyarlarından yiyin" yazarsan tabi yasaklar uefa !!

süper ya yuh bu kadarda olmazki allah belanı versin erman ;D

öldüm gülmekten :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

xxdoggyxx

ya bide youtube da yazın erman toroglu besıktas dıye orda carsılının teki acmıs digitürk yetkılısıne erman hakkında ana avrat küfrediyo onu izleyn mutlaka süper bişi
18.03.2007

çArþý_ulan

sedokajmeran

valla ben digiturk izleyicisi olmadıgım icin izleyemiyorum eskiden guzel oluyordu... pastırma muhabbeti cok guzeldi
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

canmert

yaw bu adam manyak komik yawwwww
birde adnan aybaba ziya şengül muhabbetleri beni bitiriyor

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Anarchy*

Unforgiven

Ermn tooğlu anlamdım bu adamı hiç analamıcam galibadaneyse güzle video ve yazı tessekür ederz sağol
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

freedom forever

erman dan inciler
1)şenol un annesi
2)pastırma
3)pastırma 2
4)ishal
5)uzun eşek
ne cem yılmaz ne ata demirer bin sadece erman güldürüo başka adm yoq  :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.