Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 27, 2013, 22:36:56
Bu kadar gerginliğe gerek yok şu maçın üstüne bence.

Transfere karışma gibi bir durum olmaz, bence o mesajda öyle bir şeyde yok. Sadece ne gerek var diye sormuş veya fikrini beyan etmiş. Özel antrenman işine bende kısmen katılıyorum, bilet günü olanların fazladan hakkı oluyor. Eşitsizlik yaratıyor. Ama başka açıdan bakınca da adam para vermiş oyuna belki de sırf onun için, o yüzden ona da karışamayız. Hem boşuna uğraşmayın, becky SK'nın menajeri lige okuyup üfledi. Şampiyon o olacak, kaç haftadır kendime gelemedim.

yok yaaa nerde.. sürekli revizyona gitmek zorunda kalıyorum maalesef.. buda istikrarımı bozuyor.. tam kadroyu oturtuyorum iyi sonuçlar almaya başlıyorum.. hoop biri cezalı biri sakat fln oluyo.. daracık kadromda sıkışıyorum ve istikrar bozuluyor kazanamıyorum o maç :/

üfledim ama kendimle ilgili şampiyon olayım diye değil..

ben şampiyon olmasamda olur.. sen ilk 6'ya girme yeter diye ;D ;D ilk 6 dan şampiyon cıkacak dediğinde ben 8'inciydim çok zoruma gitmişti asljkfljkasfljkaslfa ;D ;D :muha :muha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bu değişiklik tutacak inanıyorum.

CR7'nin önderliğinde !
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 27, 2013, 22:21:33kural 1 : özel antrenman yapmakural 2 : bu kadar çok oyuncu alma-satmadaha varsa ekleyelim? :)
kural olarak koymadim ki Yigit? Bu dusuncemdir, bende sadece ligde olan herhangi takimdan biriyim yani, kural koyma luksum yok.melise sakayla karisik takildim, ozel antreman yapmis casus ile gordum , herkes burada takimla ilgili konusuyorsabende konusuyorum yani oyun nitekim. :) 
Eski msjlara bakarsan, beni ozel antremansiz yenen bir yigit oldu diyede not dusmustum. O zaman 4 mac yenilmistim ve 3 antremanliydi sen antremansiz.. Bana kullanmayin desem kullanmiyacaklar mi?Kim yasaklayabilir? Bende kullaniyorum, yada kullanacam.

Oyuncumu sakatlama sert oynama diyenler oluyorda , bende, bana karsi cok kamp yapildi, yine mi ya gibisindenbir cikisim oldu.. Bunu farkli yonlere cekmeyelim bence, ben sansima küseyim artik :) 
Oyuncu alma satmada meraktan ötürü sorulan bir sorudur, zaten bunuda algilayabilirsiniz diye sordum..
transfer pazarligi buraya tasindigi icin bu soruyu sordum. Algilamada zorluk cekenler olabilir diyede özellikle sonuna smiley ekledim.. Yazidir, yanlis anlasilir diye. O konuda titizim, arada unutsamda cunki forumda yanlis anlasilmalar oluyor bazen.Bu bir oyundur, eglenceli kalmali, transferde bunun bir parcasidir, Gokhanin dedigi gibi, eglencelidir. Katiliyorum.

Sende  Niang icin yazik olmus vb yorumlar yaparken, sana biri gelip,sattim niyesinden sana ne dese?Iyi niyetli birsey diyorsun yada birsey soruyorsun. Baskasina karismak icin demedigini biliyoruz. Benimde transfer sorum senin sorunun/yorumunun bir benzeriydi. Bazen gelen gideni aratiyor, transfer yapmak herzaman faydali olmuyor, ve genel bir soru sordum.

Yanlis anlasilma olmus olabilir diye tekrarliyorum
KURAL felan yok, isteyen istedigini yapar, alir, satar, takas yapar vs.. Bu konuyuda uzatmaya gerek yok..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

bu gece AnArKi ile oynayacağım..

3-2-3-2 taktiği ile oynayacak.. 3defansla sahaya çıkıp, yedek defansın bile yok :)

oyun tarzını sert yapsam ve sakatlasam oyuncunu.. defanssız falan kalsan :P defans hattında sadece 2 savunmacıyla kalsan :P maçı rahat kazanma olanağım var sanırım.. :)

ama yapmayacağım :P

çekişmeli ve güzel bir maç'ı bozmayacağım :P

bu kıyağıma karşılık, çok zorlamadan ve hiç bi oyuncumu sakatlamadan yenil bana :P 1-0 yada 2-1 de olur :P

unutmam gereken..

[KralKartal]

sercan gecen oyunlarda sen baya futbolcu sakatliyordun ya :D

beckyZWICKY

haaaaaaaa anladım şimdi neden bu sezon bu kadar kadroda darlık çektiğimi, sakatlık falan çektiğimi..

ah'lar çıkıyo ah'lar kesin abi ;D ;D ;D

unutmam gereken..

[KralKartal]

forvet arayanlar icin DESTRO yu satabiliriz, iyi teklifleri OZELDEN yapabilirsiniz.

cevap vermezsek teklifinizi gozden gecirin. :)

Delirdik

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 27, 2013, 23:18:50
bu gece AnArKi ile oynayacağım..

3-2-3-2 taktiği ile oynayacak.. 3defansla sahaya çıkıp, yedek defansın bile yok :)

oyun tarzını sert yapsam ve sakatlasam oyuncunu.. defanssız falan kalsan :P defans hattında sadece 2 savunmacıyla kalsan :P maçı rahat kazanma olanağım var sanırım.. :)

ama yapmayacağım :P

çekişmeli ve güzel bir maç'ı bozmayacağım :P

bu kıyağıma karşılık, çok zorlamadan ve hiç bi oyuncumu sakatlamadan yenil bana :P 1-0 yada 2-1 de olur :P

Harbiden he defans adamlarıma nolmuş benim ya ;D

şimdi hırslı çıkmaya gerek yok bence  :hehe  fairplayın hakim olduğu tarafların beğenerek izleyeceği bir maç çıkarmamız dileğiyle :D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Henüz %32'de hiç beklemeyin sabaha ancak açıklanır sonuçlar.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

2-2 berabere kalmışım lider Man United ile, 2-0dan 86 ve 89. dakikada attığım gollerle müthiş bir geri dönüşe imza atmışım iyi koymuştur Maltalı'ya.   ;D

Üst taraflar baya kızıştı az kaldı alacam liderliği..  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

19' Mateo Kovacic 0-1
28' Matthias Ginter 1-1
73' Karim Benzema 2-1

Kerim Frei cezalı duruma düştü.

Maçın adamı rakipten Claudio Bravo

yine yenildim, dip yaptım resmen.

RCA

Eski resinho JK artık efsanelerde yer alır. kendisinden eser kalmadı çünkü.

2 maltalıya da yenildim. geçmiş olsun
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

ya kazanamıyorum haftalardır ya saka gıbı
habıre berabere kalıyorum ya
dıbe dogru gıdıyorum her gecen hafta
1 galıbıyet alsam bı kac sıra atlayacagım ama olmuyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi