Ana Menü

Ricardo Costa ?

Başlatan NoPasaran, Mart 02, 2011, 08:22:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş  yönetimi, İspanyol ekibi Valencia'nın savunmasında görev yapan Portekizli oyuncu Ricardo Costa'yı önünmüzdeki sezon kadrosunda görmek isteyen teknik direktör Bernd Schuster'e 'Türkiye Kupası şartı'nı koştu.

AVRUPA'DA OLMALIYIZ!
Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'yla bir araya gelen Alman teknik adamın, "Ricardo Costa savunmadaki tüm açıklarımızı kapatır. Önümüzdeki sezon kadromuzda olmasında fayda var" dediği kaydedildi. Schuster'in bu isteğini anlayışla karşılayan Demirören ve Adalı'nın ise, "Önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında mücadele etmemiz önemli. Bunun için de en kestirme yol Türkiye Kupası olarak duruyor. Kupayı alrsak Ricardo Costa'yı getiririz" yanıtını verdikleri öğrenildi.

5 MİLYON EURO HAZIR!
Beşiktaş'ın Portekizli oyuncuyla yakından ilgilendiğini İspanyol basını da dün okurlarına duyurdu. Siyah-Beyazlılar'ın Portekiz milli takımı formasını da giyen 29 yaşındaki savunmacı için 5 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ifade edildi. Siyah-Beyazlı yönetim, Türkiye Kupası alındığı taktirde hemen düğmeye basmayı planlıyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

nedir bu portkız aşkı anasını satıyım..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Geçen gün bu haberi gördüğümde çok sevinmiştim. Ama sevinmem sebebim bir anlık hataydı. Tino Costa'yla karıştırdım. Bu adamın gelmesi boşuna olur. 5 m € boşa gider. Almayalım yeter Portekiz'lilerden.