Ana Menü

Kombine fiyatları belli oldu...

Başlatan K.D, Haziran 30, 2011, 16:49:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

İster öğrenci olsun ister çalışan kesim olsun fiyatlar pahalı.

Taksitle bile alsan, 12ye de böldürsen aile bütçesini zorlar bu fiyatlar.

Bu kadarı insafsızlıktır.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

maça gittiğim zaman eş dost ile muhabbet ediyoruz 2-3 güzel insan görüyoruz zaman geçiriyoruz hasret gideriyoruz. semte inmenin o güzelliği oluyor içimizde. eğer stadda maç izlemek 3 ise bunlar 5dir benim için. ben maça gittiğimde yanımda eşim dostum arkadaşım olmayacaksa ne bileyim gol olduğunda beraber sevinip kaybettiğimizde beraber hüzünlenmeyeceksek çokda umrumda değil açıkçası
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

o paraya loca alırız 10-15 kişi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Benim merak ettiğim bir husus var bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Kredi kartlarının +taksit kampanyası "kombine kart" ürününde de geçerli oluyor mu ?

Lütfen mantıken değil, bilginiz dahilinde cevap verin. Boşuna kart başvurusu yapmak istemiyorum :)

ERHUN

Unicorn bence bankayı arayıp kesin bir bilgi al, yanlışlıkla istemeyeceğin bir şey yapmamış olursun.
--------------------

Facebook'taki "fiyatlar düşene kadar kombine karta alma & alama" etkinliğimiz 2300 küsur kişiyi buldu, bugün fanatik dahil bir kaç gazetede haber olarak yer aldı. Benim çok azda olsa kombine çıkana kadar (p.tesi) indirime gitme ihtimali olur diye beklentim var. Ama dediğim gibi bu beklentim çok az, indirim büyük ihtimalle olmayacak. Olsun sesimizi duyurmuş oluyoruz. Tabii sesimizi duymak isteyen varsa...

Cem Goren

Dün İstanbul'daydım. Siparişler vardı, Kartal Yuvası'na uğradım, beyaz formamı aldım. Oğlum Hakkı'ya da kombinesini aldım. 4500 lira vererek... Her ikisini de merakımdan sordum, Türkiye genelindeki mağazalarda Beşiktaş'ın satılan forması 500'ü geçmiyor! Kombine satışları ise komik. Yazmıyorum bile... Neredesiniz ey Beşiktaşlılar? Beşiktaş'ın küme düşmeyle ilgisi yok, gönlünüz rahat olsun... "YEMEN EKŞİOĞLU

Birileri Y.Ekşioğluna bize kombineleri babalarımızın almadığını hele ki 4500 vererek almadığını ve Beşiktaş taraftarının kombine almıyor değil ALAMADIĞINI söylesin.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 15, 2011, 04:25:13

Birileri Y.Ekşioğluna bize kombineleri babalarımızın almadığını hele ki 4500 vererek almadığını ve Beşiktaş taraftarının kombine almıyor değil ALAMADIĞINI söylesin.
:alkis
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ERHUN

yeksioglu@fanatik.com.tr'ye kendimce bir şeyler yazıp yolladım. Dikkate alıp okursa iyidir, pek sanmıyorum ama.

IL Capitano

Cvp yazarsa bizi haberdar et Erhun.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Şimdi girdim baktım 1 mesaj gözüküyordu cevap verdi sandım ama msn'den mesaj gelmiş.

"This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed."

Yazıyor, iletilemedi mesaj. Aynı mesajı bir daha gönderdim yine iletilemedi. Sorunu anlayamadım.

Cem Goren

BJK_Kübra

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Bende attım o kadar uğraştım yazdım iletilmedi..

www.bbskd.org

unicorn

Yemen Eksıoglu ıcın 4500 TLcık cok buyuk bı rakam degıl madem 6-7 tane eskı acık kombınesı alsın da dagıtsın ogrencı BJKlı kardeslerıne.

NoPasaran

3 büyüklerin sattıkları kombine sayısı: Fenerbahçe 37.000, Galatasaray 29.000, BEŞİKTAŞ 3.450
Aşk bu Aşk !

volkanca.net