Ana Menü

Almeida Beşiktaş'ta kalıyor

Başlatan CR7, Mayıs 26, 2011, 14:59:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Hugo Almeida'dan ayrılık söylentilerine yalanlama geldi. Portekizli golcü, Sportıng Lizbon'un teklifini reddederek Beşiktaş'ta kalacağını açıkladı

Beşiktaş'tan ayrılacağı yolunda haberler çıkan Hugo Almeida, milli takım kampında basın toplantısı düzenledi ve iddialara cevap verdi.

Portekiz'in Norveç'le oynayacağı Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçı için kadroya çağırılan Almeida, antrenman öncesinde basın mensuplarının karşısına çıktı.

Grup liderliği için çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Almeida, transferle ilgili sorulara net yanıt verdi. Sporting Lizbon'un teklifini doğrulayan Portekizli golcü, buna karşın kariyerini Beşiktaş'ta sürdüreceğini açıkladı.

Almeida, "Sportıng gibi büyük bir kulübün benimle ilgilenmesi mutluluk verici. Ancak kendilerine teşekkür etmekten başka yapacağım bir şey yok. Çünkü Beşiktaş'la sözleşmem devam ediyor ve ayrılmayı düşünmüyorum" diye konuştu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Almeida yetmez ..

Leblebi gibi gol atacak adam lazım .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 26, 2011, 22:42:32
Almeida yetmez ..

Leblebi gibi gol atacak adam lazım .

Katılıyorum..

Almeida yetmez  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Bu lige Almeida bile fazla aslında.

[KralKartal]

Almeida golcudur ama onu besleyecek adam lazim. + yaninada iyi anlasacagi forvet gerekli.

Yoksa Almeida atamaz degil, koy Boboyu fenere Gol krali olur 30dan asagi atmazdi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

ben almeida-nihat ikilisinin, nihat-kovacevic gibi bir ikili olacağını düşünmüştüm ama nihat'ı gönderdiler.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Nihat yerine Forlan Almeida ile iyi gider, Nihat-Almeida iyi giderdi o eski Nihat olsaydi, forvette sorun olmazdi.

Nihat gittigine gore, yerlilerden Mustafa PEktemek bir cikis yakalar mi acaba diye dusunuyorum?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

maya tutması lazım. yani  oyun sistemi ve ikili oyunların iki oyuncu açısından çok iyi olması lazım. o zaman olur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Mayıs 27, 2011, 17:44:25
maya tutması lazım. yani  oyun sistemi ve ikili oyunların iki oyuncu açısından çok iyi olması lazım. o zaman olur.
adam ömer üründül.
altın kapılarımız kan oldu tayfun