Ana Menü

Guti : Burada Kalıyorum.

Başlatan unicorn, Mayıs 14, 2011, 15:15:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti ''La Sexta'' televizyonunda yayınlanan röportajında, ''Gelecek yıl burada kalıyorum'' diyerek, Beşiktaş'tan ayrılmayacağını söyledi.

İstanbul'daki evinden güncel konularla ilgili görüşünü anlatan Guti, Barcelona'nın son yıllardaki başarılarıyla ilgili, ''Bir Madridli olarak bunu söylemek hoşumuza gitmese de Barça takım olarak bir stil yarattı'' dedi.

Real Madrid'in Portekiz teknik direktörü Jose Mourinho'nun kendisini gibi olduğunu savunan Guti, ''Benim stilime çok benziyor, gerçeği söylüyor'' şeklinde konuştu.
Kendisi gibi uzun yıllar Real Madrid'te forma giydikten sonra geçen yıl Schalke 04'e giden Raul'a Real Madrid kulübünün bir veda organize edeceğiyle ilgili haberlere ilişkin ise ''Ben bir şey bilmiyorum ama Raul'e veda düzenleyip bana düzenlememeleri kötü olur'' değerlendirmesini yaptı.

İspanyol futbolcu, son olarak Şampiyonlar Ligi finali hakkında, ''Manchester United'ın kazanmasını istiyorum, çünkü Rooney çok iyi arkadaşım. Ama Barcelona da kazansa üzülmem. Orada da Xavi, Puyol gibi arkadaşlarım var'' yorumunda bulundu.     

Kaynak AA
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Bu performansiyla kalacaksa, tsk edip ugurlamak daha dogrusu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

iyiki gitmiyon
ne kadar üzülürdüm gitseydin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

İlk geldiğin zaman gibi oynıcaksan GİTME.
Ama şuan oynadığın gibi oynıcaksan küsmeden git yolun açık olsun Guti.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

ben güvenmiyorum gutiye.. kalırsa sezon başlar 3-5 maç oynar 10-15 maç kötü konuşuruz diye düşünüyorum.. Futbola filan çok doyduğunu düşünüyorum gutinin.. Cok belli ettiriyor sanki..

Onun yerine dinamik bir komutan gelmesini isterim açıkcası..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Böyle devam edecekse kalmasın.
Since 1903

El Maestro

Sahada canlı cenaze gibi gezen oyuncu istemiyoruz ..

Kendine çeki düzen vereceğinide hiç ama hiçççç düşünmüyorum .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Gutiyi sevmiyorum! Yanar dôner..futbolcunun keyfi yerinde olacsk heleki gutinin! Yedigi onunde yemedigi ardinda..
Ersan aklima takildi kolunda gutininkine benzeyen bir dövme..anlasilan bunlar cok iyi anlasiyor..ersandanda pek ümitli degilim artik bunlar ikisi kafa dengiyse...

KeePSaKe

Hayda Ersan mı suçlu oldu şimdi :D
Since 1903

djinonu

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 16, 2011, 18:53:40
Hayda Ersan mı suçlu oldu şimdi :D

Yok hevesli olan ersanida kendine benzetti:D

RCA

öyle ya da böyle ben kalsın diyorum.. isminden değil..

oturmuş bir kadro oturmuş bir yapı ve düzen içersinde kendini daha sorumlu hissedeceğine ve çalışma ahlakınındüzeleceğine inanıyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

djinonu

Almeidea gidecegine guti gitsin nolur yada bak ikiside gitmesin oda iyi olur:D

eRe

guti gözümden çok düştü.açıkcası gitsin istiyorum.fernandes kalsın onun yerine ya
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Varligi ile yoklugu arasinda 1 derecelik hava degisimi kadar fark var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net