Ana Menü

Sok ! Ersan 6 ay daha yok !!!

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 04, 2011, 21:07:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Antremanda sakatlanmış Gülüm.  :-\

Beşiktaşımızın savunma oyuncusu Ersan Adem Gülüm, Avusturya kampındaki ilk antrenmanda sakatlandı.

NTV Spor'un son dakika bandıyla geçtiği habere göre; Avusturya'da gerçekleştirdiğimiz ilk antrenmanda defans oyuncumuz Ersan Adem Gülüm'ün ameliyat olduğu dizinden sakatlandığı belirtildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Umarım çok ciddi birşeyi yoktur.

Nazar boncuğu olsun bu da kampın ilk ve son aksilik olur inşallah.

İnşaalah bir an evvel eski sağlığına kavuşursun Ersan.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ilhan mansız_melis

Takımımızın Adanaspor'dan Bonservisini Bu Yıl Aldığı Ersan İlk Avusturya Kampında Çok Ciddi Bir Sakatlık Geçirdi . NTV SPOR Muhabiri , Ersan'ı Sakatlandığı Anda Ağladığını ve Ameliyat Olduğu Dizinden Sakatlandığını Söyledi .
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Sakatlığı tam geçmeden mi başlattılar? Yoksa bir daha top oynayamayacak kadar kötümü sakatlandı? Sakatlandığı trabzon maçından sonra ne küfür etmiştim trabzonlulara az bile etmişim. Adamın hayatıyla oynadınız be şerefsizler.

Banucan

umarım ciddi birşey çıkmaz çok üzülürüm :(
FEDA

keskinli

gecmis olsun
sivok gönderilmesin sakin
ersanin gelecegi gökhan zana benzeyecek galiba
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/besiktas/iste-ersan-gulumun-sakatlandigi-sok-idmanSXTVQ24806SXQ

Nasılda bağırmış ya içim açıdı. Ernst'in Mami'nin ve Rüştü'nün yüz ifadelerine bakın ..

Diz sakatlığı çok zor ya..

Çok çook geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşirsin ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bugun ntvsporda izleidm nasıl sakatlandığını içim gitti içim. ağlıcaktım harbiden sinirden.

yazık oldu bu çocuğa yazık
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

Düşerken ayak bileği burkulmuş gibi geldi bana
Bana göre futboldaki en sakat pozisyon bu,bi kaç kez bileğimi ters bastım maçta,canım çıktı resmen.
Umarım en kısa zamanda düzelir Ersan.
Ersan da Kimin gözü kaldıysa gözü çıksın

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

That's me.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....