Ana Menü

Başkan, Serdar Kulbilgeyi reddetti

Başlatan NoPasaran, Haziran 22, 2011, 23:52:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hakan Arıkan'ın Süper Lig'in yeni takımı Mersin İdmanyurdu'na gitmesinden sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Rüştü Reçber ve Cenk Gönen'in yanına tecrübeli bir yerli kaleci alınmasını istedi. Genç teknik adam, bu isteğini siyah beyazlı yönetime iletti. Hürriyet gazetesinni haberine göre; hocalarının talebi karşısında harekete geçen Beşiktaş Futbol Komitesi, birçok isimle temasa geçti. Aralarında kimler yoktu ki...

Gelmeye can atıyor

Antalyasporlu Ömer Çatkıç, Bursaspor'dan Yavuz Özkan, Karabükspor'dan Bülent Ataman ve G.Birliği'nden Serdar Kulbilge.

İçlerinden en uygunu Serdar'dı. Hem tecrübeli, hem de daha önce A Milli Takım'ın kalesini korumuş bir isim olan 31 yaşındaki file bekçisinin G.Birliği ile sözleşmesi bittiği için bonservisi de elindeydi. Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, Serdar'la temasa geçip tekliflerini ilettiler. F.Bahçe'de şampiyonluk yaşayan Serdar Kulbilge, Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakıyordu. Hiç düşünmeden "Evet" dedi. Ancak ortada bir sorun vardı.

Araştırmaya devam edin

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu transfere karşı çıkıyordu. Nedeni ise Serdar'ın daha önce Fenerbahçe'de forma giymiş olmasıydı. Demirören, Adalı ve Zülfikaroğlu'na bu transfere neden karşı çıktığını şu sözlerle anlattı: "Serdar Kulbilge, tecrübeli ve yetenekli bir kaleci. Rüştü ve Cenk'le birlikte kalemizde rahatlıkla oynayacağından kuşkum yok. Ancak, göreve geldiğim dönemden bu yana, daha önce F.Bahçe'de forma giyen isimleri transfer ettiğimiz için çok eleştirildik. Eğer Serdar'ı da alırsak aynı sorunlarla karşılaşırız. Bu nedenle arayışlarımızı sürdürelim."

Başkan Demirören'in bu sözlerinden sonra siyah beyazlılar, prensip anlaşmasına vardıkları Serdar Kulbilge'nin transerini askıya alıp arayışlarını sürdürmeye başladılar.

Fener'den koptuktan sonra 2 takımda oynadı

F.Bahçe ile 100. yılda lig şampiyonluğu yaşayan Serdar, 2008'de anlaşmazlığa düştüğü sarı lacivertli takımdan ayrılarak Kocaelispor'un yolunu tuttu. Yeşil siyahlı takımda 1 sezon oynadıktan sonra G.Birliği'ne transfer olan tecrübeli file bekçisi, iki sezondur da G.Birliği'nin formasını giyiyordu.

Serdar Kulbilge, "Ben Fenerbahçeli değilim" dedi ve ekledi:

Fenerbahçeli kaleci yakıştırmalarından bunaldığını söyleyen Serdar Kulbilge, "Evet, sarı lacivertli takımda 4 sezon forma giydim. Şampiyonluk da yaşadım. Ancak o defteri kapatalı 3 yıl oldu" dedi. Beşiktaşlılara seslenen tecrübeli kaleci, şunları söyledi:

"Üzerine basa basa söylüyorum, ben Fenerbahçeli değilim. Böyle olsa bile, ne fark eder. Beşiktaş'ta oynayıp da F.Bahçe'ye giden birçok oyuncu var. Aynı şekilde geçmiş yıllarda F.Bahçe'de görev yapıp Beşiktaş'a giden oyuncular da. Eğer, beni kabul ederlerse çok mutlu olurum. Menajerim Beşiktaş'a  transferim için görüşmelerini sürdürüyor."

Tayfur Havutçu, isteğini tekrarladı; Rüştü ve Cenk var ama ya sakatlık olursa

Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu,  "Rüştü ve Cenk bu ülkenin en iyi kalecileri arasında. İkisine de güvenim tam. Ancak sakatlanırlarsa bu durumda güvenebileceğim bir kaleciye ihtiyaç duyabilirim. Bunun için istekte bulundum" dedi. Belçika'nın Standard Liege takımında forma giyen Sinan Bolat'ı çok istediğini belirten genç teknik adam, "Ancak onu da kulübü bırakmıyor" diye konuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Başka kalecimi yok .

İlla fenerin eskilerinden birinimi almak zorundayız ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

İnönüdeki maçı hatırlıyorsanız (Kezman'ın 13'te attığı şampiyonluğu bıraktığımız maç) Serdar'ın ne kadar soğukkanlı olduğunu bilirsiniz.

Ama Cenk daha iyi bir kaleci.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Nihat, bu adamim cok koyu bediktasli oldugunu soylemis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı Yap- SERDAR KULBİLGE HASTALIK DERECESİNDE BEŞİKTAŞLI -

Sinan Bolat ile arkadaş olduğunu ancak gönlünün Serdar'dan yana olduğunu söyleyen tecrübeli golcü, "Sinan Bolat benim arkadaşım. Sonuçta A milli takıma kadar yükselmiş ve iyi bir oyuncudur. Beşiktaş takımına  Gençlerbirliği kalecisi Serdar Kulbilge de düşünülebilir.  Serdar, hastalık derecesinde bir Beşiktaşlı'dır. Benim gönlüm ondan yana.  İnşallah kendisini de Beşiktaş'ta izleme şansı yakalarız." dedi.

http://www.haber1903.com/futbol/serdar-kulbilge-hasta-besiktasli-h1220.html
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....