Ana Menü

Yeni sezonda kimler gitmeli? Nerelere takivye yapılmalı?

Başlatan CR7, Nisan 03, 2011, 15:54:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: L_James_6 - Nisan 06, 2011, 22:33:34
Ernst'e verdin 8 milyonu ama :)

Kimdi hatırlamıyorum ama bu forumda biri bana bir hata yaptın diye "daha önce yaptım nasıl olsa" mantığıyla tekrarlamak doğrumu? tarzı birşey demişti. Hee Ernst'e 8 m€ vermek hata mı? Bence değil. Ama Fernandes'e hata olur.

El Maestro

2 tane sağlam stoper (Ersan gelirse 1 tane) . Q7 ve Simaoya alternatif olabilecek yerli bir kanat oyuncusu İ.Akın misali .. Ön liberoyada Murat Ceylan gibi sağlam bir adam alınabilir. Nede olsa maraton uzun en çok kart cezası ve sakatlık yaşanan bölge ön libero ..
Guti'nin yerine kesinlikle daha dirençli bir oyun kurucu. Guti'yi bende seviyorum ama takımın 2.yarıları 10 kişi oynamasını istemiyorum.
Kesinlikle 'gol' atabilen bir santrafor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Fernandes'e 8 vermenin hata olduğunu düşünmüyorum ben.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_6 - Nisan 06, 2011, 22:33:34
Ernst'e verdin 8 milyonu ama :)

Nerde 8 milyon verdim Ernst'e gerçekten hatırlamıyorum ?

Verdiysemde Ernst'in yanına yaklaşması için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım Fernandes'in..
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Demirören Fernandes'e 8 vermez,vermemelide. İkinci aynı hataya bidaha düşmez.
Fernandes 8lik naptıki şu zamana kadar ?
Necip onun oynadığının 2 katını oynuyor bunu görelim. Bu takımın ön liberolarının Ernst ve Necip olduğunu herkes gördü. Ön liberoya alınacaksa alternatif yerli bir yedek alınabilir. Onun dışında Fernandes'e 8 m Euro vermek kazığın daniskası..
8 m Euro verip yedek oturtacak kadarda zengin bir klüp değiliz herhalde ?

NoPasaran

Ernst bugun cok iyiydi bence...

Fernandezin bonservisi asla 8 etmez..

Gutide can sikiyor :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

fernandes için 8 den aşşağı düşmeye çalışacaktır BJK yönetimi.gerçi anlaşılmış fiyat ama şansını denerler bence.kalmasını isterim açıkçası.

El Maestro

Abi bizim kesinlikle Aleximizi bulmamız lazım .. Bundan ötesi yok. Gutinin keyfini bekler hale geldik ve buda beni sinirlendirmeye başlıyor..

Üzülerek söyliyecem ama Guti'den daha iyisini yapacak çok oyuncu var hemde çook. Ve sorunsuz kişiler, istenirse rahatlıkla bulunabilir ..

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 06, 2011, 22:44:59
Abi bizim kesinlikle Aleximizi bulmamız lazım .. Bundan ötesi yok. Gutinin keyfini bekler hale geldik ve buda beni sinirlendirmeye başlıyor..

Üzülerek söyliyecem ama Guti'den daha iyisini yapacak çok oyuncu var hemde çook. Ve sorunsuz kişiler, istenirse rahatlıkla bulunabilir ..

Aynen..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 06, 2011, 22:39:29
Demirören Fernandes'e 8 vermez,vermemelide. İkinci aynı hataya bidaha düşmez.
Fernandes 8lik naptıki şu zamana kadar ?
Necip onun oynadığının 2 katını oynuyor bunu görelim. Bu takımın ön liberolarının Ernst ve Necip olduğunu herkes gördü. Ön liberoya alınacaksa alternatif yerli bir yedek alınabilir. Onun dışında Fernandes'e 8 m Euro vermek kazığın daniskası..
8 m Euro verip yedek oturtacak kadarda zengin bir klüp değiliz herhalde ?

Hocam katılıyorum sana. Ben Fernandes-Necip veya Fernandes-Ernst (ki kontenjandan dolayı çok zor) ikilisindense Ernst-Necip ikilisini görmeyi tercih ederim. Ernst'e yaşından dolayı laf edenler oluyor (bu forum için demiyorum etrafta gördüm h1903'te falan) bence Ernst daha yaşlı denecek durumda değil. İlerde bakılır gerekirse orta sahaya adam. Şimdilik Ernst-Necip bozulmamalı. Ayrıca bence Necip bu takımın aslarından biri olmalı. Kendini çok geliştirdi. Her maç oynarsa dahada gelişir. Yani çok paralar verip birini alıp Necip'i onun yedeği olarak oturtmamalı yönetim. Bu saatten sonra orta sahaya oyuncu düşünürse Ernst veya Necip'e alternatif olarak düşünmeli. Sakatlık vs. bir durum için.

CR7

ernst'in 32 yaşında Guti'nin 34 Aurelio'nun da o yaşlarda olduğunun farkındasınız değil mi?
fernandes alınmalı mutlaka. bugün girince yarattığı farkı gördük.
Ernst'e bile etki etti adam ileri gitmeye başladı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

O dakikada kim girse aynısı olurdu. Sadece orta sahada baskı yapsın yeter. Çünkü Guti hiç yoktu sahada 10 kişiydik resmen..

Yani bu Fernandes'ten kaynaklanan bi olay değil.. Bizim çar çur edecek paramız yok 8 m Euroya çok iyi alternatifler yaratılabilir.. Banko ön liberolarımız belli zaten fanteziye gerek yok bence ..

Ayrıca yaş konusuna geldiğimizde,yaşın bi önemi yok Ernst rahat 2-3 sene daha oynar gücü,kondisyonu fizik açıdan yeterliliği 20 lik oyunculara taş çıkartır . Ayrıca örnek verecek olursak Vierada 34-35 yaşında ama bugün hala City'nin vazgeçilmezi. Makalele 37 yaşına kadar Chelsea'de ilk 11 oynadı ..

Yani yaş bahane olamaz.. Tanımayan biri hiç 32 dermi sizce Ernst'e .  ;)

husoeagle

ferrari ve sivok gitmeli adam akıllı sağlam bi yabancı defans alınmalı
nobre ve aureillo da gönderilsin
bi tane sağ bek ( orhan şam olabilir)
bi tane de Türk defans alınmalı
genç bi Türk forvet alınmalı

carsi52

Yerli kalitesi iyi olmadan şampiyon olunmuyor.

100.yılda ki yerlilere bakın

Sergen
İlhan
Tümer
Ahmet Dursun
Ahmet Yıldırım
İ.üzülmez
Tayfur

vs vs..
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Katılıyorum sana ..

Defansa Kesimal,Ön liberoya Murat Ceylan,Orta sahaya Yiğin İncedemir ve İ.akın en basitinden bunları alsak ne güzel olur valla .. Ama hepsini aynı anda almak zor tabii..