Ana Menü

Mustafa Pektemek, Ilhan Mansiz (mi) demek.

Başlatan [KralKartal], Mayıs 27, 2011, 18:13:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı Yapsakaryaspor altyapısından yetişmiş, bir çok kez genç milli takımlarda forma giymiş, kendine örnek olarak fatih tekke'yi seçmiş, sakaryaspor'un türk futboluna sunduğu yeni yıldız adayı. gençlerbirliğinde 1-2 sezon içinde patlama yaparak büyük takımlara göz kırpması kuvvetle muhtemel.
(crembears,
02.07.2008 16:56 ~ 16:57)  EKSIsözlük

Zamaninda bu sahis yazmis eksi'ye. Ve aradan 3 sene sonra Besiktasta Mustafa Pektemek. Simdi ilk basta Pektemek denilince, yahu bu kimdi dedim,
sonra bakinca, hatirladim genc futbolcuyu.

Internette yorumlar genelde pozitif. Tabi her futbolcuyu begenmeyen var ama yerliler arasinda ileriye dönük en iyi forvetlerden sayilacak bir  transfer.

Gecmise dönmek istiyorum, oyle fazla tarih yapmayacagim. Baktigimizda Ahmet Dursun Besiktasa Kocaeliden transfer oldugunda, Ahmet Dursunu
kimse tanimiyordu öyle. Ama hakkini yememek lazim, ilk senesi müthis oynadi. Unutulmaz maclar cikardi, gelecek vaad eden gencler arasinda top 500de yerini aldi.  Kac yasindaydi 21 yasindaydi Ahmet.

Bir bakiyoruz, Ilhan Mansiz kusadasispor, sonra samsunspor derken Besiktasin samurayi oldu. Kac yasindaydi 26 ! Ama o yas bile gec degilmis, ki iyikide gelmis Mansiz.

Yerli forvetimiz olmadigi surece basari yakalayamiyoruz gibi geliyor. Bir Mustafa Pektemek yeni bir Ahmet Dursun, bir Ilhan Mansiz olabilir mi? Neden olmasin !

Bir Nobreden daha yararli olacagindan eminim. O nedenle yerli transferler beni hep gecmise götürür ve heyecanlandirir,
acaba yeni bir Ahmetimiz bir Ilhanimiz mi olacak diye, bunuda zaman ve Mustafa Pektemek gösterecek bize. Simdi sira onda !

:bjk 

not: baslikta ilhan mansiz ismi gecmektedir, kiyaslama icin degil, yerli ve basarili bir golcu oldugu icin, örnek olarak aldim.
Iddaam yoktur, ilgi ceksin yazi diye ilginc baslik attim.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

ben cok umutluyum yerli transferlerimizden.birde takozları yollasak.

El Maestro

Ben bu adamdan fazlasıyla umutluyum ..

Umarım bu umutlarımızı boşa çıkarmaz ..

Ruhunu sahaya koy İlhan gibi o bize yeter !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

+18 !

Bende Mustafa Pektemek'ten çok umutluyum.

Son vuruşları mükemmel İlhan'ın da öyleydi.

unicorn

Şut atmaktan çekinmeyen adamı her zaman severim.
Sorumluluk alır, vurur.
Bazılarının acaba dediği anlarda...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

Umarım takımımıza yararlı olur yerli oyuncuya ihtiyacımız vardı zaten

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~