Ana Menü

Inter Rico'nun peşinde!

Başlatan BerkAy1903, Mart 07, 2007, 00:42:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Inter Rico'nun peşinde!

Brezilya basını, Beşiktaş'ta forma giyen Ricardinho'nun önümüzdeki sezondan itibaren İtalya'nın Inter takımında futbol oynayacağını iddia etti. Milliyet Gazetesi'nin 6 Mart 2007 tarihli haberine göre, Brezilyada yayınlanan UOL Esporte gazetesi, siyah - beyazlı futbolcunun bu sezonki performansının Inter tarafından yakından takip edildiğini belirterek, Ricardinho'nun Türkiye'deki günlerinin sayılı olduğunu yazdı. Inter'in, Ricardinho'nun menajeriyle temasa geçtiğini de kaydeden gazete, tarafların anlaşmaya vardığını ve operasyonun önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini savundu.

UOL Esporte gazetesi, Türkiye'de devam eden lig nedeniyle bu transfer girişiminin çok gizli tutulduğuna da dikkat çekerek, hem Beşiktaş'ın, hem de Ricardinho'nun bu gelişmeden haberdar olduğunu belirtti.

Gazete, Ricardinho'yu, Adriano'nun yanına almayı planlayan Inter'in kesenin ağzını açtığını, siyah-beyazlı kulübün gelecek teklife "Hayır" demesinin imkansız olacağını kaydetti.
19o3

eRe

parayla ask satın alınamaz ULAN
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

İnter Rico nun kramponunu dahi satın alamaz

Delirdik

öyLe bir aLır ki..

ama rico zaten doymuş birisi kendini kanıtLamış bir isim, burada da çok mutLu gözüküyor
neden bu rahatını düzenini bozsun. gitmez bence ya
(inş)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Çarþý Ulan !

burdaki desteği hiç bir yerde göremez Ricardinho!

inşallah gitmez (bari bunu satmayalım!)

CHEm !

rico beşiktaşı bırakıp gitmem demiş zaten
Allah kitap Beşiktaş

Çarþý Ulan !

herkes öyle diyo malesef benim inanasım gelmiyo bu laflara

Asya Kartalları

parasını verdikten sonra her topçu her takıma gider. hele büyük takımsa... ben futbolcuların bu tür demeçlerine inanmam
Alıntı yapılan: CHEm - Mart 07, 2007, 12:52:28
rico beşiktaşı bırakıp gitmem demiş zaten

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Bu oyuncuyu satarsak ayıp olur ;D  gitmez herhalde napcak interde koskoca BEŞİKTAŞ varken ;D
Bölünür senin için uykular!

BuRocket

Tümorde oyle diyordu ama ne oldu paraya kimse hayır diyemyor ancak Rico Pasa para degil bir yuva arıyor onun yuvasi kartal yuvasi !
http://img125.imageshack.us/img125/3639/carsiform5gf6.jpg
Allahım Su Ezan Ne kadar Güzel Okunuyor.Herseyine Şükür amin...

freedom forever

yaa İNTER istedikden sonra rahat rahat alır rico ne kadar gitmem derse desin adamlar öylesine uçuk fiyatlar veriyolarki gitmemenin olasılığı kalmıo
bizim gönlümüz gitmemesinden yana fakat giderse de takım iii paralar kazanır diye düşünüyorum
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

kartal-39

BuRocket arkadasımıza aynen katılıyorum rıconun yerı bellı
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

alper_1903

ben gitmesine hic ihtimal vermiyorum
niye gitsin sorusu var kafamda
istanbulda rahati iyi görünüyo
takimin babasi olma yolunda
..........
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...