Ana Menü

S.L 30. Hafta: Konyaspor:1 - BEŞİKTAŞ:1| 25 Nisan 20.00

Başlatan Cem Goren, Nisan 22, 2011, 12:45:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bu arada Konya'nın evinde oynadığı son 6 maçında golü yokmuş ..
Ama bize karşı 4-5 tane net pozisyona girdiler.

Tayfur hocamı çıkıp defans yapsın ?
Tek noktada eleştirebiliriz oda gençleri oynatmaması konusunda oda tüm maçları kazanıp kalmak istediğinden,hiçbir art niyet yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Bide soylemek istiyorum

Bu takimim 11 inde baslayanlar 20 gol atmis:)

Gol kralliginda bile zirveye cikamiyorlar herhalde :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi oda apayrı bir konu yalnız genel olarak baktığımızda;

* Bazı oyuncularda daha fazla ısrar edilmeden hemen kovulmaları gerekiyor.

Nihat Kahveci, Mehmet Aurelio, Mert Nobre, Matteo Ferrari, Erhan Güven

* Bazı oyuncuların iyi tekliflerle sene sonunda satılmaları gerekiyor.

Guti Hernandez, Hugo Almeida .

* Bazı oyuncularla sözleşme yenilemeye gerek yok.

Bobo, Manuel Fernandes,

* Bazı oyunculara hizmelerinden dolayı teşekkür edip ayrılmalı.

Ekrem Dağ, Sivok .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Abi zaten herkes bitse de gitsek havasında. Tayfur hocayı enterese eden yani onun yapacağı birşey yok. Sonuçta forvet olarak Nobre sahaya çıkmış. Ekrem Aurelıo falan var ilk11de
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

ben Manuel Fernandes,Hugo Almeida'nın kalmasından yanayım.
al işte ernst sakatlandı. makine mi bu adam?
al işte necip kırmızı kart.
Fernandes gayet iyi oyuncu. bu takım Fink'leri gördü Fernandesler beğenilmiyor
inanılacak şey değil.
Bobo da Türk olursa sözleşme uzatsın astronomik bedel isterse nereye gidiyorsa gitsin
Bu arada Tayfurluk durum da var.
madem schusterlik durum vardı şu anda da tayfurluk durum var.
adam 30 haftadan beri yardımcı antrenör ve teknik direktör olarak çalışıyor.
hiç mi ilerleme olmaz.
yollanacaklar belli;
Aurelio,Nobre,Erhan,Ferrari,Sivok,Ekrem
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bizim hoca'dan önce şu takımdaki çürük elmaları bi temizlememiz lazım.  Aurelio,Nobre,Erhan,Ferrari,Sivok,Ekrem... Şu 6 adamı toplasa 3 tane adam gibi oyuncu çıkmaz.

Ben şimdi halı sahadan geldim yemin ediyorum Aurelıo'dan daha fazla terleyip efor sarfetmişimdir arkadaş. Zamanında bizim basket takımı hep kariyerinin sonuna yaklaşan oyunculara umut kapısı olurdu adamlar ""aaa kariyerimizmi bitiyor Beşiktaş'a gideriz"" diyorlardı. futbolada sıçrayacak bu durum ondan korkuyorum.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Tayfur'la zaten başından belliydi devam edilemeyeceği tecrübesi yok nerede nasıl hamleler yapacağını bilmiyor bence seneye transferden çok iyi bir teknik direktör bulunmalı.
Since 1903

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 26, 2011, 00:49:57
Tayfurluk durum yok

Sorun milyon dolarlik essekler..

Utanc verici durumlar bunlar..

Ligin en kotu takimina karsi pozisyonun yok, ayip yahu

Bi takimda hic mi heyecan verici bisry olmaz ya

katiliyorum,Teknik direktorun saha disinda etkisi var ama sihirli degnegi yok iste,
bir cok arkadasimiz yeni td gelince hersey gulluk gulustanlik, guti dokturecek, quaresma trivela yapacak,
almeida kafadan cakacak, simao enfes paslar verecegini saniyorlar.. Bu sene kafada bitmis,
hersey bitmis, bunu seneye duzeltirler anc[kufur otomatik degistirilmistir]afada kupa macinda, ligi bitirmisler sanirim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

hemen havutcular , anti-havutcular diye gruplandirilmaya calisiliyor olaylar, her zaman ki antrikalar. birakin herkes saglikli bir sekilde göruslerini aciklasin.

genc arkadaslar hatirlamaz, takima geldiginde sebanin yegeni diye getirldi laflari cok dolasti, ben kendi adima tayfuru hic bir zaman begenmedim, futbol sahasinda sansi hep yanindaki adamlarin kaliteli olmasiydi, kimse kalmayinca takimda kaptan oldu. insanligina filan tek kelime edemem ama ben bir Besiktas takimi teknik direktörlugu karizmasi görmuyorum, oyunu degistirebilmek gibi  bir kenar yönetimi yok. Cok silik bir arkadas. Bence yardimcilaga devam etmesi cok daha mantikli.
Eger sezon basindan baslasa , sifirdan yani, cok daha mi iyi olur? hic zannetmiyorum. onun icin biran önce 2011-2012 sezonu Besiktas takiminin basina gececek kisiyi bulmalarini umuyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

2 macta helal Tayfur diyenler genelde 2 macta hadi lan Tayfur diyorlar. Bu Tayfur veya baskasi icinde gecerli.
Tayfuru aynen bende begenmem futbolculugunu, TD kariyeri olmadigi icinde yorumlayamam, bu 3 mac icinde onu
vasat veya imparator ilan edemeyiz. Ben bunu diyorum..

Kalirsa desteklerim, ama hep yazdigim gibi, tercih YABANCIDIR gonlumde yatan Lucescu ve Le Guendir...
Olur veya olmaz, onemli olan Besiktasin basarisi, suan icinde Tayfur bu gorevi almis, onu desteklemek lazim.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

BİR başka anlamsızlık da şu: İstanbul Büyükşehir Belediye'yle yapılacak final maçında İbrahim Toraman cezalı olduğu için forma giyemeyecek. Mehmet Aurelio, Erhan, Atınç, Fabian Ernst veya Fernandes o bölgede oynayabilecek isimler. Ancak Tayfur Havutçu Tomas Sivok'un muhtemel partnerini Konyaspor karşısında da deneme şansını kullanmıyor. Rakip geriye çekilmese baskı kuracağı da yok.
ZİRAAT Türkiye Kupası finali oynayacak bir takımın 11 Mayıs'a kadar belli bir çizgide kalması lazım. Ancak görünen o ki Beşiktaş'ın grafiği giderek aşağı doğru iniyor. Bu net bir şekilde ortada. Almeida, Bobo ve Mert Nobre arka arkaya adale sakatlıkları geçiriyor. Necip Uysal hariç takımdaki tüm futbolcuların fizik gücünde düşüş var.
BİR paragraf da maçın hakemleri için açalım.. Beşiktaş, Süper Lig'in en çok kırmızı kart gören takımı konumunda şu an itibariyle. Ama en sert ve faullü oynayan takımı değil, hem de kesinlikle. Sanıyorum hakemler "Ben büyük takımdan da oyuncu atıyorum" psikolojisi ile sadece Beşiktaş'tan kolay oyuncu atabiliyorlar.

-Güntekin Onay-

çok güzel anlatmış.
bu adamla bu hakemlerle kupayı zor alırız.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)