Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

hayatta 20 milyon vermem kendi öz kaynaklarimiz yeter, olursa olur yani..Saglik olsun. Transferden cekiliyorum.

Busra aziz baskan gibi transferi bozdu, hic etik degil bu yaptigin :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Biraz konu dışı olucak fakat bir şey sormak istiyorum.

Oyunda şifre değişikliği yaptığında e-mail adresine mail geliyor mu ?
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

şahsen bilmiyorum ama tahminimce şifre değişikliği kısmına geldiğinde bunun bilgisi yazar.. yazmasa bile en azından şifre deişikliği yaptıgında e-posta adresinize onay maili yollanmıştır fln gibi bişe der tahminimce..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 29, 2013, 23:07:26

istikrara bakarmısınız ya aslanım benim.. her maç 1-2 asist garantisi var.. 3. hafta ağır sakatlanıp 5 hafta sahalardan uzak kalmasına rağmen dönüşüde çok memnun edici oldu... bu derece ortalamayla oynayan başka oyuncu varmıdır acaba.. varsa transfer masasına oturmaya hazırız becky SK yönetimi olarak ;D

Ekici var bende, 5 macta 5 gol, ortalama 7.6 :D

ilk basta dedim, ikinci yariya ekici damgasi vurulacak diye
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

sadece 5 maç oynamış ama :) )) hamsik gibi bu kadar çok maç oynayıp bu derece istikrarı yakalasında görelim :P buna rağmen ortalamayı geçememiş yine hamsikte :P hamsiğide 5 maçla değerlendirirsek son 5 maçına bakarsak; 8 kusur ortalama çıkıyor :P :P :P

Abi sen Ekiciyi biraz daha pişir.. ligin ikinci yarısında transfer masasına oturalım.. Parayla yada Süperstar, istikrar abidesi bir defansımla takas yapalım :P

unutmam gereken..

eRe

bız ekici ile anlaştık
sadece kulubuyle bir kaç ufak pürüz var
o da takasın yanına konulan para.hallettik mi tamamdır :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

imza atılmadan hiçbir transfer tamam değildir..

KralKartal bizlede masaya oturmadan gerçekleşmez..

Takas + istediğin oyuncuya göre para vereyim yada para alayım..

isteğini yada teklifini özel mesaj ile bekliyorum abi :D

unutmam gereken..

eRe

bız teklıfımızı aldık :D
sadece alacagım parada henuz anlasamadık :D
cok buyuk sorun degıl
lutfen azız yıldırımlasmayınız :D
www.erdemeksi.com

eRe

www.erdemeksi.com

beckyZWICKY

atılan bir imza yok ortada :D

Bizde becky SK olarak oyuncunun Klubuyle masaya oturmak için teklifimizi yaptık..

ve bizde "ETİK" olarak başka klupler gibi ilk önce oyuncuyla anlaşma yoluna gitmedik, oyuncuyla görüşmedik.. Önce klubunun kapısını çalıyoruz.. (Bu önemli detayı lütfen atlamayalım KralKartal yönetimi..) ;D ;D ;D

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Espana ile yarın gece oynayacağım..

bir bakındımda.. pekte analiz etmeye gerek olmadığını gördüm bu takımı.. En başta zaten kadro yapısı cok dar.. daracık kadrosunda cezalı oyuncusu, grafiği, form ve yorgunluk çizelgesi baya düşük kilit oyuncularının..

neyse, buna rağmen; ufak bir analiz yaptım..

çok fazla zorlanmadan galip geleceğimi tahmin ediyorum..

yapmam gereken tek şey; yarın Man United'ın puan kaybetmesini bekleyip liderliğe oturmak..

unutmam gereken..

eRe

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 30, 2013, 02:17:54
atılan bir imza yok ortada :D

Bizde becky SK olarak oyuncunun Klubuyle masaya oturmak için teklifimizi yaptık..

ve bizde "ETİK" olarak başka klupler gibi ilk önce oyuncuyla anlaşma yoluna gitmedik, oyuncuyla görüşmedik.. Önce klubunun kapısını çalıyoruz.. (Bu önemli detayı lütfen atlamayalım KralKartal yönetimi..) ;D ;D ;D

dipnot geçmek isterim ;D ;D

kralkartal bızım kapımızı calmadan bız gıdıp kımseyle anlasmadık :D kralkartal kulubunun bıze sundugu teklıf uzerıne oyuncuların bazılarıyla gorusmelerımız olmus ve en sıcak dusuncemız ekıcı olmustur :D
www.erdemeksi.com

beckyZWICKY

şu Man Unitedın hucumu forvetleri ligin en iyi, en zengin forveti.. ama ortasahasıda ligin en kötü ortasahası..

böylesi dengesiz bir kadro yapısında nasıl lider anlamıyorum.. basit gol atıyor.. kolay gol atar ama nasıl çok gol yemiyor onuda anlamıyorum.. adam tüm parasını en üst seviyedeki 4-5 tane forvet alıp harcamış..

bununla maçım geldiğinde nasıl bir taktik belirleyeceğimi bilemedim.. savunma ağırlıklı cıksamda yinede gol atar sanırım.. O yüzden bizde full hucum oynayıp ondan daha fazla gol atarsak ancak kazanırım sanırım..

yarın gece Erhun, yani FK1 ile oynayacak Man United.. Tam bir analiz maçı.. kendi maçımdan daha cok bu maçı izlicem :D

erhunun defans hattı gayet iyi.. hucum silahlarıda iyi.. nasıl bir taktikle cıkıp ne gibi bi sonuc olucak merak ediyorum.. hangi taktikle yenilirse tersini, hangi taktikle yenerse onu uygulayacağım Man United'a onunla oynarken :D

şu el oğlunu, gavuru liderlikten etmemiz gerekiyor artık ey dostlar ;D  koskoca KralKartal forumundan ve KralKartal liginde elin oğlu gelipte şampiyon olmasın anasını satayım  :ahaha

unutmam gereken..

ERHUN

Biri bilet günü nasıl alınıyor söyleyebilir mi? Hangi video izleyeceğiz de gelecek? Bilet günü olanlara karşı şansımız yok çünkü... Özel antrenman yap yen geçe dönmüş oyun. Bizim 2 hakkımız var 1'ini kullandım sene başı diğerini bekletiyorum kendimce önemli olan bir maç için, diğer kişi her maç özel antrenman yapıyor nerede kaldı adil oyun?

Simurg

Bedava bilet aliyorsun n11 e uye ol.
Maille kaydol gibi bissürü secenegi var.
Hergun guncel video ekleniyor.
Bilet al kismi var ordan bedava bilete geliceksin seciceksin.
Her maç antreman yapamazsin 4 kere yapabiliyorsun.

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..