Ana Menü

Quaresma Fifa'lık olsa da gidecek

Başlatan NoPasaran, Mart 18, 2011, 10:49:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızına ismi sır gibi saklanan bir kulüpten çok ciddi bir teklif var. Quaresma teklife sıcak bakıyor.

BEŞİKTAŞ'TA teknik direktör Bernd Schuster'in istifasından sonra gelişmeler merakla bekleniyordu. Takımda kalacak ve gidecek futbolcular konusunda herkes papatya falı açıyordu.
Öyle ya, bütün bir sezon boyunca siyah beyazlılar, "Bu futbolcular Schuster'in bir telefonuyla koşarak geldiler" sözlerine tanık olmuşlardı.

Bernd Schuster gitti...

Bir telefonla koşarak gelen futbolcular şimdi ne yapacaklar? Gelin bu sorunun yanıtını ve perde arkası gelişmeleri birlikte inceleyelim ve asıl sürprizimizi sona saklayalım.

HUGO ALMEİDA
Kulağı Mourinho'da

Mourinho'nun Almeida sevdasını bilmeyen yok. Portekizli golcü için, "Mourinho nereye giderse o da o takıma gider" diyorlar. Almeida'da da takımdan ayrılacaklar arasında. Almeida'nın yakınları, "Mourinho, Real'den sezon sonu ayrılabilir. Bu durumda kesinlikle Almeida ile birlikte yeni bir takıma gidecek" yorumlarını yapıyorlar. İkinci yolcu Portekizli golcü olacak.

GUTi HERNANDEZ
Şansı yüzde 50

Sezon başı itibariyle her şey çok güzeldi. Guti, takıma, İstanbul'a bayılmıştı. Hala da İstanbul'u çok seviyor. Ama bu sezon sonu ne olur onu şimdilik kimse bilmiyor. Guti, Türkiye'de çok mutlu değil.
Bunu görmeyen yok. Zaten sahada onu izlerseniz bu mutsuzluğun vücut diline bile nasıl yansıdığını görürsünüz.
Guti'nin kalıp kalmayacağı konusunda verilen şans yüzde 50-50

FERNANDES
Sezon sonu gidecek

İspanyol oyuncu, devre arasında Beşiktaş'a kiralık olarak geldi. Beşiktaş yönetimi ve Fernandes karşılıklı olarak sözleşmeyi uzatmıyorlar. Böylelikle Fernandes'in sezon sonu itibariyle Beşiktaş ile yolları kesin olarak ayrılacak.

Q7
Bırakmak istemiyorlar

İşte asıl sürpriz gelişmenin yaşandığı isim Quaresma. Portekizli yıldız oyuncuya ismi sır gibi saklanan bir kulüpten çok ciddi bir teklif var. Ve Quaresma da bu teklife sıcak bakıyor. O kadar ciddi ki, siyah beyazlı kulüple FIFA'lık olmayı bile göze almış durumda. Çünkü Beşiktaş onu bırakmak istemiyor. Bu konuda pazarlıklar sürüyor. Bakalım gelişmeler neler gösterecek.

- HÜRRİYET -
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Dün okudum başka yerde bu haberi..

Gece gece gözlerim doldu..

Quaresma gidecek diye değil emin olun, sadece giderse yapacağı satışın göz dolması..

Ben Quaresmadan açıklama bekliyorum..

Eğer bunlara cevap vermezse benim için koca bir Nankör olacaktır..

Bu taraftar onu saatllerce havaalanındaa bekledi ve bu haberler çıkarken sessiz kalıyor...

Başka konuda yazmıştım, Pascal ile kimseyı karşılaştırmamk lazım

Bu adamlar bir sabah ansızın gider ancak Pascal gitmez..

Eğer Q7 giderse artık Messi gelse bu taraftarın haavalında karşılama yada statta karşılama yapmasını istemiyorum kendimce..

Kimse Beşiktaştan büyük değil..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Sallama Haber Bülteni..

