Ana Menü

Yeni Sezon Hazırlıkları '2011-2012'

Başlatan CR7, Haziran 27, 2011, 17:23:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Simao gerçek performansına ulaştı sonunda. Umarım bu sezon daha faydalı olur.l

Q7 hep istekli zaten,helal olsun.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

Futbol Takımımız, bugün yaptığı antrenmanın ardından 1 Ağustos Pazartesi gününe kadar izin yapacak.
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde ısınma koşularıyla idmana başlayan siyah-beyazlılarımız, bir süre pas ve şut çalışmaları yaptı. Ekibimiz, yarım sahada yapılan çift kale maçla günü noktaladı.
Tedavileri devam eden Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı ve Ersan Gülüm'ün dışında milli takım kampında bulunan Atınç Nukan'ın yer almadığı antrenmana izinli olan Quaresma, Fernandes, Sidnei ve Bebe de katılmadı. Guti ise takımdan ayrı koşularını sürdürdü.
Siyah-beyazlılarımız 1 Ağustos Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Mustafa Pektemek'in sakatlık ciddiymiş, çok zorlamıyorlarmış o yüzden. HaberTürk'te öyle yazıyor yani.

melankolizm

şampiyonluğu garanti gördüğüm senemiz boşa gidebilir!! bir daha böyle kadro zor bulunur. yanıyorum da ona yanıyorum ya :/

NoPasaran

Aynen öyle..

Bir daha zor toparlanırız..

En verimli dönemi yaşayacakken gelinen nokta can sıkcı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Bu seneden gerçekten ümitliydim ama yaşanan olaylar takımıda bizide yıprattı.. Nasıl oluruz bu sezon bilemiyorum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

melankolizm

şu anda ne hocası, ne forması, ne takımı tek düşüncem ligte kalıp kalmayacağımız aslında. bi netleşse.

El Maestro

Carvalhal ipleri eline aldı

Beşiktaş'ımızın yeni teknik direktörü Carlos Carvalhal, futbolcular ile yakından ilgileniyor.

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'nın Venlo kentine bağlı Tegelen kasabasında sürdüren Beşiktaş çalışmalarına yapılan gündüz antrenmanıyla devam etti.

Tegelen'deki Sport Irene sahasında yapılan antrenmana, milli takım kampına katılmak üzere İstanbul'a giden İsmail Köybaşı katılmadı.

Teknik Direktör Carlos Carvalhal, antrenman öncesi futbolcularıyla toplantı yaparak, dünkü Ergotelis maçında yapılan hataları aktardı. Carvalhal'ın toplantı sonunda ise Ekrem ile başbaşa görüşmesi dikkati çekti.

Futbolcular antrenmana, top sürme çalışması ile başladı. Daha sonra yarı sahada adam geçerek şut çalışması yapan siyah-beyazlı oyuncular, açma germe hareketleriyle antrenmanı tamamladı.

Antrenman sonunda Carvalhal, Hilbert, Sidnei, Egemen ve Tanju dörtlüsüne savunmada nasıl hareket etmeleri gerektiğine dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaşlı malzemeciler ile dörtlü savunmayı birlikte oynatan Carvarhal, burada savunmada tek çizgi de duruş ile birlikte ileriye çıkışın nasıl olması gerektiği konusunda futbolculara uyarılarda bulundu.

Teknik direktör Carvalhal'in, dünkü maçta özellikle milli takıma gidecek olan oyuncuları izlemek istemesi nedeniyle Ergotelis karşısına farklı bir on bir çıkardığı ifade edildi.

Öte yandan, bugünkü antrenmanda yıldız oyuncu Queresma'yı arı soktu. Queresma'ya amonyaklı bez ile tedavi uygulandı.

AA
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

djinonu

bugün kamptaydım hepsini gördüm almeıda bebe holosko ısmaıl harıcınde... cok süperdii hılbertın kazagını toramanın yagmurlugunu aldım arkadas rıconun atletını aldı cok harıka bır gündü abıler yaaaaaaaaaaaaaa :))

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Tecrübeli futbolcumuz İbrahim Toraman, BJK TV'ye Hollanda kampı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen İbrahim Toraman, "Hava şartları ve ortam mükemmeldi. Oynadığımız hazırlık karşılaşmalarıyla durumumuzu görme imkanı bulduk. Antrenörümüz yeni bir takım oluşturmak istiyor ve herkese şans veriyor. UEFA Avrupa Ligi ve Spor Toto Süper Lig'e en iyi şekilde hazırlanıyoruz"  diye konuştu.
UEFA Avrupa Ligi play-off turunda karşılaşacağımız Rus ekibi Alania hakkında da konuşan Toraman, şunları söyledi: "Bu tip maçlar her zaman zor olur. Dikkatli oynayıp kendi evimizde avantajlı skoru elde etmek istiyoruz."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

BEŞİKTAŞ 2011-2012 KADRO

Kaleciler:
1-Rüştü Reçber
90-Umut Kaya
99-Cenk Gönen

Defanslar:
3-İsmail Köybaşı
5-İbrahim Toraman
6-Tomáš Sivok
17-Ekrem Hayyam Dağ
22-Ersan Adem Gülüm
27-Sidnei Rechel da Silva Júnior
55-Egemen Korkmaz
66-Tanju Kayhan

Orta Sahalar:
4-Manuel Henrique Tavares Fernandes
7-Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
8-Veli Kavlak
13-Roberto Jan Hilbert
14-José María Gutiérrez Hernández
15-Mehmet Aurélio
18-Necip Uysal
20-Simão Pedro Fonseca Sabrosa
21-Burak Kaplan
28-Fabian Ernst
..-Júlio Regufe Alves

Forvetler:
9-Hugo Miguel Pereira de Almeida
10-Tiago Manuel Dias Correia (Bébé)
11-Mustafa Pektemek
19-Mehmet Akyüz
23-Filip Hološko
..-Eduardo Gonçalves de Oliveira

*Mami ve Atınç A2'de gözüktüğü için yazmadım. A2'den gelip gitmeler olmadığı takdirde büyük ihtimal yeni sezon kadromuz bu.
*Onur Bayramoğlu a2'de de a takımda da gözükmüyor, bir yere satılık veya kiralık olarak gönderildi mi?

ilhan mansız_melis

Benim bildiğim Onur bir yere gitmedi.

Yalnız forvete bakıyorum da :-/
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.