Ana Menü

Gökhan Zan Çağrı Bekliyor

Başlatan NoPasaran, Mart 31, 2011, 09:48:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'tan bedelsiz olarak Galatasaray'a giden Gökhan Zan, yuvaya geri dönmenin sinyalini verdi.

Sezon sonunda serbest kalacak olan tecrübeli stoper, Avusturya maçı sonrasında durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Sözleşmesinin mayıs ayında sona ereceğini ve Sarı-Kırmızılı takımda şu anda büyük bir belirsizlik yaşandığını vurgulayan Gökhan Zan, "Şu bir gerçek ki, milli takımlara yükselmemi Beşiktaş'a borçluyum. Bunu da, hiçbir zaman inkar etmedim, hatta tam tersine her fırsatta dile getirdim. Futbol yaşantımın yarınları şu an itibariyle belirsiz. Yurt dışından bazı teklifler var. Halen formasını giydiğim Galatasaray'daki durumum da net değil. Beşiktaş beni tekrar kabul ederse elbette dönmeyi düşünürüm" ifadesini kullandı.

- FANATİK -
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

hadi sana gecmis olsun, yunanistanda bir takim bulur sana tumÖr
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

İnsanın sinirleriyle oynama kardeşim hadi yoluna!
Bölünür senin için uykular!

keskinli

bekleriz
her zaman kapimiz acik sana
tribüden seyreder,mac sonrasi evine gidersin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bugün basında çıkan " Gökhan Zan çağrı bekliyor " haberlerinin ardından ulaştığımız Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Gökhan Zan, konu ile ilgili HABER1903'e konuştu.

Zan yaptığı açıklamada;

" Beşiktaş camiasına saygım sonsuz. Buralara gelmemde büyük emekleri var. Yalnız ben şuanda Galatasaray camiasının futbolcusuyum. Benim her hangi basın organına haberde yer alan gibi bir açıklama yapmam söz konusu değildir. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Transfer ile ilgili sezon sonu açıklamalarda bulunabilirim." diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ödemeli atsan sen bize direk kapatsak suratına o telefonu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Yedek klubesine transfer istemiyoruz gelmesin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..