Ana Menü

Soyunma odasında komedi

Başlatan djinonu, Mart 10, 2011, 00:25:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Futbolcu mahkemesi kuruldu, suçlu bulunmaya çalışıldı.

Soyunma odasındaki toplantıyı Schuster'in değil, kaptan Guti'nin yapması dikkatlerden kaçmadı.

Beşiktaş'ta Trabzonspor maçı toplantısını kaptan Guti yaptı. İspanyol oyuncu soyunma odasında özellikle ilk golde Ceyhun'u kimin tuttuğunun yanıtını arar, arkadaşlarına bağırırken, teknik direktör Schuster ile yardımcılarının ise televizyondan kahkahalar içinde maç izlediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta, Trabzonspor maçının sonrasında futbolcu mahkemesi kuruldu, suçlu bulunmaya çalışıldı. Soyunma odasındaki toplantıyı Schuster'in değil, kaptan Guti'nin yapması dikkatlerden kaçmadı. Guti takımı soyunma odasında topladı. İspanyol oyuncunun duran toptan yedikleri gole isyan ettiği öğrenilirken, golü atan Ceyhun Gülselam'ın kimin markajı altında olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Üzgün ve sinirli bir şekilde takım arkadaşlarıyla özeleştiri yapan Guti'nin, "Attığımız gole sevinmeye fırsat bile bulamadan bize yakışmayacak bir gol yedik. İsmail, Ceyhun'u sen mi tutuyordun o sırada" diye serzenişte bulundu. İşte tam bu sırada odasında yardımcılarıyla İspanya Ligi'nde oynanan Athletic Bilboa-Sevilla maçını izleyen teknik direktör Schuster'in kahkahaları duyuldu. Alman hocanın bu umursamaz tavrı herkesi şaşırttı.

Bütün gözlerin üzerine çevrildiği İsmail Köybaşı'nın ise bu kahkahalar arasında "Hayır, o sırada ben Ceyhun'u tutmuyordum" şeklinde kendisini savunduğu vurgulandı. Toplantı sırasında kimse Ceyhun'un sorumluluğunu sahiplemezken, bu futbolcuyla Hilbert'in oynadığı ortaya çıktı.

Bu sırada araya giren Rüştü Reçber ise bütün takıma kızarak, "Defalarca size söyledim. Duran toplarda rakip oyuncuların hem önünde, hem arkasında savunma yapın. Bir türlü adam paylaşamıyoruz" diye konuştuğu öğrenildi.

RÜŞTÜ'DEN PENALTI İTİRAFI

Maçtan sonra Trabzonsporlu futbolcularla sohbet eden kaleci Rüştü, Burak Yılmaz'la yaşadığı pozisyonun penaltı olduğunu itiraf etti. Ancak pozisyon içerisinde bunu söylemesinin mümkün olmadığını belirten Rüştü'nün bu olgunluğu bordo-mavili futbolcular tarafından beğeni topladı.
Mynet

simdi benim anlamadigim konu
abi bunlar salliyormu
ama dogruda olabilir ama dogruysa kim sizdiriyor bunlari takimdan?
biktim yeminle biktim böyle haberlerden

ahanda daha almanya sezonundan örnek
yemin billah schalke 04 ligte dipte hatta bizden beter adamlar kupada final
sampiyonlar liginde tur atti...
bizimkilerde assagi yukari ayniydi onlar ala ala raulu aldilar biz dahada fazla..
nasil cözülecek
baska haber cikiyor yok önemsemiyor diyor almanya ligine bakacak diyor...
bu adam takimin düzelmesi icin birsey yapmiyor
mesela yine bir örnek schalke ligte kötü gidisi var diye hocasi magath yilbasi tatilini iptal etti alinan maglubiyetler sonrasi futbolculari eldivensiz karda buzda idman yaptirdi...bizimkisi ne yapti kurban olayim söyleyin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

O zaman abi bende Schuster istifa diyorum!

carsi52

Yok artık inanmıyorum bu habere.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Karabük maçından sonrada inanmamıştık sonra patladı olay

Bakalım bu sefer nasıl patlayacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net