Ana Menü

Bobo Fransız pazarına açıldı

Başlatan KeePSaKe, Haziran 20, 2011, 16:02:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş'ı terk eden Sporting'le anlaşamayan Bobo, Fransızlar'ın kapısını çaldı.

Brezilyalı, Record'a verdiği demeçte Beşiktaş'a da zeytin dalı uzattı. Bobo, 'Kendimi Türkiye'de iyi hissediyorum. Beşiktaş'ta ise özel biriyim. Ama tekliflere açığım. Marsilya, Lille ve Monaco benimle ilgileniyor' ifadelerini kullandı.

[/size]
[/size]Akşam
Since 1903

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Bana öyle geliyor ki Bobo bu sene Kayserispor'a gider

unicorn

Mersin'e falan da gidebilir gibi geliyor bana.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eRe

menejerıyle mutlu olsun gıttıgı takımda artık!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

bır de nobrenın parasında gozu vardı.al bak nobrede gıttı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Valla Bobo'yu bu güne kadar ciddi anlamda isteyen bir takım yoksa kötü kendisi için...
Since 1903

K.D

abi bizdeyken çok değerliymiş gibi geliyor bu oyuncular ama sözleşmesi bitince bie şey oluyo herkes uzaklaşıyo . sanki sözleşmesi biten oyuncuyla takımı sözleşme yenilemezse o adam kötüymüş gibi bizizim ligde böyle ama diğer liglerde değil :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Bobo yu kimse istemiyormu cidden

Garip durum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: çarşı here - Haziran 20, 2011, 21:13:05
abi bizdeyken çok değerliymiş gibi geliyor bu oyuncular ama sözleşmesi bitince bie şey oluyo herkes uzaklaşıyo . sanki sözleşmesi biten oyuncuyla takımı sözleşme yenilemezse o adam kötüymüş gibi bizizim ligde böyle ama diğer liglerde değil :D

aynen :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

aslinda suc bizdede var, bazen adamlari bulunmaz hint kumasi zannediyoruz..adam taraftari övuyor sudur budur nerdeyse aclik grevi yapacagiz adam icin..

cok isteseydi bobo verilen rakama imzayi atardi , yok nobrenin parasi yok sunun parasini sorun etmezdi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsibxl

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 20, 2011, 20:12:49
bır de nobrenın parasında gozu vardı.al bak nobrede gıttı!

Nobre gitmeseydi, kapi kapi gezip, hayirina para toplayip, Mersin Idman Yurduna hibe etcektim. O parayla Nobre'yi bizden alip, hayirlarin en büyügünü islemis olurlardi. Gerek kalmadi, iyi ki varsin MIY, iyike varsin...  :ok
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

IL Capitano

nobre transferi daha bitmemis.. her zamanki gibi para konusu var ama cözulur tabii, para gene bizden cikacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsibxl

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 22, 2011, 11:48:24
nobre transferi daha bitmemis.. her zamanki gibi para konusu var ama cözulur tabii, para gene bizden cikacak.

Olsun dostum, cikan para olsun, söz konusu Nobre'nin gidisiyse gerisi teferruattir!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar