Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Valla açıkçası benim tercihim berabere bitmesi ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Draxler'in varsa arkana yaslan ve izle 8)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

3-1 yenmişim Champion'ı

Goller Kucka x 2

Alex Teixeira

ve Man of the Match

Carlos Vela
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

7-0 sercani yendim 8-0 espanayi ama hic bir takimi bu kadar ezmemistim :) topun benim sahamda bulunma yuzdesi 3. inanilmaz bir sey sahiden :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

19' Klaas Jan Huntelaar 0-1

Maçın Adamı:

Evimde 1-1 berabere kalmıştım Capulcu ERE'yle, galibiyet beklemiyordum. En iyi ihtimalle yine berabere biter diyordum.

1-) Resinho JK : 49
2-) Man United : 48
3-) DSM : 48
4-) FK 1 : 46

3 hafta kaldı. İçerideki NoPasaran ve Karşıyaka maçlarını kazanacağımı düşünüyorum, Man United deplasmanında mağlup olurum. 52 puanla ligi bitiririm. Man United'ın önündeki 3 maçta kazanabileceği tarzda. Resinho Champion'u rahat geçer, evinde olduğu için Fatsaspor karşısında da şansı baya yüksek. Şampiyonu Melis'in takımı belirleyecek bence. Son hafta Resinho-DSM maçına göre şampiyon belli olacak. Gerçi Yiğit'i deplasmanda yenebilirse Melis'in de şampiyon olma ihtimali var. Kupaya bakınca favorim Power Rangers. Tahminim bu yönde 2'nci bir sen kimi küçümsüyorsun vakası olmasın.

carsi52

İhsan abiyle 0-0 berabere kalmışım 54.dakikada Ronaldo kırmızı kart görmüş yoksa yenerdim diye tahmin ediyorum.

Bu akşam yiğitle oynuyorum Ronaldo,Ribery,Subotic gibi 3 as oyuncum cezalı.Ronaldonun yerini doldurmak zor olacak bakalım.

Benimde 1 tane özel antrenman hakkım kaldı :D Acaba bu akşam mı kullansam yoksa yarın Resul ile oynayacağım zaman mı kullansam yoksa son hafta Kardemir Maestro ile oynarken mi kullansam kararsız kaldım ;D
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Bizim maç volkan gol atana kadar uzamış ;D
burnuma pis kokular gelmiyor değil :ahaha
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

;D ;D ;D

Arteta reyıs illa takacam demiş ve takmış

yaapacak bişe yok  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Alıntı yapılan: ERHUN - Ocak 13, 2014, 10:55:47
19' Klaas Jan Huntelaar 0-1

Maçın Adamı:

Evimde 1-1 berabere kalmıştım Capulcu ERE'yle, galibiyet beklemiyordum. En iyi ihtimalle yine berabere biter diyordum.

1-) Resinho JK : 49
2-) Man United : 48
3-) DSM : 48
4-) FK 1 : 46

3 hafta kaldı. İçerideki NoPasaran ve Karşıyaka maçlarını kazanacağımı düşünüyorum, Man United deplasmanında mağlup olurum. 52 puanla ligi bitiririm. Man United'ın önündeki 3 maçta kazanabileceği tarzda. Resinho Champion'u rahat geçer, evinde olduğu için Fatsaspor karşısında da şansı baya yüksek. Şampiyonu Melis'in takımı belirleyecek bence. Son hafta Resinho-DSM maçına göre şampiyon belli olacak. Gerçi Yiğit'i deplasmanda yenebilirse Melis'in de şampiyon olma ihtimali var. Kupaya bakınca favorim Power Rangers. Tahminim bu yönde 2'nci bir sen kimi küçümsüyorsun vakası olmasın.

Şampiyonun İlk 4 takımdan çıkacağını biliyoruz. Benim sizlere göre daha zor 3 maçım var.

Ama şuna bakar mısınız :D Son maçlar DSM - Resinho JK       &       FK1 - Man United.

Herşeyin son maç belli olacağı anlamına geliyor biraz da. Umarım şampiyon bizim forumdan çıkar :)

That's me.

ERHUN

Benim şansımın olduğunu düşünmüyorum. Çok büyük ihtimal Man United olur, en azından ben öyle düşünüyorum. Kalan maçlarının hepsini kazanacak güçte. Ama senin veya Melis'in olma ihtimalide fazla.

carsi52

Resul bu akşam takımı antrenmana almazsam eğer yarın senin maça alicam   ;D
Bölünür senin için uykular!

CR7

Şampiyon Resul olacak.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

ligin ikinci yarısı inanılmaz bir düşüş yaşadım..

anlamadım bunu.. özellikle ligin ilk yarısında rahat kazandığım maçları aynı takımlara karşı kaybettim üstelik kendi evimde vs..

son 7 maçımda; 5 mağlubiyet 1 beraberlik 1 galibiyet almışım.. şaka gibi gerçekten..

bu maçları ligin ilk yarısındaki gibi tamamlasaydım şuan cok farklı konumda olabilirdim..

ligin ikinci yarısı takımlar kalan özel antremanlarını uygulamaya başladı gördüğüm kadarıyla.. :) )

bir daha ki sezona ligin ilk yarısı kötü bir başlangıc, ikinci yarıda iyi bir başlangıç yapmak daha mantıklı aslında :) ))

ligin son haftalarına girdik artık.. tam net bakamadım puan farklarına ama matematiksel olarak kalmışsada düz mantıkla şampiyonluk şansım kalmamıştır sanırım.. neyse artık en azından ilk 5 te filan bitirsek fena olmaz.. bari oyuncu puanı alalım :P
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Maltalıların canına okuduktan sonra kaldı 2 maç hadi bakalım

That's me.