Ana Menü

Hakan Arıkan Mersin İdman Yurdu'na

Başlatan CR7, Haziran 01, 2011, 16:48:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Mersin İdman Yurdu'nda transfer çalışmaları devam ediyor.

Kırmızı Lacivertliler uzun süredir görüşmelerini sürdürdüğü Hakan Arıkan'la anlaşmaya vardığı belirtildi.

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Hakan Arıkan'ın önümüzdeki günlerde Mersin'e gelerek sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "Çok önemli isimlerle görüştük. Menajerleriyle anlaştık sadece futbolcuların imzası kaldı. Hedefimiz Süper Lig'de iyi bir kadro kurarak tutunmak" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Hakan Arıkan'ın önünde çok iyi bir 5li savunma lazım ki süper lige tutunabilesiniz  :ahaha

Hoşçakal Hakan, teşekkürler herşey için ;)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Hakan küçük takımlarda rahatlıkla iş yapar ..

Şu ana kadar verdiğin emekler için teşekkür ederiz .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

harikan21 hakan arikan
Soyleyecek kelime bulamiyorum. Bogazim dugumleniyor. seni benden daha cok seven varmi BESIKTAS
6 Mart

Kıyamadım...

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Sanssiz kaleci..

Burak gibi olur.. Yildizi parlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

KeePSaKe

Ben bu twitterda yazılanların kendisi olduklarını düşünmüyorum.
Since 1903

NoPasaran

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Mersin İdman Yurdu, Beşiktaş'ın tecrübesli kalecisi Hakan Arıkan ile anlaşmaya vardı.
Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Spor Toto Süper Lig'e yükselen Mersin İdman Yurdu'nun Beşiktaş'ta forma giyen kaleci Hakan Arıkan ile anlaşma sağladığını bildirdi.
Bakan Çağlayan, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Mersin'de, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçmişinde bir çok başarıyı barındıran Mersin İdmanyurdu'nun 28 yıllık Süper Lig özlemini, geçen sezon şampiyon olarak sonlandırdığını hatırlattı.
Mersin'den milletvekili adayı olduktan sonra kulübün daha iyi noktalara gelebilmesi adına destek vereceğini açıkladığını hatırlatan Çağlayan, ''Artık benim asıl takımım Mersin İdmanyurdu. Bu nedenle her zaman destekçinizim'' dedi.
Kulübün ligde uzun süre kalabilmesi için iyi bir takım oluşturacaklarını anlatan Çağlayan, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüştüklerini, bu sayede Beşiktaş'ta forma giyen kaleci Hakan Arıkan ile anlaşıldığını belirterek, 'Mersin'e bomba gibi transfer sözü vermiştik. Bu bizim ilk bombamız. Hakan Arıkan önümüzdeki sezon Mersin İdmanyurdu forması giyecek. Mersin'e hayırlı uğurlu olsun'' diye konuştu.
Takıma önemli oyuncuları kazandırmak için görüşmelerin devam ettiğini ifade eden Çağlayan, ileriki günlerde yeni transferlerle de Mersin halkına yeni müjdeler vereceğini kaydetti.
Kulübün kiralık tesislerde faaliyet gösterdiğini hatırlatan Çağlayan, ''Şampiyona kiracılık yakışır mı? Bence yakışmaz. Bu nedenle 70 dönümlük arazide çalışmalara başlıyoruz. İnşaatı tamamladığımızda, şampiyonumuza bu tesisi verip, mal sahibi yapacağız'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

iyi kaleci olmasina ragmen kendine güveni olmayan bi kaleci
yolu acik olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 02, 2011, 04:53:07
Ben bu twitterda yazılanların kendisi olduklarını düşünmüyorum.

Feyk hesaplar hemen kendini belli eder Andaç.

unicorn

Hayırlısı olsun, Allah yolunu açık etsin.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !