Ana Menü

Youtube Acıldı VE Ata mıza Yapılan Cirkinlige Cevap Verildi

Başlatan sedokajmeran, Mart 09, 2007, 16:17:08

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Delirdik

çok yaratıcı cevapLar geLmiş.
pehh

biri sana küfür ettiyse sende ona küfür ederek hakkını arayamassın
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ufocan

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 09, 2007, 17:11:29
çok yaratıcı cevapLar geLmiş.
pehh

biri sana küfür ettiyse sende ona küfür ederek hakkını arayamassın

merak etme gökhan harika bir video hazırlıyorum :D

WaGNeR LoWe

Oooo kardeş ii yapmıssın helal olsun.Bu dünyada herşey konusarak halledilmez.

2 dia 2 muerto

Ya mecburen küfür edicez yani.Ama youtube' a eklememeliyiz.Bence youtube' a osmanlı hakkında bısıler ekleyerek onları bu yolla ** etmelıyız

edit: küfür

WaGNeR LoWe

kardeş osmanlı hakkında var zaten bişiler...Cvp olarak onu da yapmıslar.O adamlar simdi küfür yazamıyacam sıfat olarak tarihte yapamadıklarını böle sanal seylerde yapmaya çalısıyolar

mdc

Aferin
Çok güzel iş yapmışız.
Sitenin kapanmasıyla,video'nun eklenmesiyle( ki küfürlü olması ayrı bir saçmalık ) ne kadar beyinsiz olduğumuzu tescilledik!!!
Varolun.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Victory - Mart 09, 2007, 17:40:36
Aferin
Çok güzel iş yapmışız.
Sitenin kapanmasıyla,video'nun eklenmesiyle( ki küfürlü olması ayrı bir saçmalık ) ne kadar beyinsiz olduğumuzu tescilledik!!!
Varolun.

Az daha acık konussana duru ne yani adamlar Ata ya kufrettıler cevap vermesemıydık yanı

WaGNeR LoWe

Ya bırakın kardeşim bu işleri Biz Atatürkçü milliyetçi adamlarız.İsterse bütün siteler kapansın umrumda olmaz.ortada Ulu Önderimize yapılan bi saygısızlık var.Eger bunu yapan köpek bi gelse buraya düsenemiyorum neler olacagını

Delirdik

Palermo!
cevap bu mudur yani
heLe biri yapmış sadece küfürLer geçiyor slayt oLarak okadar..

sen oraya sadece istanbuLun resmini koysan biLe bu onLara kapak oLucak birşey zaten
şahsen küfürden çok daha etkiLidir bence ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

WaGNeR LoWe

Ya ben anlayamıyorum adamlar Atatürke saygısızlık etmiş sanki hiç bişi olmamıs gibi adamın teki de ne kadar beyinsiz oldugumuzu gösterdik diyo.Ne hallerdeyiz İnanamıyorum.

ufocan

beyler sakin olun benim videoyu bekleyin KÜFÜRSÜZ  BİR VİDEO olacak :D

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Mart 09, 2007, 17:45:51
Palermo!
cevap bu mudur yani
heLe biri yapmış sadece küfürLer geçiyor slayt oLarak okadar..

sen oraya sadece istanbuLun resmini koysan biLe bu onLara kapak oLucak birşey zaten
şahsen küfürden çok daha etkiLidir bence ???
Abi bende kufurlerı youtube'a koymayın dedım yukarıdakı yazımı okursan.Ama ben sahsen istemesemde sitenin kapanması gerekıyordu cunku Türkiye olarak tepkimizi ortaya koymalıydık.Bende aynen sana katılıyorum.Tarihle ilgili video lar hazırlanabılır.Senin dedıgın gıbı İstanbulla ilgili fotolar konabılır.Ama hiçkimse Ata'ya yapılan saygısızlık sonrası duygularına kapılarak oraya ekledıgı kufurlu bır video yuzunden beyinsiz olamaz