Ana Menü

Tayfur Havutçu'yla devam !

Başlatan eebjk, Mayıs 16, 2011, 18:05:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

bence dogru bi karar,bu kararin dogrulugunu yapacagi transferlerde görecegiz
tayfur türkiye liglerini hem oyuncu hem hoca hemde menejer olarak cok iyi taniyor
kupayla birlikte kendine güvenide gelmistir
nereden nereye
tayfur kocaelisporda oynadigi dönemde sifo mehmet ile kapismisti bi macta
nedendir bilmem hep o sahne geliyor gözümün önüne tayfur ismini duydugumda
cok gicik kapmistim ama besiktasa geldiginde beyfendiligini kanitladi,kendini sevdirdi
yolun acik olsun tayfur hoca,insaallah basarili olursun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bakalım Schuster olmayınca yıldızlar gelecekmi    :hehe
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

mesele yildiz degil,mesele yerli yerinde adam almak yegeen derdi dayi yasasaydi :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Mesele Beşiktaş ahmet abi..

Parayı verince Kaka bile gelir  :)

Tayfur Hocanın yabancılardan bir farklı olmayacaktır bence..

Başarılıda olabikir başarısızda ,tıpkıu schuster gibi tıpkı tigana gibi tıpkı denizli gibi..

Mustafa Denizlide takımın bir yerine gelebilir, bunuda benden duyun ..Bu şekilde olabilir.. :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

[KralKartal]

Tayfur Havutcu farklidir....Yerli olabilir ama farki Almanyada yetismesi, evet farki budur.
Yabanci futbolcularla cok daha iyi anlasabilir+ yerlilerle, almancasi cok iyi ve hatta ingilizceside vardir kesin,
yani iletisimde illaki araci kullanmasina gerek yok.Yani iki kulturede esit deger verecektir!

Futbolcu olarak hic begenmiyordum, teknik direktor olarak hatalarini gördük zaman zaman,
ama kisa sürede takimi bir TAKIM edebilme becerisini gösterdi en azindan sinyal verdi, umut verdi.

Futbolcularda seviyor onu, ki kac senedir Besiktasin kaptanligini yapti, futbolcular ile iletisimi iyi,
bir bütün yapacaktir takimi, zaten buna ihtiyac var, teknik taktik degil, futbolcun seni sevsin,

sahada var gucunu ortaya koyacaktir.

Hayirli olsun, Tayfur'a sahip cikmak gerekir, nasil Fenerliler Aykut hocasina sahip cikiyorsa..
Basta yönetimin sahip cikmasi lazim..Gönlüm yabancidan yanaydi ama Tayfur kalirsada üzülmem demistim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

İnadına Schuster diyorduk. Hadi inşallah Tayfur Hoca demekten çok uzağız
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Inadina dediklerimiz yaniltti, belki kararsiz kaldiklarimiz bizi iyi sekilde yaniltir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

CR7

Alıntı yapılan: L_James_6 - Mayıs 16, 2011, 21:01:54
Pek güvenmiyorum ama yapacak bi şey yok artık destek olucaz

inadına schuster diyenlerden biri olarak koyu kısımla cevap veriyorum.

umarım siz de eğer koparsak yarıştan (umarım kopmayız) ve elenirsek gruplara kalamadan veya çıkamazsak gruptan (umarım çıkarız) destek olabilirsiniz.

ben olacağım. saklayın bunu da.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Alıntı yapılan: L_James_6 - Mayıs 17, 2011, 00:57:16
Alıntı yapılan: L_James_6 - Mayıs 16, 2011, 21:01:54
Pek güvenmiyorum ama yapacak bi şey yok artık destek olucaz

inadına schuster diyenlerden biri olarak koyu kısımla cevap veriyorum.

umarım siz de eğer koparsak yarıştan (umarım kopmayız) ve elenirsek gruplara kalamadan veya çıkamazsak gruptan (umarım çıkarız) destek olabilirsiniz.

ben olacağım. saklayın bunu da.

Problemleriniz neler anlamıyorum ben sizin... Rahat olun ya... Germeyin milleti de.
Niye, kime dikleniyorsun? Kimse kimseye küfretmiyor, hakaret etmiyor.

Ben sadece "Schuster'e destek vermiştik, hatalarını bile görmezden geldik destek uğruna birçok zaman ama Tayfur Hoca'ya karşı hiç güvenimiz yok" demek istedim. Bi bismillah, inşallah bile diyemiyoruz.

El Maestro

Öncelikle Tayfur Havutçu ile ilgili herşey için çok erken. Çünkü takımla ısınacakken zaten ligin sonuna geldik.

Bu bakımdan kendisi ile takım arasında bir uyumdan söz etmek için futbolcu performansları üzerinden gideceğim.

Bernd Schuster'in gidişinden önce Hugo'nun, Fernandes'in, Ernst'in ve Simao'nun performansları ile Tayfur hoca geldikten sonraki performansları arasında dağlar kadar fark var. Demek ki Tayfur hoca ilk adımları doğru atmış, takımla arasında bir sinerji geliştirmiş.

Şu anda eleştiri noktaları tecrübe ile ilgili.. Tecrübeye 'yıl sayısı' olarak bakacak olursak doğru.

Ama şu da bir gerçek ki liderlik vasıfları tecrübeyle kazanılmıyor ve bu vasıf da Tayfur Hocada yeteri kadar var .

Adama kenardan bir bakın; her duruşu ve her tavrı güven veriyor. Ayrıca Türk futbolunda her zaman tartışılan 'Türk teknik direktörlerde karizma eksikliği' konusunda da şanslı olduğunu düşünüyorum.

Bu eminim ki sadece bizlere değil, sahadaki futbolcuya da yansıyordur. Teknik-taktik açıdan kendini geliştirme konusu ise tamamen kendisine kalmış..

Son 10 yılda gelen yabancı hocalara verilen onca tavizden, paradan veya yıldız oyuncu(lar)dan sonra hiç bir başarının gelmemesi  kabul edilebiliyorsa , kendi evlatlarımız 2 katını hak ediyorlar derim ben.

Evet Tayfur Hocamıza şans verilmeli .. Ama oynamamalı kimse onunla. Ve yedirilmemeli kolay kolay ne basına ne de başkasına ..

ARKASINDA DURULMALI !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Açıkcası benim için kredisi Bernd Schuster kadardır..

Beşiktaş evladı diye başarısız oluncada arkasında duracak değilim..

Başarılı olmak zorunda kimse kusura bakmasın..

Aykut nasıl başardı oda başaracak , en azından lig kupasını..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Sportif direktör olarak da Mustafa Denizli gelecekmiş. Heralde bir terslik olursa, Tayfur'la başarılı olamazsak onu gönderip 2.Denizli devri başlayacak.

djinonu

Daha demin trt3de gsnin bugünki tarihin anlamina gore final macini gosterdiler..türk takimi kupayi aldi..sakin ola yanlis dusunmeyin renklimi bu diye..ama abi hicbir hocami tutmaz bende böyle büyük kupa kaldirip sevincten gururdan aglamak istiyorum! Tayfur becerecekse O YAPSİN! ama abi biktim ya her sene basi favori olup sonlarini ilk ücü bile zorladigimizi görmek istemiyorum artik ben!