Ana Menü

Kombine fiyatları belli oldu...

Başlatan K.D, Haziran 30, 2011, 16:49:24

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Kombine kart satışında geçen yılki 14 bin rakamına yaklaşamayan Beşiktaş'ta yönetim sıkıntılı. Daha 4 bini bile görmeyen kombine satışları 'Bari 10 bini bulalım' diye Eylül sonuna dek uzatıldıBeşiktaş yönetimi, kombine kart satışlarında şok üstüne şok yaşıyor. Geçtiğimiz yıl 14 bin kombine satışıyla Ağustos başında sezona başlayan siyah-beyazlılar, bu yıl ise 6 Ağustos 2011 tarihi itibari ile 2 bin 200 rakamında kalarak ilk şokunu yaşamıştı. Yönetim bunun ardından ligin de ertelenmesiyle iki kez satış süresini uzattı. Ancak tüm çabalara rağmen kart satışlarında istenen seviyeye ulaşılamadı. Dün itibariyle kombine bilet satışlarının 3 bin 900 rakamına geldiği öğrenildi. Geçen yıl satılan 14 bin rakamı göz önüne alındığında aradaki uçurumun kapanmadığı görülüyor.UMUTLAR ÜÇÜNCÜ UZATMADADurumdan son derece endişeli olan yönetimin, "En azından 10 bin barajını aşmalıyız" diyerek satışları Eylül sonuna kadar uzatma kararı aldığı öğrenildi. Bazı taraftarların pahalı bulduğu için, bazılarının da farklı sebeplerle kombine almadığı Beşiktaş'ta yönetim, "Takımına destek ol, kombinene sahip çık" diyerek siyah-beyazlı futbolseverlere çağrıda bulunuyor.

unicorn

Fıyatlar ve Turk futbolunun kaotık durumu cok etkıledı satısları.
Yıne soyluyorum yonetımın bu kadar tedırgın olmadıgını dusunmekten zıyade bılıyorum.
Bılet her zaman altın bır bılezıktır yonetım ıcın.
Uefa maclarını bekleyın, hele bır de gruptan cıkarsak :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

İçerde iki tane maç oynayacağız önümüzdeki hafta. Bakalım ne olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bugün sadece Fenerium Stat altı satış cirosu

1 trilyon 35 milyar olarak açıklandı..

Rekor kırmışlar..

Bizim böyle olmamız için yönetim ne yapabilirki..

Onlarda kimseyi almadı bu sene..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

abi Fenerium tribününe hiç gittin mi?

ve fiyatı ne merak ettim. bizimki kadarsa normal.
yok öyle bir konfor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Hayır stat demiyorum..

Mağazası..   :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

he kombine deyince başlık
fenerium diye tribün de olunca karıştı. :D
adam gibi ürün yapılacak abi. giriyorum bir şey beğenemiyorum ki ben bizim stadın altındakinde
ayrıca bu taraftar kart da dahildir belki.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Olabilir bilgim yok  :D

Ancak ciddi anlamda bizim kulubümüzün gelirlerini arttırmak için özellikle forzabesiktasin üzerine çok yük düşüyor..

Bunu başkanda söyledi. Yani gelirlerimiz özellikle fenere göre çok çok geride. kafadan 20 milyon euro geriden başlıoruz bence lige..

bide yiğit ürünlede çok alaklı sanmıyorum ya. abim feneriumdan bi malzeme alıyor, vallahi çingeneler giymez yani. saçma saçma renkler..

bizimkiler en azından ya siyah ya beyeaz  ;D

Bu sene bende bişi almadım henüz bazen kızıyorum kendime ama alırım kışlık bişeyler herhalde, çok pahalıda olsa  :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Belkide benim gibi düşünen taraftar sayısı fazladır son 5 yıldır almayı isteyipte sadece yönetimin gereksiz savurganlığı yüzünden almayanlarda olabilir.   :)

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 05, 2011, 04:04:01
Belkide benim gibi düşünen taraftar sayısı fazladır son 5 yıldır almayı isteyipte sadece yönetimin gereksiz savurganlığı yüzünden almayanlarda olabilir.   :)

2006 veya 2007'den geçen seneye kadar tek bir şey almadım. Geçen sene bir atkı ve bir forma almıştım bu senede pek bir şey almayı düşünmüyorum, kışın sweat shirt veya kazak olabilir ama onlarda normal bir mağazanın 2 katı olduğundan şimdiden bir şey söylememek gerekir ama forma falan hiç içimden gelmiyor.

unicorn

Illa kı begenecek bırseyler buluruz aslında nıyetımız almak olsa.
Fb taraftarı guzele cırkıne bakmıyor alıyor, gelır duzeyı ıle de alakalı aslında. Ikı magazada da urunler pahalı ama fb taraftarının cogunun gelır duzeyı bızden yuksek.
Cok fenerlı gordum maca gıderken tam takım alısverıs yapan 200-300 TL'lık.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Ben decoder alıyorum. Başkan takımını seven decoder alsın dedi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Değil 1 Ekim'e uzatmak, sene boyunca satılsa yinede istedikleri kadar SA-TIL-MA-YA-CAK.

erdibatmaz

1 ekim doğum günüm. bi kombine alırsınız artık forum olarak
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P