Ana Menü

Başkan Ronaldo ile Kanka oldu

Başlatan NoPasaran, Mart 31, 2011, 09:51:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İspanya'yı adeta tek başına fetheden Demirören, Mourinho'nun ardından Ronaldo ile de kanka oldu.

İkili 2 saat yemek yerken Ronaldo, başkana Almeida için "Süper golcü ama çocuk gibi duygusal. Morali bozuk, ona güven aşılamalısınız" diye tüyo verdi .

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, R.Madrid'i neredeyse ikinci kulübü yaptı. İspanyol devinin Şampiyonlar Ligi'nde O.Lyon ile oynadığı karşılaşmayı kulübün davetlisi olarak statta izleyen Demirören sağlam dostluklar kurdu. Real ile ilişkilerin gelişmesindeki en önemli aktör ise Beşiktaş'a Quaresma, Simao, Almeida ile Fernandes'i getiren ve Mourinho ile Cristiano Ronaldo başta birçok ünlü ismin menajerliğini yapan Jorge Mendes. Mendes, Demirören'i Mourinho ile tanıştırırken, dünyanın bir numaralı hocası siyah-beyazlılara her zaman her konuda yardımcı olma sözünü vermişti.

İKİLİ arasındaki görüşme İspanyol medyasına yansırken, Demirören'in sadece Mourinho ile biraraya gelmediği, dünyanın en pahalı futbolcusu olan Cristiano Ronaldo ile de buluştuğu ortaya çıktı. Reha Muhtar önceki akşam Kanaltürk'te yayınlanan Son Kale programında Ronaldo ile Yıldırım Demirören'in geçen çarşamba Madrit'de yemek yediklerini açıklarken, ikili arasında konuşulanları da aktardı...

RONALDO'NUN "Futboldaki en iyi dostum" dediği Jorge Mendes'in aracılığı ile gerçekleşen buluşmada Portekizli ünlü futbolcunun Yıldırım Demirören'e kendisiyle ilgili birçok şey anlattığını ve "Beni herkes özel hayatımdaki fotoğraflarla tanıyor ama ister Ferguson'a sorun ister Mourinho'ya. Takımdaki en çok çalışan futbolcu olduğumu size söylerler. İdmana en erken ben çıkarım, en son ben ayrılırım. Her gece 24.00'te yatarım, en geç 08.30'da kalkarım. Beslenmeme ve uykuma dikkat ederim. Her gün mutlaka 1 saat yüzerim. Kaslarımı daha iyi kullanabilmek için. Bu işte yıldız olmak için yetenek yetmez, mutlaka çok çalışmak lazım" dediği ifade edildi.

'ALMEIDA'YA 'GAZ' ŞART'

ÜNLÜ yıldız Almeida'yı ve performansının nasıl artırılabileceğini de "Süper golcüdür ama çocuk gibi duygusaldır. Portekiz milli maçlarından evvel ben hep onu gaza getirir, ne büyük oyuncu olduğunu anlatırdım. Her seferinde de olumlu etki yaratırdı. Şu anda morali biraz bozuk, duygusal anlamda ona güven vermek ve kendisini iyi hissettirmek zorundasınız. Yoksa hemen küser ve kolay kolay toparlanamaz" sözleriyle anlattı.

DEMİRÖREN'İN Mendes, Mourinho ve Ronaldo ile yaptığı bu görüşmelerin ardından Beşiktaş'ın sezon sonunda ya Real'den ya da Atletico'dan kesin bir oyuncu alması ve Mourinho'nun ısrarla istediği Almeida'nın da yüzde 90 ayrılması bekleniyor.

REAL'DEN BiR YILDIZ GELEBiLiR

Ünlü menajer Mendes sayesinde Real ile sıkı ilişkiler kuran Demirören'in sezon sonu İspanyol devinden bir oyuncuyu Beşiktaş'a getirmesi bekleniyor.

- VATAN -
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Benzema'yı getirsin Almeida'yı versin ;;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Başkan Real'in başkanı ile görüşse kulübü satın alıcak heralde habere bak ya  ;D
Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Gelse İnönüde 1 maç izlese o bile yeter :D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Başkan iyi hoş gidiyosun geliyosun da voleybol takımı küme düştü onuda geçtik adamlara dayak atıldı birazda şu işlerle uğraş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Voleybol ile ilgili açıklamayı beşiktaş dergisine yapmış cem  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Buldum

Sevgili Beşiktaşlılar,

Daha önce dile getirdiğim, "Beşiktaş bayrağının dalgalandığı her yerde zirvede olmalıyız" sözünü bir kez daha sizlere hatırlatmak istiyorum. Türk sporunun öncüsü Beşiktaşımız, bütün amatör şubelerimize her zaman büyük bir önem vermekte ve yatırımlarını her geçen gün artırmaktadır. Başarı için, yönetim kurulumuzun gereken her türlü imkanı seferber etmesine, hatta bütçemizin çok üstüne çıkılmasına rağmen Erkek Voleybol Takımımız, maalesef ligde arzuladığımız sonuçları alamamıştır. Bir yandan Teledünya Türkiye Kupası'nda ilk dört arasına kalarak bu kulvarda yoluna devam eden takımımız, diğer yandan ise önümüzdeki sezon İkinci Lig'de mücadele edecektir. Bize düşen görev, hatalarımızdan gerekli dersleri çıkararak, takımımızı yeniden Birinci Lig'e taşımak için inançla, kararlılıkla çok daha fazla çalışmaktır.

Ronaldo'nun Kankası Başkan Yıldırım Demirören  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Bu adam ileride Ronaldo'yu getirirse şaşırmam  ;D
Since 1903

[KralKartal]

Y.D allah korusun 10 yil basimizda kalacagina Ronaldo hic gelmesin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Buyuk baskana laf yok agalar

Ne istediyseni aldi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ben birsey istemedim, Besiktas icin istiyorum istersem, kendim icin degil.

Buyuk baskan laflarida hic gereksiz seyler, biraz farkli seylere kaciyor, baskana istifa dediysek
hala arkasindayiz, degisir degismez, ama SPORTIF basari olmadigi yerde, MALI guce sahip olamadigimiz yerde,
MASAYA YUMRUGUNU vuramadigi zaman, baskan orada olsa ne yazar, KAKA gelse ne yazar.?

Bu sene gibi yine deriz YILDIZ istemiyoruz vs vs. Yani yonetiminde isten anlayan insanlar olmasaydi o da 2-3 kisi zaten,
baskan yine ayni olurdu, yine degisen birsey olmazdi, aslinda baskan ayni YONETIM farkli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Başlığın ismine bak ya çok iyi  ;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Banucan

10 yıl çok uzun başkan Ronaldo yu şimdi getir :D ;D
FEDA