Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

bu gece deplasmanda resul ile oynayacağım maçta beraberlikte yeterli sonuç olacaktır ligdeki gidişatım için..

deplasman olması ve rakibin özel antreman uygulamasıyla beraberlik iyi sonuç olacaktır.. ligde liderliğe geçtiğimizden ötürü telafisi var olası bir puan kaybının bu maçta.. :)

ama biz tüm zor şartlara rağmen sahaya her maç olduğu gibi galibiyet parolasıyla çıkacağız..

Vira Bismillah..

Alıntı yapılan: El Maestro - Ocak 02, 2014, 15:27:48
1-0 1-0 Yeniliyoruz anlamadım gitti ..

İstatistliklere bakıyorum kötüde oynamıyoruz ama demekki bi şanssızlık söz konusu, bugün evimde oynuyorum tekrar bi çıkış baslamalı .

yarın gece seninle oynayacağım.. Açık konuşmak gerekirse; yarın belki taktiğini gizlersin diye şimdiden inceledim son bir kaç maçını.. Bu Hakkın boşa gitmesin diye kullanma bence :) şimdiden belli oldu uygulayacağım sistem :)

kadronu acıkcası beğendim, şaşırdım bu yorumuna..  hacı o kadro güzel iş yapar.. tatillerini iptal et oyuncuların ilk olarak :D

forvet harici, Orta Saha yada Defans için transfer masasına oturup satış yada takas görüşmesi için klubune faks yolladım..?? Oturak mı? :D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Sercan çok özürdilerim ya :D :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

yok anasının nikahı ;D ;D ;D ;D ;D

7 gol yemek ne lan ;D

+ arbeloa,cuadrado,adebayor ve bernad'ı kaybettik haftalarca oynayamayacaklar lan

yandık ulan yandık klup batacak ;D ;D

4 oyuncu kaybettik 7 gol yedik.. bune olm şaka mı rüya mı bu maç ;D

adebayor 2 maç

cuadrado 2 maç

bernard 2 maç

arbeloa 1 maç

oynayamayacak.. bune lan şaka mı bu maç  :muha :muha :muha :muha

(Edit: itirazlar sonucu cezalarda indirim yaşandı 1-2 tanesi tek maç oynayamayacak) :D

unutmam gereken..

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

ulan önümdeki maçta yedek bile olmayacak ahahhaha

ne yedeği.. 2 forvetimde cezalı.. tek forvet kaldım..

ortasahada oynatacak 1 adam eksik adam yok ahaha

defansta 80 güçlü yedeğe kaldık vs vs

şerefsiz hakem şikeci hakem ........ hakem komplo lan bunların hepsi birden komplo ;D ;D

tezgah var şerefsiz federasyon ve hakem  :ahaha

unutmam gereken..

El Maestro

@Becky

Öncelikle olumlu yorumların için teşekkürler ..  :) Taktiğimi burda her sorana sölerim sıkıntı yok, hiç casusta kullanmadım gerekte duymuyorum .  :)

Asıl mevzuya gelirsek vallahi satılık oyuncum yok, oyuncu satın alacak parada yok :D sadece yedek sol bek lazım ucuza, ancak sen ne takası öneriyorsun belki bi düşünebiliriz.   :P
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

derhal forvet yada ortasaha aranıyor..

performans ve verim alamadığınız orta saha yada forvet satmak isteyen varsa paraya boğayayım ;D

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: El Maestro - Ocak 03, 2014, 02:58:37
@Becky

Öncelikle olumlu yorumların için teşekkürler ..  :) Taktiğimi burda her sorana sölerim sıkıntı yok, hiç casusta kullanmadım gerekte duymuyorum .  :)

Asıl mevzuya gelirsek vallahi satılık oyuncum yok, oyuncu satın alacak parada yok :D sadece yedek sol bek lazım ucuza, ancak sen ne takası öneriyorsun belki bi düşünebiliriz.   :P

95 gücünde olan Wilshere karşılık 99 gücünde olan Bernard'ı teklif ediyorum? aynı mevkii oyuncuları..

ne kadar iyi olursa olsun bi oyuncu verim veremiyosa veremiyodur.. çok örneğini gördüm.. iyi oyuncular başka takıma gidince gittikleri takımda patır patır atıyolar golleri.. ben Bernarddan yeterince verim alamıyorum.. Sende Wilshere'den.. teklifim bu.. 2 oyuncuyuda canlandıralım :D

DipNot; Bernard 21 yaşında ;)

unutmam gereken..

El Maestro

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ocak 03, 2014, 03:03:55
Alıntı yapılan: El Maestro - Ocak 03, 2014, 02:58:37
@Becky

95 gücünde olan Wilshere karşılık 99 gücünde olan Bernard'ı teklif ediyorum? aynı mevkii oyuncuları..

ne kadar iyi olursa olsun bi oyuncu verim veremiyosa veremiyodur.. çok örneğini gördüm.. iyi oyuncular başka takıma gidince gittikleri takımda patır patır atıyolar golleri.. ben Bernarddan yeterince verim alamıyorum.. Sende Wilshere'den.. teklifim bu.. 2 oyuncuyuda canlandıralım :D

DipNot; Bernard 21 yaşında ;)

Valla kötü bir teklif değil hatta güzel bile, aslında maçımızdan sonra düşünebilirim.  :D

Ancak Bernard Shaktarda'ki Bernard değilmi ya o kanat oyuncusu ileri uçta benim kanatla bi işim yokki, yani sistemimde kanat yok.  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

aynı mevkii'den kastım; bölge olarak.. Orta saha yani.. :) )

oyunda cok takılma hangi kanatta oynadığına aynı işlev görüyor :)

gerçekte sol kanatsa, oyunda sağda oynatıncada aynı verimi veriyor oyun o kadar ileri düzey ve akıllı değil :) cok denedim bunları yemedi :)

ee ne diyosun bir anlaşmaya varırmıyız? :)

unutmam gereken..

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

çok sağlam yendi yiğit :D

sana bile yorum yaptırdıysa günler sonra bu konuya harbi ezici bir mağlubiyetin tadına vardık ;D

unutmam gereken..

CR7

España'yı 5-0 yenmişim
Maçın adamı 2 gol atan;

Diğer goller Özil * 2

Diğer gol de : Rakitsky

CR7

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ocak 03, 2014, 03:24:53
çok sağlam yendi yiğit :D

sana bile yorum yaptırdıysa günler sonra bu konuya harbi ezici bir mağlubiyetin tadına vardık ;D

önceki yazılanları hiç görmedim ya :D

dedim herhalde sabahı bekliyorlar. ben en azından sabahı bekliyordum.

NoPasaran

4 yemişim

bide ihsandan :(

Bundan sonraki ilk maçta takımımızın süper starı Munian geliyor.

İnşallah 3 punı alacağız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net