Ana Menü

Tabata sahiden gitmiş beyler :(

Başlatan CR7, Haziran 27, 2011, 17:37:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ErhuN - Haziran 27, 2011, 22:41:34
Çok ucuza gitti ya.

Edit:  Takıma katkı yaptığını düşünmesem de, güle güle "çakma samuray".

Aslında Tabata o kadar parada bir oyuncu daha fazlası verilmez ama biz çok yüksek bir fiyata aldığımız için ucuza gitti gibi geliyor :D
Since 1903

Guti ORÇ.

araplara bu kadar ucuza adam satan tek biz varızıdır muhtemelen. :D

ERHUN

Bugün basında çıkan Tabata'nın Al-Rayyan kulübüne satıldığına dahil çıkan haberlerin ardından ulaştığımız Beşiktaş Kulübü yöneticileri konu ile ilgili HABER1903'e konuştu.

Beşiktaşlı yöneticiler yaptıkları açıklamada;

" Al-Rayyan kulübü en son 15-20 gün önce  Tabata ile ilgili 900 bin Euro teklifte bulundu ve bizlerde bunu geri çevirdik.O günden bu yana her hangi bir görüşmemiz olmadı.  Bugün basında çıkan Tabata haberleri kesinlikle asılsızdır " diyerek sözlerini tamamladılar.
Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

unicorn

Zararın neresinden dönülürse kardır.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Yöneticiler derken> Cogul konusuluyor haberde. Birden fazla kisi neden ayni aciklamayi yapsin, neyse.

Kimse bu habere ragbet etmemis gibi, Tabata gitti mi kaldi mi, haberde satilmadi deniliyor.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

eski bildiri:

''Profesyonel futbolcularımızdan Rodrigo Tabata'nın 2010-2011 sezon sonuna kadar Katar futbol takımlarından Al-Rayyan Sports Club'a geçici transferi konusunda sözleşme imzalanmıştır. Bu dönemde sözleşme gereği futbolcunun şirketimizden alacağı olan 652 bin avro Al-Rayyan tarafından karşılanacaktır. Al-Rayyan sezon sonunda 4 milyon avro bedelle oyuncuyu transfer etme opsiyonuna sahiptir.''

4 milyon opsiyonu varmis

CR7

Profesyonel futbolcularımızdan Rodrigo Tabata'nın Katar futbol takımlarından Al-Rayyan Sports Club'a transferi konusunda sözleşme imzalanmış olup; sözleşme şartlarına istinaden Al-Rayyan kulübü Şirketimize 1.150.000.Euro sözleşme fesih bedelinin yanısıra, takımın sportif performansına göre 350.000.Euro'ya kadar ek ödeme yapacaktır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

6.5 milyon zarar

yine yaptılar yapacaklarını

[KralKartal]

Antep baskani iyi dostsa bizim baskanon
Buna DOST kazigi derler!

ERHUN

Bu resmi gördüğümde çok sevinmiştim, baya hoşuma gitmişti Tabata'nın bize gelmesi. Sonra ücretini öğrenince şimşekler çaktı gözümde, etrafı göremedim. Sonunda oyunuyla da bize birşey katmayınca gelmesine çok sevindiğim o Tabata'ya artık çakma samuray demeye başlamıştım, neyse yolu açık olsun.

eRe

o gun geldıgınde ılk elestırı

rıqualme daha ucuz keske onu alsaydık
ve cok dogruydu...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Fener maçında izleyip çok beğenmiştim Tabata'yı ama hiçbirşey vermedi Beşiktaş'a.