Ana Menü

Kolot "Quaresma gidecek, Guti de gidebilir"

Başlatan NoPasaran, Mart 15, 2011, 13:46:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş kulübü eski futbol şube sorumlusu Celal Kolot, Beşiktaş Kulübü Schuster'in gönderilmesini HABER1903'e değerlendirdi.

Kolot yaptığı açıklamada;

- BEŞİKTAŞ KULÜBÜ KAOSA GİRDİ-
Schuster'in gideceğini biliyordum. Beşiktaş Kulübü Yöneticileri gitmemesi için yalvarıyordu. Schuster son iki haftadır gitmek istiyordu. Son hafta avukatları Türkiye'ye onun için gelmişti. Schuster erken gitti. Normal şartlarda Milli maçların arasında gidecekti. Görüşülen her hangi bir hoca yok. Çünkü B planı hazır değil. Artık herkese saldıracaklar. İnşallah kimseyi almazlar. Şuanda ki teknik heyet ile devam edecekler. Önümüzde ki seneye yatırım yapacaklar. Beşiktaş kulübü büyük bir kaosa girdi.

- QUARESMA GİDECEK GUTI DE GİDEBİLİR -
Quaresma gidecek. Guti'de gidebilir. Bu iki isimde gidebilir. İki yıldız futbolcunun gitmesinde ki sebep Schuster olmayacaktır. Zaten ikiside Schuster'i sevmiyordu. Devre arasında alınan futbolcuları Schuster kesinlikle istemiyordu. Bunları yönetim aldı.Gitmesinde buda bir sebep.

- MUSTAFA DENİZLİ'YE DÖNÜLÜR-
Beşiktaş kulübü Mustafa Denizli'ye dönerse süpriz olmaz. Ondan başka şuanda kimse yok. Bu benim tahminim. Lucescu mabet gibi stad yapmış. Onu getirirseler güzel olur. 

- İSTİFA KURTULMAKTIR-
Artık örtü kalktı ve tüm çıplaklık ortaya çıktı. Beşiktaş yönetimi için büyük bir handikap. Hem Federasyonda kavga hem de Federasyon seçimleri büyük bir kaos var. Stad yıkılacak mı kalacak mı? Bobo halledilmedi. Bakalım yönetim nasıl çıkacak bu işten. İstafa kurtulmaktır. Ama istifa etmemeliler.
- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Lucescu icin girisim olacaktir eminim, baskan herzaman ilk tercihini luceden yana kullanir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Giden gitsin. 88 doğumluyum. Bu kadar cok harcamanın ve böyle başarısızlıgın oldugu baska bir sezon hatırlamıyorum.
Schuster gitti aslında gelecek daha parlak olabilir ama Beşiktaş'ı istemeyeni ben hiç istemem.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Banucan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 15, 2011, 14:00:17
Lucescu icin girisim olacaktir eminim, baskan herzaman ilk tercihini luceden yana kullanir
benimde ilk duyduğumdaki düşüncem bu oldu

isteyen gider isteksiz kimse tutulmamalı takımda.
FEDA

RCA

quaresmanın da gutininde gitmesine şahsen gram üzülmem
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Ersin Develi

Porto'da oynarken adına besteler yapılan
Gelmesi için nöbet tutulan (Artık ne anlamı varsa nöbet tutmanın)
Ve sonunda gelen,bu taraftar için kanımı akıtırım diyen bir adamı ne çabuk gözden çıkarmışsınız.
Celal Kolot ESKİ yönetici,eğer yönetimin içindeyse neden hâla eski yönetici,yok değilse bıraksında bunları yönetimin içinde olanlar söylesin ya da Söylemesin..

Ricardinho'lardan,Gordon'lardan,Diaatta'lardan sonra kaldıramazdı bünye bu denli yıldızları.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

guti'ye çok üzülmem ama bu taraftar için kanımı akıtırım diyen quaresma icin üzülürüm.

DIABLO

İnsanoğlu nankör varlıktır daha dün hz. guti diye nağmeler dinlerdim şimdi yerden yere vurulur  :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Bu adamı hiç sevmiyorum ama ne derse doğru çıkıyor  :-\

Quaresma ve Guti giderse çok ama çok üzülürüm özellikle Q7 giderse..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Futbolcular simdi daha iyi oynayacaktir emin olun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Mart 15, 2011, 18:21:45
guti'ye çok üzülmem ama bu taraftar için kanımı akıtırım diyen quaresma icin üzülürüm.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mart 15, 2011, 14:22:49
quaresmanın da gutininde gitmesine şahsen gram üzülmem

kafam yerinde değilmiş. lafımı geri alıyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

hic kimse icin yirtinmaya degmezmis,bunu iyice anladik sanirim
yani dereyi görmeden pacayi sivama devirleri bitsin
ilk önce görevlerini yapsinlar sonra bas taci edelim
yoksa hep böyle hayal kirikliklari yasariz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin