Ana Menü

Guti'ye güveniyormuyuz? | Anket

Başlatan [KralKartal], Haziran 26, 2011, 21:11:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 27, 2011, 02:10:00
Güvenmiyorum, yerine 'farkli' yabanci alinabilir.

Ve bu yabancıda Keisuke Honda !

25 yaşında,Cska'da oynuyor .. Alınamıcak gibide değil uğraşılsa alınır .

Nakata ve Nakamura'dan sonra Japon futbolunun bence efsanesi olacak adam ..

Raket gibi sol ayağı var . Ayrıca çok diri ve mücadeleci ..

Ve tam bir frikik ustası . 2010 Dünya Kupasında attığı jeneriklik frikik gollerinide hatırlıyorsunuzdur elbet ..

Bizim aradığımız adam HONDA ! Uğraşılırsa kesinlikle alınabilir .. Quaresmayı getiren bir klüp Honda'yıda getirebilir .. Bu klübün kapısından Robinholar Forlanlar dönmedi mi ?

İstense neden olmasın ki bu transfer ?

Ayrıca şunuda izlemeden geçmeyin sakın ;

http://video.fanatik.com.tr/Hondadan-muhtesem-bir-frikik_1_33034.htm

Japonya'nın şuan ki milli takım jenerasyonu bence iyi. Honda, Tamada, Kawashima, Matsui, Okubo, Nagatomo, Ienaga, Yoshida vs. PES'te falan Japon'lara çok önem veririm ama gerçek hayatta hiç aklımın ucundan geçmedi. Gelirse iş yapar diyede düşünüyorum. Ciddi ciddi uğraşılsa alınılır. Takımıda kendide ikna edilir.

Edit: Fizik gücü olarak yetersiz kalabilme ihtimalleri var buda ayrı bir konu.

Simurg

Gutinin maçlarına bakınca inişli çıkışlı futbolu ile zaten gözü kapalı güvenmek olmuyor.
Ama şu durumda güvenmekten başka çaremizde yok

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsibxl

Güvenmiyorum, yerine 'farkli' yabanci alinabilir

Türkiye liginde oynayacak futbolcu, fizik gücü yerinde olacak. Bir iki tekmeyle yere yikilmayacak yoksa bizim ligimizde, bu hakemlerle 90 dk'yi yerde gecirsin.
Ya hizli olacaksin, yada güclü.
Guti zayif kaliyor, pasif kaliyor oyunda, agirligini koyamiyor. Maalesef Guti hepimizin bekledigi dünya yildizi degil arkadaslar. Real Madrid'e dünya yildizlarin arasinda oynayan, onlara harika paslar atan, yeri geldiginde bir iki gol atan kaliteli bir futbolcu. Ancak bizim bekledigimiz kurtarici bu degil agalar.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Güvenmek istiyorum.

Fakat açıkçası geçen sezon beklediğim Guti değildi. Benim beklentim Madrid'teki gibi oynaması,paslar,asistler vermesiydi ama çok yap(a)madı bence bunları.

Umarım bu sezon daha iyi bir Guti olur.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.