Ana Menü

Mete Duren "Fenerbahceden daha iyi tesis yapacagiz"

Başlatan NoPasaran, Haziran 23, 2011, 21:21:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Düren: Fenerbahçe'den daha iyisini yapmalıyız

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme : 22:02 TSİ 23 Haziran 2011 Perşembe
Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'nda yaptığı tesislerden daha iyi bir tesis yapmak istediklerini söyledi.

23 Haziran 2011 20:02 | NTV Spor ve Ajanslar

Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, ''Fenerbahçe, Topuk Yaylası'nda bir tesis yapabilir, biz onlardan daha güzel bir tesis yaparak bu yarışın sürekli hızlanmasını ve çıtanın sürekli yükselmesini arzuluyoruz'' dedi.

Tesis yeri bakmak için Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in daveti üzerine Bolu'ya gelen Mete Düren, Aladağ Yaylası'nda bulunan ve Abant Gölü'nün yedi katı büyüklüğünde olan Seben Taşlı Yayla Göleti bölgesinde incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Düren, Boluspor Kulübü'nü ziyaret etti.

Düren'i Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, ve Boluspor yönetimi karşıladı.

İnceleme yaptığı Seben Taşlı Yayla Göleti'nin bulunduğu alanın çok güzel olduğunu belirten Düren, ''Değişik yerler gördük. Gördüğümüz yerlerin her biri birbirinden güzel. İncelememizde bölgede bir alan konusunda yoğunlaştık. O bölge hem tesisleşme hem futbol sahaları hem futbol dışı branşların yararlanabilmesi ve özellikle de Türkiye'nin popüler sporları arasında hızla yükselen golf sporu açısından çok uygun olduğunu düşündüğümüz bir bölge. İnşallah bu projeyi hızla hayata geçirerek hem Bolu'ya hem Beşiktaş'a hem de Türk sporuna katkısı olması için hepimiz elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.

Yer konusunda Başkan Yıldırım Demirören ile görüştüğünü belirten Düren, Demirören'in en kısa süre içerisinde Bolu'ya gelerek yerinde görme arzusu içinde olduğunu, yönetim kurulunun da bu güzelliği yerinde görmelerini kendisinin de arzuladığını ifade etti.

Düren, şöyle konuştu:

''Bolu açısından bence bu noktada şu anda gördüğüm yerler benzerlerinden çok farklı lokalizasyondu. Çok daha cazip bir yer. Büyük kulüpler Türkiye'nin değişik yerlerinde kamp tesisi oluşturmak için bir çaba içerisindeler. Fenerbahçe bir adım atmıştır. Bizim hedefimiz onların daha ilerisine geçmek. Dolayısıyla bizden sonra gelecek olanlara da bir örnek oluşturmak açısından bu çabayı gösteriyoruz. Her kulüp bir diğerinden daha güzelini yaparsa Türk iyi sporu daha ilerler. Bir kulüp çok güzel stat yapabilir, onun rakibi ondan daha güzel bir stat yapmak zorunda. Fenerbahçe, Topuk Yaylasında bir tesis yapabilir, biz onlardan daha güzel bir tesis yaparak bu yarışın sürekli hızlanmasını ve çıtanın sürekli yükselmesini arzuluyoruz.''

Genç oyuncuların kiraya verilmesi konusunda ise Düren, ''Böyle bir teklif olursa Boluspor teknik heyetinden Beşiktaş paf takımından, A2 takımından oyuncu talebi yönünde tabi ki teknik heyetimizle oturur değerlendiririz ve karar veririz. Bu konuda bundan sonra Beşiktaş ile Bolu Vilayeti ve dolayısı ile Boluspor arasında çok daha kuvvetli bir bağ oluşacağı da kesin'' dedi.

Özçimen ise Beşiktaş için ciddi bir çalışma yapıldığını belirterek, ''Onlar da bizim gördüklerimizi gördüler. Demek ki mübalağa yapmıyormuşuz. Biz bu görüşmenin daha da devam edeceğini düşünüyoruz. Kulüplerimizin kıt kaynaklarını dışarılarda harcamalarına gönlümüz razı değildi. Bunun içinde gelecek çok daha güzel olacak. Gelişmeler iyi ve olumlu yönde'' dedi.

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı da amacın Bolu ekonomisinin gelişmesi olduğunu ifade ederek, ''Bu anlamda yapılacak her türlü yatırım Bolu'ya katkı sağlayacaktır. Bu proje Boluspor ve Bolu'ya çok fayda sağlayacaktır. Bu projenin hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

tamam spor bi bi anlamda rekabettir ama sürekli febeyi örnek göstermek hos degilaska bi y
asil konuyuda tam olarak cözemedim,baska bi sehire tesis acmak taji getirecek bize?ene avn
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ahmet abi aralarda ve sene sonlarında..

Fenerbahçenin böyle bir tesisi var ve tüm branşlar burada kamp yapıyor..

Aslında ntv nin başlığı kötü bende bilerek koydum..

Tam bir adilik. yazıyı okursak mete dürenin güzel konuştuğunu görüyoruz ve fenerbahçeden daha iyisi derken nasılda türk futbolu için konuştuğunu anlayabiliyıruyz...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bolu'ya tesis yaptırıp devre arasında kampa Avusturya'ya gidersende gülerler ama adama ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

djinonu

bu mete cok gereksiz konusmalara katiliyor.. gicik olmaya basliyorum bu adama...
fanatikte veya baska sayfalarda o kadar cok konusan karsi takim basin sözcüsü manseti göremiyorum...
tesisleri degil öbür branslari ayakta tutun! NEVZAT DEMIR tesisleri yeter!
bjktv basketbol hentbol onlari düzenleyin onlar fenerden daha iyi olsun!

Cem Goren

Fb ile sidik yarışına gireceğinize şu Amatör Branşlara bi el atın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Grocbenn

Ne Rezil bir yönetimsiniz ya..

Siz önce yıllardır yapamadığınız stadı yapın..

Yerler altında olan amatör şubelere el atın..

Bence en iyisi siz gidin..

IL Capitano

stad konusu bence yönetimin rezilligi degil, izni vermeyenlerin.. ama tabiiki almasini bileceksin orasida baska konu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

şu an gs gibi başka yerde yapmak istesek çoktan yapılmıştı.
yönetimin stad konusunda suçlu olduğunu düşünmüyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 25, 2011, 12:31:33
stad konusu bence yönetimin rezilligi degil, izni vermeyenlerin.. ama tabiiki almasini bileceksin orasida baska konu.

Stad konusuna bende katılıyorum. Her defasında dile getiriyorlar ve bende böyle düşünüyorum. Beşiktaş bir semt takımı ve stad orada olmalı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !