Ana Menü

ilginç Fobim(bi tür itiraf)

Başlatan keskinli, Haziran 22, 2011, 20:03:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

cok önceleri sadece bende olan bi sorun diye düsünürdüm,intrenet ortaminda bu konuda yalniz olmadigimi ögrendim
itiraf ediyorum
bende düğme fobisi var
cocuklugumdan beri plastik,tahta,cam ve benzeri 
düğmelerden tiksinirim,cocuklugumdada korkardim
bundan dolayi özel günlerde mecburen giydigim gömlekten cok kötü sekilde rahatsiz olurum.
bide hic fonksiyonu olmayan,süs olsun diye konulan giysi dügmeleri,acayip bi sekilde rahatsiz eder beni
bu fobim yüzünden esim ve cocuklarim cok cekiyorlar
benim bu itirafla varmak istedigim nokta
şudur aslinda;hem ayni durumda olan "dertdaş"bulmak hemde forumdaki kartallarin fobilerini ögrenmek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

İlk defa duyuyorum ve çokta zor bir durum olsa gerek erkek kıyafetlerini düşündükçe
bende insanların yüzündeki siyah noktalara yada sivilcelere hatta animasyonlardaki örümcek gözlerine ve delikli taşlara bakamam..
Böceklerden örümceklerden çığlık ata ata kaçarım :D
Yılanlardan çok korkarım ilkokulda arkadaşım şaka olsun diye getirmişti bayılmıştım..

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

ben sokak köpeklerinden korkarım. sahipli ise korkmam ama sokak köpeği olmayacak. 1 kez kovaladı beni kaldırımda yürürken birden çıkmıştı sağımdan. solum da çift şeritli gidiş geliş yoldu. çift şeritli yolda yarım çember çizdim kurtulmak için. araba gelse çarpılacaktım :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Köpek varsa ben arazi oluyorum sahipli sahipsiz fark etmez :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

valla oluyor ya insanlık hali. bende de var öyle enteresan fobiler. örneğin kedilerden çok tırsarım ben bazen bizim binaya kedi giriyor ben korkudan giremiyorum ya o derece :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

he bu arada belki o köpek de çarpılabilirdi arkamdan geldiği için :D ters yönden araç gelebilirdi ben geçtikten sonra ve ona vurabilirdi ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Hamam bocegidir en buyuk korkumm
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

itiraf.com ;D
ben örümcekten ve karaböcekten çok korkuyorum
köpekten korkmam hemde hiç hatta en büyük hayalim müstakil bahçeli bir ev ve köpek ;D
başkaaa kan göremem gördümmü fenalaşırım kavgaya dayanamam yanımda kavga edilmesinden çok korkarım ama fobi anlamında yani yoksa kavga gördü kaçtı değilim genelde kavga gördü tansiyonu düştü daha doğru ;D ;D
FEDA

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 22, 2011, 20:13:45
Köpek varsa ben arazi oluyorum sahipli sahipsiz fark etmez :D
+
Kan akışım hızlanıyor,hayatım gözlerimin önünden film şeridi gibi geçiyor :D

Banucan

aklıma geldi birgün çok fazla kendimi unutucak kadar aşık olmaktan korkuyorum korkularım arasında börtü böceği sollar o derece korkuyorum ;D
FEDA