Ana Menü

29. Hafta | BEŞİKTAŞ - Gençlerbirliği | 15 Nisan 2011- 20:00

Başlatan Cem Goren, Nisan 12, 2011, 13:09:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

son vuruslardaki yanlis tercihler ve oyuna giren oyuncularin katki yapamamasi aldigimiz maci vermemize sebep oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Müthiş frikik golü
İsmailin büyük hatası

yedik 2 tane..

İyi oynadığımızı düşünüyorum..

Neyse canları saolsun. Beklentim vardı ilk 4 için..

Oda bitti..

Yeni sezon hazırlıkları başlasın..

Ha birde Beşiktaş taraftarına.

Saygımız sonsuz bu maçagitmişsiniz. Ancak İsmaili ıslıklamak maç boyunca verdiğiniz desteği yok ettiğini düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Alternatifinin olmaması İsmail'e bu özgüveni veriyor.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

djinonu

aurelio cok büyük yanlisti... ama ne diyim..
bobo bu macta belli etti almeidayla kiyaslaslayinca nesi eksik diye... yani anlayacaginiz bomba gibi mac oldu. sivok yine sibopu patlatti..mac cok iyi gidiyordu hatta nihat bile iyiydi..ne diyim saglik olsun.
AMA ABI ALMEIDA NE MANYAK FUTBOLCU ERNST YINE BÜYÜLEDI SIMAO ÖZÜNE DÖNDÜ GUTIYE GEREK YOK YOLLA GITSIN...

eRe

haftasonu keyfımı tamamen kacırdı besıktas ya.olacak ıs mı.ısmaılın bu sacmalıgı yapması cıdden kabul edılemez.hemde 2 defa!...ama ıslıklamak hıc yakısmadı..cok uzuldum...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Bende iyi oynadığımızı düşünüyorum.
Pozisyon vermeden 2 tane gol yedik.
Takım iyi oynadı,ben izlediğim maçtan keyif aldım,hiç bir iddamız olmamasına rağmen bu kadar istekli oynamaları çok önemliydi.
Taraftar konusunda Volkan abi ye katılıyorum.İlk yarıda golün pasını veren İsmail'i alkışlayıp sonra bi tane hata yaptı diye ıslıklamak,çok saçma
Ayrıca Bobo yu ilk defa böyle gördüm,ununu eleyip eleğini asmıstı sanki.Gitmeyi kafasına iyice koymuş sanırım

carsi52

Yeter artık kardeşim bize çektirdikleriniz.
2-0'dan maç mı verilir ya İnönüde birde ! Deplasmanda olsa hadi neyse kendi sahamızda 2-0'dan maç veriyoruz ya!

Harbiden deli olucam artık çıldırmamak elde değil adamlar top oynamadan 1 puan aldı olan bize oldu.

İsmail berbattı golüde onun yüzünden yedik zaten Hilbert tutuk başladı maça sonradan toparlandı Simao iyiydi Necip yine harikaydı çok beğendim Ernst'te öyle iyiydi Nihatta kötü oynamadı diyebiliriz İbrahim Toramanda gözle görülür bi çıkış var fernandes kötü diyemem ama şuan ki görüntü olsada olur olmasada kalsa kızmam gitse üzülmem.

Hakem iyi niyetli maç yönetti ama son dakkalarda Necip'in bi pozisyonu var faul verdi vermese Necip bomboş ceza sahası içine girecekti belkide gol olucaktı..
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

Takımın arzusuna söylenecek birşey yok begendim..

Ernst-Simao-Necip'i beğendim..

Fakat Bobo 2 mt pas vermekten aciz..Ve hala bu adama senede 2 milyon Euro vemek için uğraşıyoruz..Bırakın gitsin..

Fernandes'de bence bu haliyle 8 milyon ödenip alınacak bir oyuncu değil..Aynı şekilde Hilbert'i de beğenmedim..

İsmail eğer bu laubalilikle devam ederse önümüzdeki sezon alınacak sol bekin arkadasında bütün sezon bekler..Bir adam hiç mi akıllanmaz..Yeter artık su takımın böyle salakça bireysel hatadan gol yemesinden bıktım.

Bu takımın eksiklikleri bu maçta da çok net gözüktü..

Sağ bek-Sol Bek-Forvet-Ortasaha

Bobo-Fernandes-Hilbert gönderilip  3 iyi yabancı ve aynı zamanda kaliteli yerli takviyeleri olmalıdır.

eRe

bu maçı beşiktaşın sezon özeti olarak gösterebiliriz..harika oyun.çok istekli bir takım.farka gidebilecekken birinin çok büyük hata yapması ve maçın gitmesi..haftasonuna çok kötü bir başlangıç..çok üzüldüm bu maç çok...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

aciklari simdiden gördüüüüüüüüüüüüüük ve bakalim degerlendirelim neler yapmak gerekir bunuda görürler elbette haaa aurelioyuda sepetleyin bobonun yaninda beraber...

ama onu birakinda lig tvye ne koyduk :D

El Maestro

İyi oynadığımız maçta şanssız sonuç.. En önemli eksiğimizde bu takım maç kazanmasını bilmiyor ..

Ve her ne olursa olsun seneye kesinlikle bir santrafor ve sağ bek alınmalı..
Ne Almediayla bu iş olur nede Bobo ile ..
Artık birde orta yapan bi bekimiz olsun ya .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

valla takım iyi oynadı ben oyunu beğendim ama değinmek istedim noktalar var

1)gol yemek bu kadar kolaymı. frikik'i geçtim hadi ama o yediğimiz 2.gol nedir arkadaş ya. orda o orelyo denen adam kornerde pas istemese o top olmayacak ve maç 2-1 devam edecekti.
2)sahanın en iyisi olan fernandes neden oyundan çıkar yerine orelyo girer. orelyo kurtarıcak Beşiktaş'ı herhalde yada biz göremiyoruz bu adamdaki cevheri falan
3)almeida iyisin hoşsunda kardeşim neden bu kadar kolay golleri kaçırıyorsun anlamış değilim ya. lan top sana geldiğinde topu alıp durdursan bile en yakın adamla aradaki mesafe baya var adam gelene kadar santra olur. topu tut allah ne verdiyse göm kalecide topta girsin ya
4)birileri artık almeida'ya ofsayttan çıkması gerektiğini söylesin abi. yeter cidden yeter.
5)simao-ismail uyumu ciddi anlamda bize yarar sağlayacaktır.
6)şu topçu ıslıklayanlar varya hepsine kafam girsin. hatta tüm bedenim girsin

neyse yapacak birşey yok. olan oldu. sezon sonuna kadar böyle kör topal gideriz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Bencede dün özellikle ilk yarı iyi oynadık ama ikinci yarı kötüleştik.. Aurelio denen adam nedir anlamıyorum ya vallahi adam ayağında top tutamıyo topa vuramıyo bile deli oldum. Ayrıca Necip ve İsmail gayet iyiydi dün ama İsmail'i ıslıklayarak ayıp ettiler bence ilk golümüzdeki faydası hemen unutuldu.. Onlarında ilk golü çok güzeldi beğendim açıkçası ama ikinciyi nasıl yedik anlam veremiyorum ya.. Onun dışındada tribünlerde sanki bir sessizlik hakimdi tabi bağırdık yine ama eskileri yad ettik hatta ama kapalı alttaydım ben özellikle orda bağıran az vardı dün.. 2-0dan 2-2 yapmamalıydık ikinci golü yememiz hiç olmadı ama olan oldu artık..
En güzelide:  Kümedeee Kaaall Kümedeee Kaaalll Kümedeee Kalll galatasarayyy
Kupayı Alll Kupayı Allll Kupayıı Alll fenerbahçeee :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!