Ana Menü

Neden Schuster ?

Başlatan NoPasaran, Şubat 25, 2011, 01:02:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Çok merak ediyorum..

Durunun twitterda

"M.Duru Can
Schuster maç daha yeni bitti demiş, garipsemişler. İşte ne kadar anlık yaşadığımızı gösteren bir durum. lig düşsek dahi schuster!"

Şu mesajını görünce merak edip konu açayım dedim..

Sadece istikrar adına mı ?

Yoksa başka bişey mi var ?

Çok mu üst düzey bir hoca yada çok mu iyi bir insan yada ne bilim çok mu ucuz çalışıyor..

Merak etmekteyim..

Schuster kalsın diyen %47 den cevap istiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ilk senesi oldugundandir, isim olarak iyi hoca diyoruz, bu sene sans verilsin diyorlar,
inislerimiz olacak ama seneye CIKIS bekliyor olabilirler....

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

bu adamı sevmem için yada sevmeyi boşverdim Beşiktaş başarılı olacaksa ben sevmesemde olur bana biri çıkıp "lan olm bu adam şunları şunları yapıcak ilerde başarılı olucaz şöyle iyi böyle iyi duruma gelcez" desin. hani ne ışık gördünüz bu adamda
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ben inatlaşma olduğunu ndüşünüyorum artık ihsan ne yalan konuşayım..

İstikrara kavramına ben çok inanmıyorum arıtk. Hoca ilk heyecanın gazı ile şampiyon yaparsa yapıyor sonra yapamıyor  ;D

Ama schuster şu an oldukça başarısız ve kriz ortamından takımı çıkarak gücüde yok..

Yada ben öyle görüyırum..

Kalması için tek neden var, varsa "Tazminat"

Yoksa bir sonraki sende aynı muhabbetler dönecek çok belli..

Ve kaybeden Beşiktaş olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Birazda acaba Del Bosque gibi olur mu korkusu var, pismanlik yasamak istemiyoruz sanirim...

Biraz daha sabir gerek... Nasil Misirda devrim olduysa, inatla sabirla kayiplarla, bizdede olur diye umuyoruz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

ihsan abinin dediği gibi del bosque olayı ve şans verilmesi gerektiği yüzünden oy verdim.

Simurg

senin hiç olmadığın kadar ciddi olduğun halin buysa ben bişey demiyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

schuster ..

bana sadece real madridi getiriyor.. başka da bir b.k gelmiyor.

he bir de son 50 yılın en kötü besıktası..

isim var isim.. başka ne var ? ne yaptı? ne etti? hadi dışarıdan bakmayı geçtim bu sezon rezalet..

adam allahın bir günü kulübe de yüzü gülsün ya. ya bir gül ölmessin yapmcaık ol ama yinede gül.

taraftarda maçı izleme merakı uyandırmıyosun ki sahadaklerde uyandırasın.

LÜTFEN GEÇİNİZ..

(m.denizli haberleri geçiyormuş.. hay ben böyle yönetimin aklına..!)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

gitsin diyenlerdenim şimdiye kadar hocaları böyle gönderilmesinden yana taraftar olmadım suçu sadece onlara bulmak istemediğimden ama bu başarısızlıklarımızda bariz hoca hatası görüyorum ve bide yönetim tabi!! oyüzden gitmesini istiyorum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eyup1903

gitmesin arkadaşım gitmesin
gidecek ne olacak bu takım daha iyi mi olacak schuster i seversiniz sevmezsiniz bi şey demem ama kimse bu adam hoca değil diyemez
real madrid i herkez şampiyon yaparmış geç bunu neden 3 senedir olamıyor yada kimse demesin barcelona çok iyi diye o iyiyse sende real madrid sin daha iyisini yapabilirsin geçin

schuster bi taktik oturtmaya çalışıyor bu çok sıkıntılı olacak belki de bizden 2 seneyi çalacak ama ya sonrası schuster takımımıza bir kimlik vermeye çalışıyor nasıl desem bi ekol bu bence olacak ama bu defansla değil orasıda ayrı bi şey.

barcelona yı düşünün böyle bi sistem için kaç yılını feda etti yada mourinho yu düşünün inter i kupa alması için 2 sene yi feda ettirdi biraz daha sabır biraz daha eminim ki çok iyi günler görücez hep beraber

NoPasaran

Kimse şampiyonluk beklemedi eyüp

Ancak bu durumlarıda beklemedi..

Hangi sistem oturtuluyor pardon ?

Hücum futbolu deme zira maçlardaki pozisyon sayımız 2 yi geçmiyorda 
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

http://cemgoren.blogspot.com/2011/02/schustere-ack-mektup.html

şimdi bir anda geldi bunlarda aklıma bizde karaladık bişeyler.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

hücum futbolu değil modern futbol anlayışını oturtmaya çalışıyor bu taktik 1 sene belki 2 senede yerine oturabilecek bi taktik senin 2 senene mal olacak bu anlayış sana belki 7-8 sene kazandıracak maalesef eldeki yerli oyuncuların yetersizliği ve de ferrari gibi 2.sınıf yabancıların oluşundan dolayı bu kadar sıkıntı yaşandı
ayrıca sakatlıklar sivok bi sakatlandı 6 ay oynamadı aynı şekilde ersan hem önde oynatıcan takımı hemde defansından 2 önemli oyuncu birer devreyi kapatıcak ayrıca kalecilerde bi türlü tam dikiş tutturamadı schuster in oturtmak istediği bu taktik anlayışında en can alıcı noktalar bunlar maalesef şansız sakatlıklar oldu ben önümüzdeki sezondan çok umutluyum bekleyip görelim

bi başkası gelse bile şuan ki durumdan ne iyi ne de kötü olabiliriz...