Ana Menü

Tayfur Havutçu "Taraftara teşekkür ediyorum"

Başlatan NoPasaran, Mart 19, 2011, 21:31:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Spor Toto Süper Lig 26. hafta mücadelesinde Kayserispor'u kendi sahasında 4-2 mağlup eden Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Tayfur Havutçu, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Taraftarlarına teşekkürlerini ileterek sözlerine başlayan genç teknik adam: "Öncelikle ben taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Beni onurlandırdılar. Böyle bir galibiyeti böyle bir zamanda taraftarımıza armağan ettiğmiz için mutluyuz. İlk yarıda da iyi oynarken yenik duruma düşmüştük. İkinci yarıya başklarken de tempoyu arttırarark oyuna devam etmemiz gerektiğini konuştuk soyunma odasında. Oyunculara da teşekkürlerimi iletiyorum, kendilerine yakışan bir oyun sergilediler bugün." şeklinde konuştu.

İstedikstediğimiz oyunu oynarsak bizim yenemeyeceğimiz takım yok.

Bugün sonradan oyuna girerek iki gol atan Hugo Almeida'nın performansı ile ilgili soruda ise Havutçu: "Almeida çok kaliteli bir santrfor. Bu bir gerçek. Bir süredir onun da kafası rahat değildi. Bu tip oyuncularıon böyle sıkıntılkarı zaman zaman oluyor. Bizde oyuncumuzla konuşarak bunu aşmaya çalıştık. Şimdiye kadarki performansı bunu gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Genç teknik adam son olarak: "Taraftarlara bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Beni çok onurlandırdılar. İnşallah onlara layık bir performans gösteririz." diyerek sözlerini noktaladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Spor Toto Süper Lig'de 26. hafta maçında Kayserispor'un Beşiktaş'a deplasmanda 4-2 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Şota Arvaladze açıklamalarda bulundu.

Şota yyıncı kuruluş Lig Tv'ye yaptığı açıklamada, "Soyunma odasına 1-0 galip girdik. Soyunma odasında 1-0'ın oynamadan geldiğini söyledim. Takımıma böyle devam edersek mağlup olacağımızı söyledim. Orta sahada basit toplar kaybettik. Durduk, oynamadık. Oynamayan takım da kazanamıyor. Beşiktaş'ın kalitesi belli. İyi organize oldular ve çok istekliydiler. Tayfur hocayı tebrik ediyorum" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

Ümitlerin bittiği anda gelip takımı düzene soktuğun içina sıl biz teşekkür ederiz.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Ruh geldi takıma. Yüzüne kan yürüdü sanki.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin