Ana Menü

Başbakan Süper Kupa Yerini Açikladi!

Başlatan carsibxl, Haziran 10, 2011, 15:55:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 16, 2011, 18:14:42
UYARI!
basligi degistirdim daha öncede degistirmistim,
sanirim konu sahibi yeniden degistirmis sevsenizde sevmesenizde türkiyenin basbakani 2 gram saygi beklemek cok olmaz herhalde!lütfen forumun seviyesini düsürmeyin ulanlarla mulanlarla!
asil konuya gelirsek
federasyon karar veriyor finalin nerede yapilacagina
gecen yil urfa,bu sene erzurum seneye ordu olabilir
dogudaki besiktaslilarin ve fenerlilerin takimlarini canli seyretme olanagi cokmu ucuk bi karar?

Bilginize:

Türkiye Cumhuriyetin Basbakanlik makamina saygim sonsuzdur. Bu makama hakeret edene zaten ilk ben tepki gösteririm bu bir.

Yazdim baslikta veyat konuda hic bir sekilde küfür hakaret edici söz yoktur. Bu konu sizin israrla basligi degistirmenizden kaynaklanmistir bu da iki.

Biraz açiklik getirim:

Ben "Tayyip" yazdim, siz bunu "Basbakan"a cevirdiniz. Madem detaylarda boguluyoruz, ben bu basligi 10 haziranda yazdim, yani seçimlerden iki gün önce, T.C anayasasina göre seçimlere kalan son haftada bütün makam sahipli siyasetciler, kendi makamlarini veyat sifatlarini kullanmasi yasaktir. Haksiz rekabet olmasin diye. Bu demektir ki sayin basbakanimiz 10 haziran günününde sadece AKP genel baskani Recep Tayyip Erdogan bey diye gecerlidir. Ordan yolla cikarak, benim herhangi bir partinin genel baskanina ismiyle hitap etmem hangi derecede saygisizlik oldugunu anliyamadim.

Asil konuyu gelinirse, tabiki süper kupa kararina saygi gösteriyoruz, baska bi secenegimiz yok zaten. Karari kim verdiyse versin, ilgilendirmez beni. Elbette ki dogudaki arkadaslar sevinmislerdir bu habere alinca, dogal olarak. Sadece bende olaya kendi acimdan baktigim icin, avrupada oynanmasindan tarafim ve bunu dile getirdim.

Forumun amaci Türkiyede ve dünyanin herhangi bi kösesinde yasiyan Besiktaslilari birlestirip fikir alisverisi yapmak degilmi?

Yeniden tekrar ediyorum, yazilarimda ne küfür var nede hakeret!

Selamlar
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

IL Capitano

Tc nin Basbakanin ismi Tayyip degil mi zaten  :)

Erzurumda olmasi futbolcularimizin sagli acisindan daha iyi bence, hic degilse Izmirin 45 derece sicagindan daha olumlu

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

abi Erzurum da sıcak oluyor diye biliyorum ama stadın olduğu yerin yüksekliğine bağlı tabi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

bu sene sıcak olan bır yer var mı ya :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

melankolizm

şu maç bi gösteri maçı, prestij maçı sade takımlar için değil TFF içinde, Erzurum ve 20bin kişilik stad. bi amacı kalmıyor ki o zaman. hedef küçültüyor Tff - hani lan marka değeri-  git yurt dışında yap, Türki Cumhuriyetlerde, Almanya'da, Amerika bile olur yani. stad kapasitelerinin yüksek olduğu mekanlar seç. bi görsel şölen yaşat insanlara.

Cem Goren

an itibarıyla gitmiyorum gibi gözüküyor daha doğrusu gidemiyorum gibi ama bakalım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

Alıntı yapılan: melankolizm - Haziran 17, 2011, 17:46:11
şu maç bi gösteri maçı, prestij maçı sade takımlar için değil TFF içinde, Erzurum ve 20bin kişilik stad. bi amacı kalmıyor ki o zaman. hedef küçültüyor Tff - hani lan marka değeri-  git yurt dışında yap, Türki Cumhuriyetlerde, Almanya'da, Amerika bile olur yani. stad kapasitelerinin yüksek olduğu mekanlar seç. bi görsel şölen yaşat insanlara.

katılıyorum. özellikle dünya çapında ün yapan turkish airlines ile bi anlaşma yapılıp kupaya bu firmanın adı verilebilir. zaten o zaman her yerde dolar stadlar da...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Brestgerfich

Zamanla TSYD Kupasndan farkı kalmayacak böyle giderse...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

www.erdemeksi.com

IL Capitano

turkish airlines sunar;

turkiye super kupa finali,
yer: TT arena veya Berlin olimpiyat stadi

iste o zaman gelirdim..

keskinli

o zamanda dogudakiler gelemezdi cem
avrupada olsa türkiyeden gelebilenler cok az olurdu
herkes ister tabiiki gidebilecegi bi yerde olsun ama her sene baska bi ilde olmasi kötü fikir degil bana göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

abi turkiyedekilerin her iki haftada bir Besiktasi görme olanagi var, tr kupasi avrupa maclari, en azindan 25 mac var. bin erzurumundan otobuse gel maca bak git, kesin bi akraba cikar istanbulda orda kalirlar.

benim erzuruma gitmem en azindan bi 1000 euro.

Konu Besiktas olunca insan bencil oluyor maalesef.. :)

keskinli

ben sansliydim bu konuda 2 kere almanyada oynadilar,biri yakin sayilirdi digeri kapimin önü
kendi adima bu sansin baska besiktaslilara verilmesini desteklerim
ama tabiiki gönül ister takimi canli seyretmeyi, buna bi sey demem
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

www.erdemeksi.com