Ana Menü

Sivok Gitsin Holosko kalsın...

Başlatan CR7, Temmuz 02, 2011, 16:52:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Yabancı kontenjanında yer açmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta, teknik direktör Tayfur Havutçu'nun yönetimden Holosko'nun takımda tutulmasını, Sivok'un ise gönderilmesini istediği öğrenildi.

Yöneticilerle bir görüşme yapan Tayfur Havutçu'nun, "Savunmanın ortasında oynatmak için elimizde Ersan, Egemen, İbrahim Toraman ve Sidnei var. Bu dört oyuncuyla sezonu geçirebiliriz. Bu nedenle yabancı hakkımızı savunma kullanmak istemiyorum. Sivok'u gönderebiliriz. Ancak Holosko'ya ihtiyacım var, O'nun takımda kalmasını istiyorum" dediği ifade edildi.

Görüşme sonrasında Tayfur Havutçu'nun isteğini haklı bulan yönetimin, Holosko'yu Avusturya kampı kadrosuna alınmasına izin verdiği belirtildi.

Öte yandan Beşiktaş'ta oyuncuların bir bölümü sağlık kontrollerinden geçti.

Yeniden anlaşmaya varılan Fernandes, izinden dönen isimler Guti, Quaresma ve İsmail'in yanı sıra Egemen, Aurelio, Holosko, Simao ve Ekrem bir dizi testten geçirildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

O bölgede tek alternatifin Burak olduğunu düşünürsek bence mantıklı karar olabilir ..

Sivok zaten yaşadığı ciddi sakatlıktan sonra kendini birdaha tam anlamıyla toparlayamadı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

ben de katılıyorum. sivok mu holosko mu deseler holosko kalsın derim.

ERHUN

Sivok'mu Holosko'mu dense Sivok derim ama bizim takımda stoper fazlasıyla olduğu için Holosko bir adım önde.

ilhan mansız_melis

Holosko geçen sene İstanbul BB'de iyi oynadı.

Sivok mu Holosko mu diye sorulsa Holosko derim ben de.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

sivok mu holosko mu deseler ikisinede hayır derim bende.

biri kontejyandan dolayı ve yerindeki yerli fazlalıgından sıkıntı (sivok)

diğeri ise top bile süremeyen top bile kontrol edemeyen at gibi koşmaktan başka hayrı olmayan bir oyuncu (holosko)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

Holosko sakatlığı yendiği an müthiş bir forvet ama sakatlığının geçmiş,tam anlamıyla hazır olmuş olması lazım.

4-2'lik fb maçı(verkaçla attığı gol),2-1 inönüdeki fener maçı(müthiş füzesi),3-0 trabzon maçı(bi yay çizmiş nobreye çarptırmış gol olmuştu) müthiş oynadığı maçlar. sağlıklı bir holosko neler yapar gösteriyor bu maçlar. zaten şampiyon olduğumuz sezon müthişti sakatlanınca CSKA deplasmanında bitti neredeyse.

geçen yıl kendine geliyor gibi gözüktü. 2. yarıda da bence q7'nin olmadığı zamanlarda iş yapardı ve onu aradık bence.

Ooh What a Goal ! Filip Holosko | Besiktas| HD |

Perfect goal from Holosko Ankaraspor-Besiktas 3.3.09

Beşiktaş 4 - 1 Fenerbahçe (Dk 80 Holosko)

Besiktas 1 - 2 Fenerbahce , Highlights ! (03/05/2009)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ErhuN - Temmuz 02, 2011, 18:15:23
Sivok'mu Holosko'mu dense Sivok derim ama bizim takımda stoper fazlasıyla olduğu için Holosko bir adım önde.

Katılıyorum.
Since 1903

RCA

holosko yetenekliydi bunu hep savunurum. fakat bir futbolcunun kalıcı ve istikrarlı olabilmesi için yeteneiğinin üstüne bişeyler koyması gerekir yiğit bunu kastediyorum. ben holosko da o ışığı göremediğim için kesinlikle beşiktaş'ta kalmasını istemem.

şöyle düşün bu holoskoyu biz almayalım diyelim hangi takımlar ister holoskoyu?

mersin idy karabük ibb gibi takımlar. eğer bu adam sanıldıgı kadar iyi ve istikrarlı bir oyuncu olsaydı herkesin transfer listesinde olurdu. kısacası holosko hint kumaşı değil onun tipinde dünyanın heryerınde bir sürü topçu var tek artısı ciğeri eşşek gibi koşuyor. o da bize bi hayrı dokunacağı anlamına gelmiyor
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

şampiyon olduğumuz sezon oldukça iyiydi,önceki sezon da.
sakatlanmasa isteyen o kadar kulüp olurdu ki.

NoPasaran

Eskiye donduk..

Ne isi var holoskonun bu takimda yahu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Holosko gelsede bu takımda uzun süre kalamayacak bana öyle geliyor çok çalışması lazım.
Since 1903

CR7

ya her futbolcu yıldız mı olacak? adam yedekte durur sonradan koyarsın oyuna.
he zaten diğerlerini keserse onlara da yıldız demem ben.

[KralKartal]

Holosko eskisi gibI olursa muthis olur ve faydalu olur
Ihtiyacimiz var boyle topculara ve transferde kapandi kapanacak gibi
Elimizdekinden olmayalim en azindan.

Sorun istikrar ama tutunmak icin cok calisacaktir holosko

Dogru karar sivok gonderilmeliydi coktan
Alinacaksa iyisi holoskoda gidebilir alinmayacaksa kalsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi