Ana Menü

Yine OSYM , yine skandal !!

Başlatan NoPasaran, Nisan 06, 2011, 00:02:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 07, 2011, 23:41:21
bu kadar basitmi bu isler?bu kadar basitmi suclu olmak?

orasi TURKIYE olunca basit abi, hepimiz biliyoruz... Belki toz kondurmak istemiyoruz ama
gercekleride görmek gerek artik. Bunu görebilecek ve anlayacak tecrubeye sahipsin,
yapamaz, nasil suclu olurlar demek ile suclar örtülmez.
YAPTI demek yanlis ama EN BUYUK ihtimal onlari gostermekte ve onlari isaret etmekte.
Bu Turkiyenin gercegi..Ve maalesef avrupadaki bir cok vatandasimiz uzaktan basbakanin her lafina inanip
Turkiyemizin halini görememekte cunki gormek istemiyor.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ihsan ben derdimi anlatamiyorum sanirim
türkiyede mutlaka yolsuzluklar var,bunu inkar etmiyorum
hatta lanetliyorum yolsuzluk yapanlari
benim kizdigim nokta ortaya bi suc cikiyor hic bi kanit olmadan birisi suclaniyor
bu adilmi?
yani bugün nasil simdiki hükümeti kendine ters düsenleri tutukluyor diye suclaniyorsa,yarin öbür taraf hükümet olsa baskalarini tutuklayacak
yani tencere dibin kara seninki benden kara
ben cifte standarta karsi cikiyorum,sucu sabit olmamis insanlar suclu sayilmaz diye nara atacaksin sonra kendin aynisini yapacaksin
bu kendi degerlerini cignemek degilmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

yazilacak cok sey var aslinda ama simdi yine binbir polemilik cikacak, bazi seyler bir kere anlatilir ve olay biter ama isine gelmeyen 10bin tane kilif bulur olayi saptirmak icin ve o diyalog bitmez. iste bu basliginda sonucu öyle bir husranla bitecegi icin hiiiiiic girmiyorum icerigine.

12 ay boyunca bir yandan okul, bir yandan dershane pesinde kosturan kuzenimin emegini calan herkes seref yoksunudur.  :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 07, 2011, 21:08:01
Kaan sana mı söyleyecekler allah aşkına..

Sen onlar için sıradan bir öğrencisin..O kadar..

Bana söylicekler demiyorum.
Kendi içlerinde ki kişilere söylerler zaten onlardanda her türlü öğrenirim.
Ama sordum yok diyor herkez.

Sanmıyorum onların yaptığını.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Benim yazdıklarıma cevap gelmedi..
Çünkü cevabı belli..

Türkiyede daha önce hiç aranmamış tıklanmamış bir şifre isminin 1 gün öncesinde füze gibi fırlaması..
Bu %100 ispattır daha da ötesi yok..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

serkan kardesim böyle bi aranma varsa bunu arayanlarin gülen cemaati mensubu oldugunu nereden biliyorsun?
google bilgi arayanlarin beyninemi bakiyor?

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 08, 2011, 11:26:03
benim kizdigim nokta ortaya bi suc cikiyor hic bi kanit olmadan birisi suclaniyor
bu adilmi?

SUclu degil, suan icin 1 numarali süpheli diyelim daha dogru, ki zaten süphe duyduklarimiz diye geciyor.
Onlar yapti yada bunlar yapti demek yanlis cunki kanit yok, varsayimlar ile kafamizda kurdugumuz bazi olaylari birlestirince
ortaya suan icin tek bir isim/cisim cikmakta. Gülen cemaatinin ne kadar guclu oldugunu bilen birisiyim, EGITIM ise onlarin en onemli
silahidir. Bunuda biliyorum. O nedenle acaba onlar olabilir mi diye ilk aklima geldi.
Buna yardim ve yataklik edende hukumet ise ki baskasi olamaz egerki (!) onlar ise, o zaman cirkefligin böylesi ne duyuldu ne görüldü derim.

Turkiyede dersane parasi bulamayan ne kadar ögrenci var, bunlarin hakkini kimse yiyemez, gülen olsun ali olsun veli olsun,
yapilan herturlu YANLISTIR. En sonunda bu isin icindende ergenekon cikacak, ergenekonda kimse, kagit uzerinde bir isim,
ona sucu atip, isin icinden siyrilacaklar mi ne, artik kafam almiyor bu olaylari.

Kanit ve belge olmadan birini suclamak yanlistir, ama supheli olarak goruyorum demek sanirim yanlis degil?

keskinli

ben sunu iyice anladim
biz milletce kendimizden olmayan herkesi kolaylikla potansiyel suclu yapiyoruz
cemaat konusu tartisilir,dogrumu yanlismi diye ama burada degil
acik konusmak gerekirse ben egitime destek veren bu cemaate sempati duyuyorum
baska biriside baska bi cemaate sempati duyabilir,cokta olagandir 1 tane laf etmem
dogal olarakta ayni saygiyi benden baska düsünenlerdende beklerim
sempati duydugum bi hareketin potansiyel suclu ilan edilmesini kabul edemiyorum
heleki ortada daha bi tane kanit yokken
ayrica kim kötülüklerini görmüski bu cemaat hakkinda iftiranin bini 1 para cok merak ediyorum

KeePSaKe

Fem dershanesi rehberlik uzmanının şifre yok demesi,Ankara'da fem dershanesinde gece 3'te çocukların kaldırılıp mod-medyan öğretilmesi haberleri var bunların... Doğal olarakta insanlar şüpheleniyor benim gibi...
Since 1903

El Maestro

ÖSYM başkanı cemaatçi bunu bilmeyen yok. Cemaatçi adam tutupta soruları tam zıt kişileremi versin mantık alıyormu ?
E polislik sınavları,kpss sınavlarınıda baz alırsak tabiki herkes cemaatçiler verdi der ..

http://www.frmtr.com/ygs-ve-lysye-hazirlik/3961617-ruyamda-gordum-mod-medyan.html

Şuna bakın rüyasında görmüş arkadaş ..

Kadrolaşma olduğunu da bilmeyen yok. Bunu çok çok iyi biliyor Türkiyede yaşayan tüm insanlar.

Benim gözümde dini kullanarak insanları sömüren bir lider ve etrafındaki kuklalardan oluşan bir cemaattir..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

öyle seyler diyorsunku serkan sanki yedigin ictigin ayri gitmiyor ösym baskanindan
ugur mumcu cinayetindede ayni seyleri gördük yasadik,o zamanda dindar kesimi suclamislardi
bi örnek ver nasil sömürmüs insanlari diyecegim uzayip gidecek
vatan elden gidiyor denecek,irana gidin denecek
en iyisimi bu konuyu fazla dallandirmayalim forumda
bekleyip görelim
bakalim daha ne infazlar yapilacak

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 08, 2011, 17:28:33
ben sunu iyice anladim
biz milletce kendimizden olmayan herkesi kolaylikla potansiyel suclu yapiyoruz

acik konusmak gerekirse ben egitime destek veren bu cemaate sempati duyuyorum

yada sempati duyuyoruz diye yanlislari goremiyoruz millet olarak ? :)

carsi52

Abiler benden size tavsiye sizden küçüğüm sizden fazla bilgili olamam ama söylemek istedim.

Cemaate ne sempati duyun nede nefret edin.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Bu zamanda cemaat olmazsa ne memur olabilirsin nede polis

Örnek ben :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea