Ana Menü

Egemen Korkmaz BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan carsi52, Mayıs 02, 2011, 18:00:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

@carsi52 Beşiktaş'ın sevilen/fenerlileşmesin denilen taraftar profili endüstriyel futbola da karşıydı. Ama Guti, Simao, Quaresma, Almeida gelirken fenerlileşiyoruz diyenlerin de endüstriyel futbola karşıyım diyenlerin de ağzının suyu aktı. o zaman kimsenin sesi soluğu çıkmıyordu.
herkes tutturmuş bir yol gidiyor.
Başarıya ulaşatıracaksa gelsin egemen.

Edit..
Kim kendini ne olarak görüyor da düşüncelerimden dolayı bana Fenerbahce taraftarı gibisin deme cürretini kendinde buluyor anlamıyorum...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

erdibatmaz

kişiliği oturmamış bir insan. futbolun içinde tabii ki böyle hareketler var ama "adam" olan çıkıp sonradan özrünü diler ya da sadece bi tane olaya karışır. adam yaptığı faullerle gündeme geliyorsa işte bir terslik var. ersan niye girmiyor böyle...
orda o hareketi düşünerek yapmıştır. niyeti de kötüdür. böyle adamları istemem ben kulüpte. Beşiktaşlı futbolcu mütevazı ve iyi niyetli olmalıdır. adam gibi topunu oynamalıdır. hırs başka br şeydir. karşındakinin yaptığına saygı bile duymuyorsun. adam ayağıyla para kazanıyor ama sen sakatlama pahasına giriyorsun, öyle bi dünya yok. özellikle guti gibi bi oyunucuyu sakatlamaya çalışmak futbola ihanettir. varsın olmasın, uefayı almayalım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

RCA

ben guti olayına bakaral ya da baska bir kriterdden eleştirmiyorum oyuncunun altyapısını oyun karakterını elestırıyorum yanı bu oyuncu kaliteli bir topçu değil bence yararı olur mu oynamadan anlayamayız fakat egemen le suan kı besıktasın durumunu hiç bağdastırmıyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Brestgerfich

Guti'nin Gutiliği mi kalmış Allah aşkına ya... Sanki aktif olarak oynayan bir dünya yıldızından bahsediyorsunuz. Messi'ye bu hareketi yapmış olsa hadi anlarım da Guti'ye yapmasına futbola ihanet diyorsunuz. Mehmet Yıldız'a yapmasına da Baki Mercimek'e yapmasına da futbola ihanet derim ben o zaman. Yapılması yasak hareket yani faul adı üstünde...

Bir de şunu anlamıyorum.
P.Nouma, Tafarel'in kaburgalarına hasar verip omzunu çıkarıp kollarını g.tüne sokarken iyi oluyor da diğe kulüp oyuncularının yaptığı neden kötü oluyor?

carsi52

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 02, 2011, 23:56:28

Edit..
Kim kendini ne olarak görüyor da düşüncelerimden dolayı bana Fenerbahce taraftarı gibisin deme cürretini kendinde buluyor anlamıyorum...

Bende sana "Edit"

Sana birşey diyen olmadı sakin ol bu kadar coşma yahu.

-Egemen-Bilica

önlerindede Emre olsun.

Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 03, 2011, 00:07:29
Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 02, 2011, 23:56:28

Edit..

Bende sana "Edit"

Sana birşey diyen olmadı sakin ol bu kadar coşma yahu.

-Egemen-Bilica

önlerindede Emre olsun.

Sen ne diyorsun ya?
Bende sana "edit" ne oluyor?
  Tavır mı yapıyorsun yoksa Edit'in anlamını bilmediğin için cehaletini mi gösteriyorsun?
Alıngan olma bu kadar.
Yazımdan üzerine alındıgın birşey yoksa cevap verme.
Varsa "Sana birşey diyen yok" deyip uçma.

carsi52

Edit'in ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorum.
Bir yazı yazmışsın ki sonra silmişsin bir kötü yazı yazmışsın ki sonra bu yüzden silmişsin.

Alınganlık kısmına gelince alınganlık yapan sensin durduk yere coşanda sensin.
Alıngan insanlar alınganlıp yapıpta karşısındaki insana alıngan olma demiyor mu şaşıyorum.

----------------Volkan----------

---------Egemen-------Bilica--------

-----------------Emre-------------

Böyle kadromuz olsun.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 03, 2011, 00:03:29
Bir de şunu anlamıyorum.
P.Nouma, Tafarel'in kaburgalarına hasar verip omzunu çıkarıp kollarını g.tüne sokarken iyi oluyor da diğe kulüp oyuncularının yaptığı neden kötü oluyor?

Guzel soru..

Bi faul yuzunden bir oyuncuya cephe alma isini ilk kez goruyorum

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 03, 2011, 00:12:46
Edit'in ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorum.
Bir yazı yazmışsın ki sonra silmişsin bir kötü yazı yazmışsın ki sonra bu yüzden silmişsin.

Alınganlık kısmına gelince alınganlık yapan sensin durduk yere coşanda sensin.
Alıngan insanlar alınganlıp yapıpta karşısındaki insana alıngan olma demiyor mu şaşıyorum.

Hayır zeki kuzucuk... Münecim onbaşı... Tahminlerin tamamen yanlış. Bütün yorumun da yanlış dolayısıyla...
Bilmediğin bir konuda fikir yürütürken iki defa düşün.

Yazıyı iki paragraf olarak değerlendirirsek önce ilk paragrafı yazı gönderdim... Flood( art arda gönderilen mesaj) yapmamak için de Edit... yazıp ikinci paragrafı ekledim mesajıma.

Dolayısıyla şaşacağın bir durum yok... Vara yoğa şaşma.

carsi52

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 03, 2011, 00:03:29
Guti'nin Gutiliği mi kalmış Allah aşkına ya... Sanki aktif olarak oynayan bir dünya yıldızından bahsediyorsunuz. Messi'ye bu hareketi yapmış olsa hadi anlarım da Guti'ye yapmasına futbola ihanet diyorsunuz. Mehmet Yıldız'a yapmasına da Baki Mercimek'e yapmasına da futbola ihanet derim ben o zaman. Yapılması yasak hareket yani faul adı üstünde...

Bir de şunu anlamıyorum.

senin dediklerin, "Guti oynayamıyor, ona faul yapılması normal, biçsinler bişey olmaz"a geliyor. Yani bütün Beşiktaş tribünü o gün, maçtan sonraki hafta tepkisini koydu, bi biz burada tartışıyoruzdur eminim. egemen'in kötü niyetli biri olduğunu niye kabul etmiyorsunuz anlamıyorum. Ha, eğer siz kötü niyetli olduğunu kabul edip, bunu normal karşılıyorsanız, çok yanlış düşünceler içerisindesiniz. Beşiktaş kulübü içerisinde böyle bir insan olamaz.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Sadece Guti olayı değil ki çok agresif kendine hakim olamayan sinirli bir adam.Egemen gibi bir sürü yerli var Türkiye'de başka adam mı kalmadı ?
Since 1903

NoPasaran

Kim bu yerliler ?

7 milyon euroluk 10 maclik ersan ademmi?

Bedava yahu bedava

Ligin en iyi takiminin en iyi defans oyuncusu

Biraz insaf
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Birde üstüne verelim 7 yi isterseniz Tabata gibi :D

Onun yerine paftan alırsın yerli daha iyi en azından bir faydası olur.
Since 1903

CR7

daha iyisi gelir mi gelir.
ilk 11'e koysan sırıtır mı sırıtmaz
iyi transfer olur.
kulübe de önemli.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)