Ana Menü

Arda Turan "Beşiktaş rüya takım"

Başlatan NoPasaran, Nisan 22, 2011, 21:30:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Galatasaray'da kaptan Arda Turan, Ntv Spor'da yayınlanan Futbol Aktüel programına konuk oldu. Son günlerde gündemi sıkça meşgul eden Arda Turan bu programda Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın sorularını yanıtladı.

"BEŞİKTAŞ RÜYA TAKIM KURDU"
Beşiktaş'tan korkmaları gerektiğini belirten Arda, "Simao, Quaresma, Guti. Bunlar çok önemli isimler. Beşiktaş'tan seneye korkmak lazım. Rüya takım kurdular. Çok büyük isimler forma giyiyor. Quaresma mükemmel bir oyuncu, ancak beni Guti daha fazla etkiliyor. Quaresma'nın yaptıklarının bazılarını belki yapabilirim, ancak Guti'ninkileri yapamam" ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

dünkü programı izledim.
ne yalan söyleyeyim açıkçası sevdim bu çocuğu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

tekrarı dün gece ntvsporda veriliyordu.
bu akşam da verilmişti.
belki ntvspor video galerisinde vardır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

GUTI'DEN ARDA'YA ÇAĞRI
Galatasaray Kaptanı Arda Turan, geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılmış
Galatasaray Kaptanı Arda Turan, geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılmış ve Beşiktaş'ın yıldızlarını öve öve bitirememişti. Ricardo Quaresma'nın iyi bir futbolcu olduğunun altını çizen Arda, asıl hayranlık duyduğu oyuncunun ise Guti olduğunu dile getirmişti. Arda, "Q7'yi beğeniyorum. Ancak Guti bambaşka... İnanılmaz ara pasları atıyor. Onu izlemek bile bir başka güzel. Zaten Real Madrid'te de yıllarca forma giydi" demişti. Arda'nın bu sözlerine, Guti'nin yanıtı gecikmedi. Ali Sami Yen Stadı'ndaki son derbinin ardından formasını Arda'ya hediye eden Guti, şimdi de milli futbolcuyu Beşiktaş'a davet etti.

'Futbolu aklıyla oynuyor'

"Arda çok iyi bir futbolcu. Yetenekli, ayrıca futbolu da aklıyla oynuyor" diyen Guti Hernandez, şöyle konuştu: Bize yönelik övgüleri için Arda'ya teşekkür ederim. 'Beşiktaş yıldızlar topluluğu' demiş... Bize katılırsa çok daha mutlu oluruz. Ayrıca söz veriyorum, eğer bize gelirse çok beğendiği ara paslarını ona da atarım" sözleriyle, şakayla karışık Arda'yı Beşiktaş'a davet etti.                             

Orhan Yıldırım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..