Renkli basın manşetlerinde bunları sıkça görecez.
Hatta
Almeida Madrid'e
Quaresma Fifalık olsa da gider
Simao mutlu değil.
Ersan fener'e
Muhammet Barca'da
Fernandes gidici
Atınç M.City'e
Bobo Marsilya'ya
Necip Milan'da

vs vs vs

Schuster'in b.k unu yediler şimdi futbolcularda

NoPasaran

Renkli menkli ne derse cikiyor valla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Almeida'nın kulagı madrid'teymiş... Bu performansla anca bozöyük spor'da oynar almeida.
quaresma'nın açıklama yapması gerek artık. talip var ya da yok. Gideceğim ya da burda kalıcıyım burda diye.
Gidecekse de gitsin bu arada. Kimseye yalvaracak kulüp-taraftar-camia değiliz.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Quaresma giderse kizmam, uzulurum, niye adama kizalim ki?

Gidecek birgun, bu sene olmazsa seneye, kimse kalici degil ki?

Yani neden nankör olsun, biz yetistirmedik ki onu, biz kesfetmedik ki onu..

Havalaninda bekleyin diyende olmadi ki, Quaresmayi beklemeseydikte gelirdi, bekledik ve ona olan HAYRANLIK
ortaya koyuldu.

Giden olursa GUTIYE kizarim cunki adami KAPTAN yaptik, takima birsey veremedi ve giderse ona kizarim,
ama uzulmem..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

katiliyorum Ihsana, bu kadar trajik bakmamak lazim olaylara, istemeden kalmasina gitmesini tercih ederim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Brestgerfich

"Takım ve taraftar için kanımı akıtırım" deyip artistlik yapıyorsa bağlılığını kanıtlamak zorunda. Yoksa yalancı olur, gider.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 18, 2011, 14:16:51
Quaresma giderse kizmam, uzulurum, niye adama kizalim ki?

Gidecek birgun, bu sene olmazsa seneye, kimse kalici degil ki?

Yani neden nankör olsun, biz yetistirmedik ki onu, biz kesfetmedik ki onu..

Havalaninda bekleyin diyende olmadi ki, Quaresmayi beklemeseydikte gelirdi, bekledik ve ona olan HAYRANLIK
ortaya koyuldu.

Giden olursa GUTIYE kizarim cunki adami KAPTAN yaptik, takima birsey veremedi ve giderse ona kizarim,
ama uzulmem..

Gutimi ispatlasın ?

Guti Q7 den çok daha fazla katkı yapmıştır bu takıma
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

schusterin gidisi guti disinda herkesin performansini artiracaktir, bu benim dusuncem.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

ben ne almeidanın ne gutinin ne de quaresmanın gideceğini düşünmüyorum.

yeni gelecek teknik direktörle seney şampiyon olup avrupa kupalarında iyi bir derece yapacağız.

yeter ki sorumluluklarını bilen , teknik taktikten anlayan biri olsun
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

DIABLO

Bıktım artık yalan dolan haberlerden haberleri bile görmek istemiyorum gazetenin biri schuster'den sonra antremanda yüzler güldü diyor diğer bi gazete fifalıkta olsa gidicek diyor nefret ediyorum bu basından.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

bu cumartesı anlayacaz kım gıtmek ıstıyor kım kalmak...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

quaresma o imza törenindeki sözünden sonra gitmek istiyorsa yada kafasında bizi bitirmişse harbi nankörlük olur.

dipnot: Kimse PASCAL olamaz. Pascal olmak için ruh lazım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 18, 2011, 10:59:27
Başka konuda yazmıştım, Pascal ile kimseyı karşılaştırmamk lazım

Bu adamlar bir sabah ansızın gider ancak Pascal gitmez..

ama pascala kompella diyorsun Volkim... Simdi Pascal gibi kimse olamaz, Pascal bir fenomen, onu asamaz kimse.
Sadece kiyaslanir, nasil mi? Hani Pascala yaklasiyor mu RUH olarak...Bu ruh nedir, savasan kazanma hirsi olan, hircin bir ruh.
Bu kiyaslanir, yoksa Pascalin farkli özellikleri ile kiyaslanamaz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi