Ana Menü

Evet FORLAN ile görüşüyoruz ! | Yalanlandi (resmi)

Başlatan NoPasaran, Nisan 08, 2011, 15:42:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 09, 2011, 00:20:54
Sakin yahu nereye yolluyorsunuz Quaresmayı..
Quaresmayı kim yollarsa kim gitsin derse kendileri gitsin.
Quresma candır.

Tabi bana göre.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden basında çıkan Forlan haberlerini yalanlarken,Gil ve Serdal Adalı Çırağan'da Atletico Madrid'de oynayan iki futbolcu ile görüşmelere başlamışlardı bile..

Beşiktaş'ın transfer gündeminden bir türlü düşmeyen Diego Forlan'ın ve Reyes transferini bitirmek isteyen Serdal Adalı, fırsatı kaçırmadı ve İstanbul'a gelen Atletico Madrid başkanı ile yemekte buluştu.

Beşiktaş,  gelecek sezon da takıma yıldız isimler katmayı planlıyor. Siyah - beyazlılar'ın transfer listesinin ilk sıralarında Atletico Madrid'in iki  yıldızı Diego Forlan ve Reyes var. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Bobo ile nikah tazelemeye sıcak bakmayan yönetim, Forlan için görüşmelerini sıklaştırdı. Beşiktaşlı yöneticiler Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu Atletico Madrid Kulübü Başkanı Enrique Crezos ile yemekte buluştu.

Çırağan Sarayı'ndaki buluşmada transfer görüşüldüğü kaydedildi.

Beşiktaş için adı geçen Atletico Madrid'li oyuncular Diego Forlan ve José Antonio Reyes için nabız yoklandığı belirtildi.
Daha önce menajerler aracılığıyla nabız yoklayan siyah - beyazlı yönetim bu kez Atletico Madrid Başkanı Enrıco Cereso ile bir araya geldi.  Transfer komitesi başkanı Serdal Adalı,  Arda Turan için  İstanbul'a gelen Atletico Madrid Başkanı Enrico Cereso ile transfer için görüşme yaptı. Adalı, Cereso'dan Forlan ve Reyes'i resmen istedi. Daha önce menajerler aracılığıyla Forlan'dan olumlu yanıt alan Adalı, Atletico Madrid Başkanı'yla yaptığı görüşmede de transfer için aşama kaydetti.  Beşiktaş, ilerleyen günlerde özellikle Forlan transferini bitirmeyi planlıyor.

Yemeğe Quaresma, Almeida, Simao Sabrosa üçlüsüyle ve menajer Jorge Mendes'in de katıldığı gelen haberler arasında. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören dün İstanbul'a gelen yakın arkadaşı Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo ile bir araya gelmiş ve ikili akşam yemeği yemişlerdi. Arda Turan transfer için İstanbul'da bulunan Başkan Cerezo bugün bir yandan Arda Turan ile ilgili görüşmelerini sürdürürken, bir yandan da Beşiktaş Kulübü yetkilileri ile bir araya geldi.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

madrid başkanının havaalanında açıklaması var 2 oyuncuyu almak için geldim diye.biri arda diğeri kim ? ne kadar çok quaresmayı istediğinide biliyoruz bu beni korkutuyor..

ayrıca tekrar ediyorum quaresma bu takımın cidden ruhudur şuan.o olmayınca mücadele bile etmiyor kimse..o hiç birşey yapmasa koşuyor yırtınıyor ve takımı ateşliyor..zaten yetenekleri ortada.yaşıda ortada..ben şuan kimseye değişmem quaresmayı...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Kimse Beşiktaştan büyük değil..

Quaresmada büyük değil sonuçta..

Ne Bursada Ne Fenerde Nede Trabzonsporda Quaresma yok ama onlar bizden eminim çok daha mutludur..

Her futbolcunun tadı farklıdır..

Quaresma Beşiktaşın en büyük yeteneği olmasına rağmen koca senede yine diyorum Beklentilerin çok altında kalmıştır. Tabi buna takımda neden olmuştur. Ancak belli dönemlerde bu forumda dahi Q7 nin bencilliğine "yeter artık" dediğimiz noktalar OLMUŞTU..

Şöyle düşünelim..

Schuster gitmeden önce onu deli gibi savunan arkadaşlarımız bile artık yeni hoca ismi ile yeni bir heyecan duyuyorlar. Biliç gelecek,Flores gelecek deyince yepyeni bir heyecan duyuyoruz bunlar gerçek..

Yani bir gün Quaresmada gidecek ve yerine başkaları gelecek onuda seveceğiz.

Bu yazıyı yazarken Quaresmaya karşı olduğum yada satılsın diye söylemiyorum ama abartmamak lazım diye düşünüyorum.

Bu sene olmadı seneye, seneye olmada ondan sonraki seneye gidecek...

Seneye gelecek hoca Quaresmayı elbette takımda görmek isteyecektir ancak derseki Reyes + Forlan , Quaremadan çok daga fazla şey katar o zaman yapacak bişey kalmıyor..

Çünkü başarı gelmek zorunda.

Raulun takımı Schalkeyi görüyoruz. O takımın taraftarı olmayı kim istemez. Q7 olsa ne olmasa ne..

Yeterki Takım Olalım..

Kimse gidemez demeye gerek yok yine yine yine diyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ha bahsettiğimiz adamlar REYES ve FORLAN yani..

Gordon yada Hilbert denmiyor..

Forlan sanırım ülkemize gelmiş en iyi forvet olur eğer gelirse. Düşünmesi bile o kadar güzelki..

Reyesinde yeteneklerini tartışmak anlamsız olur.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

gelecekler simao gibi performans gösterirse o zaman çok ama çok acı çekeriz her quaresmayı andığımzda
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Quaresmayı şuan C.Ronaldo yada Messi ile değişirim.
Bazı oyuncular vardır takıma katkı yapmasa bile değiştirilmez.
Ki Quaresma katkıda yapıyor Quaresmadan iyisini bulamayız.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Futbol komitesi başkanı "A.Madrid ile bonservisi için anlaştık. Şu anda futbolcuyu iknaya çalışıyoruz. Orada yıllık 4.5 milyon Euro alıyor. Pazarlıklarımız sürüyor" dedi.

'DENGELERİ BOZMAYACAĞIZ'

Kartal'da Diego Forlan heyecanı yaşanıyor. Önceki gün manşetten duyurduğumuz "Forlan bitiyor" haberi yönetim kanadından da doğrulandı. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, Simao transferi nedeniyle iyi ilişkiler içerisinde oldukları Atletico Madrid ile söz kestiklerini açıkladı. Adalı, "Forlan'la ilgilendiğimiz doğru ve kulübüyle bonservisi konusunda anlaşma sağladık. Şu anda tek sorun orada aldığı yıllık ücret. 4.5 milyon Euro'ya yakın ücret alıyor. O kadar fazla vermemiz mümkün değil. Takım içindeki dengeleri bozamayız" dedi.

BİR GARİP YALANLAMA

Gerek Atletico Madrid'de gerekse Uruguay Milli Takımı'nda harika bir performans sergileyen Forlan transferinde yönetim çok yönlü düşünüyor. Transferin olması halinde forma satışından önemli bir gelir bekleyen Siyah-Beyazlılar, Forlan'ın ayrıca eski takım arkadaşı Simao ile çok iyi bir ikili oluşturacağını düşünüyor. Olayın perde arkası böyle ama yönetim dün ilginç bir yalanlamada bulundu. Yönetici Serdal Adalı, Forlan için "Evet doğru" derken resmi sitede "Forlan ile ilgilenmediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız" denildi. Yorum sizin...

Milliyet / 16:55, 09.04.2011
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

hadi hayırlısı artık, daha sezon kapanmadan giriştik transfer işine bu güzel.

Cem Goren

anlaşılan uykusuz geceler erken başlayacak. yada başlamadan bitecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Adalı: "Evet anlaştık!"
Resmi site: "Yalan!"Beşiktaş'ın anlaştığını duyurulan Forlan olayını Serdal Adalı teyit etti. Resmi sitenin yalanladığı ve ilgilenilmediği ifade edilen Forlan için Adalı'nın yaptığı açıklama ise soru işaretleri uyandırdı.

Beşiktaş futbol komitesi başkanı "A.Madrid ile bonservisi için anlaştık. Şu anda futbolcuyu iknaya çalışıyoruz. Orada yıllık 4.5 milyon Euro alıyor. Pazarlıklarımız sürüyor" dedi.

Daha önce resmi site aracılığıyla Forlan haberlerini yalanlayan Beşiktaş'ta Serdar Adalı'nın yaptığı açıklamalar kafaları karıştırdı.

'DENGELERİ BOZMAYACAĞIZ'

Kara Kartal'da Diego Forlan heyecanı yaşanıyor. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, Simao transferi nedeniyle iyi ilişkiler içerisinde oldukları Atletico Madrid ile söz kestiklerini açıkladı. Adalı, "Forlan'la ilgilendiğimiz doğru ve kulübüyle bonservisi konusunda anlaşma sağladık. Şu anda tek sorun orada aldığı yıllık ücret. 4.5 milyon Euro'ya yakın ücret alıyor. O kadar fazla vermemiz mümkün değil. Takım içindeki dengeleri bozamayız" dedi.

BİR GARİP YALANLAMA

Gerek Atletico Madrid'de gerekse Uruguay Milli Takımı'nda harika bir performans sergileyen Forlan transferinde yönetim çok yönlü düşünüyor. Transferin olması halinde forma satışından önemli bir gelir bekleyen Siyah-Beyazlılar, Forlan'ın ayrıca eski takım arkadaşı Simao ile çok iyi bir ikili oluşturacağını düşünüyor. Olayın perde arkası böyle ama yönetim dün ilginç bir yalanlamada bulundu. Yönetici Serdal Adalı, Forlan için "Evet doğru" derken resmi sitede "Forlan ile ilgilenmediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız" denildi.
Since 1903

El Maestro

Ne zaman yalanlansa transfer gerçekleşiyor  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Grocbenn

Bu yönetim bu seneden hiç mi ders cıkarmıyor.

Kesinlikle Forlan'ın alınmasına karşıyım..31 yaşındaki bir adama 6-7 milyon Euro bonservis ödeyip.3-4 milyon Euro'da yıllık vermek parayı sokağa atmaktan başka birşey değildir.

Gidin o paraya Cenk Tosun'u alın..Önümüzdeki 10 sene forvetiniz olur..Gidin isimsiz genç yabancı forvet getirin..

Bu sene şiddetle sadece ismi olan 30 yaş üstü transferlere karşıyım.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Nisan 10, 2011, 20:12:04

Kesinlikle Forlan'ın alınmasına karşıyım..31 yaşındaki bir adama 6-7 milyon Euro bonservis ödeyip.3-4 milyon Euro'da yıllık vermek parayı sokağa atmaktan başka birşey değildir.

Gidin o paraya Cenk Tosun'u alın..Önümüzdeki 10 sene forvetiniz olur..Gidin isimsiz genç yabancı forvet getirin..

Yapma serhat ya..

Forlandan bahsediyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 10, 2011, 20:13:39
Alıntı yapılan: Grocbenn - Nisan 10, 2011, 20:12:04

Yapma serhat ya..

Forlandan bahsediyoruz..

Volkan bu sene Forlan'ı izledin mi hiç?

Bu takıma bu kadar yıldız fazl[kufur otomatik degistirilmistir]aldıramıyoruz..Forlan gelse ne olacak birşeylerin değişebileceğine inanıyormusun?

Çok bariz gözüküyor..Bize başarıya aç adam lazım..Forlan'a 2-3 senede vereceğin 15 milyon Euro ile çok iyi bir yıldız adayı alabilirsin..