Ana Menü

Egemen Korkmaz BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan carsi52, Mayıs 02, 2011, 18:00:44

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bu mac basini anlamiyorum, adam garanti 1.1 aliyor daha ne mac basi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

İyi bir yerli aldık diyebilirim.

Hayırlı olsun.

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 25, 2011, 20:12:32
Bu mac basini anlamiyorum, adam garanti 1.1 aliyor daha ne mac basi?

bencede , genc oyuncu veya yasli oyuncu olsa anlarim. 200 bin euro + mac basina 15 bin euro ama 1,1 mil euro alan adamin mac basimi olur yahu.  ???
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

İki taraf yapiyor antlasmayi..

Besiktas ister mac basi anlasmayi

Futbolcu salmasin, kirmizi gormesin istenir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

30 mac yapsa + 1,1 yaklasik 2 milyon euro bir senede. uctu valla rakamlar. pirlo 3 yilligina 4 milyon aliyor.
yazik Kartalimin parasina valla. neyse öz evladimiz 2 senede sifir verimle 10 milyon euroya maal oldu. gerisi hikaye..

NoPasaran

Goal.com'un özel haberine göre, Milan'da artık ilk onbire girememeye başlayan Pirlo, Juventus'tan senelik 4 milyon avro ücretle 3 yıllık bir kontrat önerisi aldı. Milan'ın Pirlo için Juventus'un verdiği ücretin daha azını vereceği düşünülürse, Andrea Pirlo sezon sonunda Torino ekibinin yolunu tutabilir.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Şimdi tüm tıbbi muayene ve üç yıllık bir sözleşme sezon artı ikramiye 4.000.000 € imzalanmış değerinde geçti.
google tercume bu kadar oluyor maalesef, resmi siteden .

carsibxl

Harbi sevindim ben bu habere! Son zamanlarin gözde defans oyuncularindan birtanesi... Güzel bir transfer oldu besiktas için, göreceksiniz. Ferrari konusunu açmiyorum bile, Sivok eh iste fazla siritmiyor fazla da parlamiyor, ama egemen fark yaratacak! Maç kurtaracak!  Birde Ersan'i alabilirse yönetim defans tamamdir! Ersan potansiyeli cok yüksek bir futbolcu, bu cocugu kim kaparsa yasadi!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Grocbenn

Egemen iyi transfer..Defansımıza sertlik gerekiyordu.Egemen bunu yapabilen en iyi adamlardan.Hem de yerli ve de bedava..

Her zaman söylüyorum stoperlerinizden birisi sert kademesi iyi olacak diğeri de hızlı olmalı..Bence Ersan da olursa önümüzdeki sene Egemen-Ersan ikilisi değişmezimiz olur.

eRe

ıkısınınde solak olması sıkıntı yaratabılır ama
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Grocbenn

Bende bunu anlamıyorum..Coğu takım 2 sağ ayaklı stoper oynuyor sıkıntı olmuyor..2 sol ayaklı stoper sıkıntı olabilir deniyor.. :D

Stoperlerin birinin sol diğerinin sağ ayaklı olması tabiki avantaj ama bunu kabul ediyorum.

NoPasaran

Egemen genel anlamı ile çok iyi uyum sağladı..

Bugün bir tane ciddi hata yaptı ama hemen telafi etti..

Henüz bir kasaplığıda olmadı  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Vallahi heryerde var, geçit vermiyor ..

Bu senenin tartışmasız en iyi transferi, defansta onu görmek bana açıkcası güven veriyor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

bu sene ki en iyi transferimiz ki 4 haftada şimdiden hakkını verdi..sene sonuna kadar da böyle oynarsa beşiktaş en fazla puan kazandıran adam olur..quaresmadan falan daha fazla katkı sağlıyor..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Su konuyu ilk bastan okumak lazim

Hepimizin alacagi dersler var

En cok savunan ben dahil

Bugun koca stata 3 lu cektirdi bu adam

On yargilari yok ettigin icin, buyuk adamsin egemen
Aşk bu Aşk !

volkanca.net